Jump to content


Photo

Savne


  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#61 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 October 2017 - 09:27 AM

Hvala, Kami, bom pobrskala.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#62 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 02 October 2019 - 12:16 AM

Kje v LJ se da zakupit kako manjšo savno za par? Upam, da ni že bilo v tej temi, komaj gledam in se mi ne da iskat.  :butl:


  • 0

#63 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 12:22 AM

Si kaj našla potem?

 

No, midva sva se ta vikend v Biotermah prvič savnala in nama je bila ful všeč izkušnja.

Na začetku sva bila itak zmedena, gledala v tista navodila kot dva telička, pa glede golote mi je bilo najprej malo nerodno, (če jaz kažem sebe :D ) ampak sem res v nekaj minutah odmislila in je minilo. Tud gužve sploh ni bilo veliko, sva večkrat tko trofila da sva bila sama v savni ali pa še z maksimalno eno osebo.

Nama je bila pa najbolj všeč finska, res je pečka notri ampak nama je to ful ustrezalo.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#64 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 November 2019 - 08:24 AM

Sinnaia se mi zdi, da na Kuponkotu vedno videvam neko ponudbo za LJ, ki je ugodna. 

 

Meni so se Bioterme lani malo zamerile kot take, nisem pa bila v savnah.

Všeč so mi bile savne v Rimskih toplicah, sicer so se mi posamezne zdele ful male, ampak ok, potem vsaj ni gužve, pa možnost izbire. Pa tudi v Thermani Laško si mi bile všeč, saj jih je kar nekaj, tako da izbire ne manjka. Dobila sem bon za Orhidelio, tako da že komaj čakam, da greva preverit.

 

Glede golote je pa res vse v glavi. Jaz sem šla lani prvič s kolegicami, pred tem se nisem nikoli pretirano savnala, in mi je bilo kar malo nerodno. Ampak potem sem videla, da sta oni dve čisto sproščeni in jima ni nič nerodno. Nekaj smo se pogovarjale na to temo in mi je pogled kolegice malo ''odprl oči'', tako da sem si potem mislila, klinc te pa dajmo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#65 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 November 2019 - 09:35 AM

Meni je bilo v Thermani razmeroma bedno, ful naguzvano in kot na trznici, ne duha ne sluha o sproscanju. Kultura ljudi pod nivojem, grucica zensk, ki so na babjem vikendu in se krohotajo in zafrkavajo precej glasno, v relax sobi tip, ki odpira vrecko cipsa in plocevinko radlerja in melje, na splosno tak obcutek, kot da si na naguzvanem mestnem bazenu poleti, samo da si nag. In vsi, ampak vsi so se med sabo cekirali, gres mimo in te pozirajo z ocmi, meni je bilo ful neprijetno in sem potem raje hodila zavita okoli.
Edino, kar mi je bilo res super, je med, ki ga dobis, koza je potem krasna.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30603 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 November 2019 - 09:42 AM

V Topolšici nama je bilo prav luštno v savnah, je pa res, da sva bila že pred leti, ko še nisva imela Katje. Pa pred prenovo so nama bile všeč tudi savne v Termaliji v Olimijah, zdaj jih pa nisva uspela obiskati. Mogoče bova šla decembra med dopustom sama tja za en dan, ampak jaz bi potem raje dobila še prenočišče nekje. V hotelih je ful drago, ne pride v poštev. 


  • 0

#67 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 09:42 AM

Na tak način bi se mi savne gotovo zamerile. Bova vnaprej gledala, da greva takrat, ko predvidoma ni gužve.
Zdaj je bilo kar na nivoju. V sobi za počitek so ljudje dejansko počivali, ali pa šepetali če je kdo imel kaj za rečt. Nobenega hranjenja. Lahko si si sicer vzel jabolko ali spil vodo/čaj in bral Finance :P
Če nisem bila prav noter v savni ali za pod tuš, sem bila tudi lepo zavita v plašč/brisačo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#68 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 November 2019 - 10:00 AM

jaz sem bila nazadnje v javnih savnah vsaj 10 let nazaj. Zadnja leta hodimo samo v privat savne (ali pa zakupimo celo savno in smo same). D me že nekaj časa prepričuje, da bi šla, pa se mi enostavno ne gre.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#69 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 02:08 PM

Meni je všeč samo v Orhideliji. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#70 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30603 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 November 2019 - 02:14 PM

A si bla mogoče tudi v prenovljenih v Termaliji?
  • 0

#71 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 02:25 PM

Ne.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#72 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 December 2019 - 10:35 AM

Jaz sem bila, prenovljenih je samo par zunanjih savn in čisto vrhnje nadstropje ampak ni nič posebnega, neprimerljivo slabše kot Orhidelia predvsem z vidika čudakov. Mož je dejansko doživel, da se je en tip vsedel zraven njega v prazni savni in si ga začel drkat :o
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#73 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 December 2019 - 10:53 AM

WTF.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#74 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 December 2019 - 10:59 AM

Bruham
  • 0

#75 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2019 - 03:21 PM

Kako pa je mož odreagiral?
Verjetno je v šoku težko razumno odreagirat, je pa treba ustavit ponavljanje takih ekscesov v prihodnje - probaš prijavit na recepciji
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#76 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 December 2019 - 08:44 AM

sicer se mi še ni zgodilo, ampak verjetno bi se začela krohotat na ves glas ... v smislu: vidim, a ne verjamem :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#77 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 December 2019 - 09:47 AM

Midva sva šla lani v Termalijo, ker sva v Termah Tuhelj dobila kupon za en dan koristit Termalijo in mi je bilo podn, čisto brezveze pa sem cca 10 let nazaj z veseljem hodila tja, ampak je padla kvaliteta storitev in tut osebje je bilo pod kritiko. Sem bila pa ful zadovoljna z GH Primus, greva čez 2 tedna za 5 dni in že komaj čakam.  :w00t2: 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#78 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 11 December 2019 - 10:28 AM

Vstal je in šel ven, kako naj bi ga pa prijavil, tisti plešast možakar z majhnim lulijem? :D
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#79 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2019 - 10:42 AM

Pač probaš tako z zunanjim opisom, zakaj pa ne, (poleg tega, da se moškemu že na mestu proba rečt, da to ni primerno).

Je najbrž recepciji to v interesu, nam uporabnikom pa še bolj, konec koncev vnaprej plačaš čas preživet v savni in da ga nekdo tako pokvari,

je pač fajn ukrepat.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#80 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 December 2019 - 10:32 AM

Midva sva bila včeraj v Orhidelii in mi je bilo zelo všeč. Nobene gužve, povsod dovolj prostora za počivat, nisem imela nekega občutka čudnih ljudi, nobene svinjarije. Vključen sva imela program v parni savni Mamosa, ki je drugače za plačat in mi je bilo rahlo brezveze. Sem mislila, da bo dejansko kaj podobnega kot je vrtinčenje v finski, pa si dobil solni piling, do konca nismo zdržali. Potem pa sva slučajno ujela še program v finski savni in je bilo prav simpatično, ampak tudi nisva zdržala do konca. Sadje in čaj, ki ga ponudijo ob koncu pa je tak pika na i.

 

Sva se pa sprehodila tudi do Termalije in mi njihov Savna svet ni bil pretirano všeč. Savne so se mi zdele nametane skupaj, da o gužvi ne govorim. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users