Jump to content


Photo

Hiše & stanovanja


  • Please log in to reply
1224 replies to this topic

#21 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 09 April 2006 - 01:03 PM

QUOTE(smetanca)
QUOTE(Miky)
lepotica iz Žalca

ostalo pa na
http://www.ofis-a.si...=0308&ProdID=23


kje v Žalcu pa je tale bajtica?


a ti dam še telefonsko pa kode za alarm wink.gif
  • 0

#22 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 09 April 2006 - 02:29 PM

Men je pa notranjost une blejske vile grozno dolgočasno pretemna!!!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#23 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2006 - 02:40 PM

QUOTE(TASH)
QUOTE(Špela)
nobene hiše, imela bi trisobno stanovanje v centru ljubljane, v kakšni fajn zrihtani stari bajti. 8)



:notworthy: biggrin.gif Jst sm si vedno želela met eno ogrmono stanovanje,če pa hišo, pa bolj mejhno, sam mi je stanovanje bolš biggrin.gif

Me to. Zdaj sicer živim u bajti sam je preveč za posestat k so 3 nadstropja. biggrin.gif . Pa ful mi je bolšu Ljubljani u bližini usega živet.
  • 0

#24 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 April 2006 - 03:39 PM

tista bajta na bledu je men tko grozna... nikol ne bi živela v njej, vse je neki strogo moderno urejeno, stekla vsepovsod... Jaz bi imela eno tako udobno majhno hišico, ki bi imela zraven nekaj malega vrta, glih tok da bi lahk mal urejala po svoje biggrin.gif
  • 0

#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45420 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 April 2006 - 03:48 PM

Kaj takega:
IPB Image

Meni pa je v bistvu vseeno ali bom v hiši ali v stanovanju. Oboje ima svoje prednosti in slabosti. Pri hiši mi je zelo pomembno, da nimaš z vseh strani sosedov, da če si kdaj pečeš na ražnju ne gledajo v krožnik ko ješ.
  • 0

#26

  • Guests

Posted 09 April 2006 - 06:53 PM

Men pod prvo niso vsec montazne hise, oz. nasploh mislim da bi bla rajs v prostornem stanovanju kot hisi...zaenkrat no..
ce pa bi jo mela, pa ce bi si lahk privoscla kakrsnokoli, pol bi mela enoetazno, iz rdecih opek, ne preveliko ne premajhno, pa velik placa okrog, pa mogoc kakega konja.
Take so meli na Finskem in mi je blo blazno vsec.
  • 0

#27 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:47 PM

Men so sicer vse te hiške lepe, ampak živela bi pa v hiši (recimo 5 stanovanjska hiša) z vrtom in da bi se ob lepih večerih dobivali s sosedi na vrtu. Ful žurka.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:54 PM

Pa bi imeli žar in take zadeve, jasno bi bilo dobro, če bi bili vsi približno enakih let.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#29 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2006 - 04:51 PM

ja, pa še v nadaljih treh postih opiši kako bi se imeli radi ... twisted.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#30 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 10 April 2006 - 05:00 PM

QUOTE(Miky)
QUOTE(smetanca)
QUOTE(Miky)
lepotica iz Žalca

ostalo pa na  
http://www.ofis-a.si...=0308&ProdID=23


kje v Žalcu pa je tale bajtica?


a ti dam še telefonsko pa kode za alarm wink.gif


lool a je mal nesramnosti tle gor?
hya ocitno res, sam glede na to d je dost bliz mene me cudi da je se nism opazla rolleyes.gif
  • 0

#31 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 April 2006 - 05:12 PM

Sam res.. če že pove, da je to v Žalcu, res nima smisla pol skrivat točne lokacije... rolleyes.gif
  • 0

#32 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 10 April 2006 - 06:17 PM

tkole zaenkrat sm našla tole:

IPB Image

IPB Image
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#33 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 10 April 2006 - 06:40 PM

QUOTE(_M_)
Sam res.. če že pove, da je to v Žalcu, res nima smisla pol skrivat točne lokacije... rolleyes.gif


firbec a wink.gif
  • 0

#34 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 10 April 2006 - 09:55 PM

QUOTE(Miky)
QUOTE(_M_)
Sam res.. če že pove, da je to v Žalcu, res nima smisla pol skrivat točne lokacije... rolleyes.gif


firbec a wink.gif



loooool! laugh.gif glej, sj ne bo noben hiske odnesu, a prow? damn folk ej rolleyes.gif
  • 0

#35 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 April 2006 - 07:38 AM

Jaz ne bi nikoli mogla živet v hiši ... sem živela 20 let in mi ni nič posebnega! Če bi imela hišo, bi želela full stekla imet, tu ti pa lahko vsak not pride (nikol ne bi hotela sama spat v hiši biggrin.gif ).

Jaz bi raje imela na kakšni elitni soseski (kjer je blizu centra LJ, pa vendar malo več zelenja okoli) par sobno stanovanje z vso mogočo tehniko, pod blokom parkirna mesta, ki te pripeljejo naravnost v stanovanje ... pa v kakem 3 oz. 4 nadstropju (zgornje nadstropje) pa tam eno večjo teraso ... wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#36 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 April 2006 - 08:20 AM

Meni so pa včasu življenja v bloku šli predvsem na živce sosedje oz. sosede..
Ko sva se priselila v blok, so na začetku prav čakale (stare koke), kdaj naju bodo kje zahaklale in potem spraševale vse mogoče..sm se jih prav izogibala in bila zelo kratka v pogovoru z njimi, brrrrr!
In ko sem poslušala, kakšni so bili ljudje v stanovanju pred nama, si misliš, da bo verjetno tudi tvojim naslednikom enako podrobno opisovala tebe.
Pa greš na balkon in je vedno nekdo od sostanovalcev iz drugih stanovanj tud na balkonu, ker je bil pač blok grajen tako, da ni bilo kakih pregrad pa to in enostavno nikoli nisi sam in vedno obremenjen s tem, da te nekdo od nekje gleda.
Mene je to s sosedi ful motilo.
In zdej ko sem nazaj doma v hiši vidim kolk je najboljše, ker lahko naga skačem pred hišo ali pa se sončim na balkonu, pa me tud najbližji sosed ne bo vidu, hehe..
Imamo srečo in smo malo bolj na samem.
  • 0

#37 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 11 April 2006 - 08:17 PM

QUOTE(_M_)
Meni so pa včasu življenja v bloku šli predvsem na živce sosedje oz. sosede..
Ko sva se priselila v blok, so na začetku prav čakale (stare koke), kdaj naju bodo kje zahaklale in potem spraševale vse mogoče..sm se jih prav izogibala in bila zelo kratka v pogovoru z njimi, brrrrr!
In ko sem poslušala, kakšni so bili ljudje v stanovanju pred nama, si misliš, da bo verjetno tudi tvojim naslednikom enako podrobno opisovala tebe.
Pa greš na balkon in je vedno nekdo od sostanovalcev iz drugih stanovanj tud na balkonu, ker je bil pač blok grajen tako, da ni bilo kakih pregrad pa to in enostavno nikoli nisi sam in vedno obremenjen s tem, da te nekdo od nekje gleda.
Mene je to s sosedi ful motilo.
In zdej ko sem nazaj doma v hiši vidim kolk je najboljše, ker lahko naga skačem pred hišo ali pa se sončim na balkonu, pa me tud najbližji sosed ne bo vidu, hehe..
Imamo srečo in smo malo bolj na samem.


ah vrjamem to
ampak jaz mam glede tega full srečo
drgač pa sm tut taka da če mi kej ne paše ignoreram pa boli mene kaj bojo počel, sej jim pol ponavad kmal potegne da se mi ne da z njimi ubadat
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2006 - 01:59 AM

QUOTE(Miky)


Pa še ena vila na Bledu - 1200m2

od daleč
IPB Image

hodnik

IPB Image

dnevni prostor
IPB Image


vhod v vilo
IPB Image

pogled na jezero
IPB Image

zunanjost
IPB Image

ostalo pa na
http://www.ofis-a.si...=0308&ProdID=23


Ta je pa bojda od Jureta Koširja.
Meni je všeč, čeprav nisem ljubiteljica lesa.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 12 April 2006 - 06:19 AM

ni od Jureta,njegova je komaj v začetni fazi smile.gif
  • 0

#40 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 12 April 2006 - 07:23 AM

Košir lahko samo sanja o takšni vili tako kot mi. Njegova je pa res še v začetni fazi oz. miruje ker nima vse potrebne dokumentacije za gradnjo ;)

...glede lastnika Vile na Bledu....Zmago Pačnik...
Prihranki od gospodinjstva pač...
(žena pegla na ta pocen tok, zadnji zjutraj spusti vodo v WCju, jejo le sezonsko sadje, babica doda vsak mesec še 50% penzije za gospodinjstvo,....pa se nabere...

Od kje mu denar? bil je glavni "finančni svetovalec" pri poslih v bohinjskem hotelu Alpinum (uzela ga magla) in prav tako pri poslih v Zbiljskem Gaju (vsi vemo kakšno finančno svetovanje se je tam odvijalo ;)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users