Jump to content


Photo

mozolji na hrbtu


  • Please log in to reply
124 replies to this topic

#21 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 June 2008 - 10:45 AM

Ok, hvala. Neutrogeno pa imam doma. A to tista, gel in maska v enem? Po tem bodo pa kapljice smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#22 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 June 2008 - 10:59 AM

ja, to
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#23 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 June 2008 - 11:00 AM

Koliko časa jo pustiš na hrbtu? smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#24 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 June 2008 - 11:04 AM

čist odvisn kok mam časa, največkrat se sam umijem s tem, včasih pa pustim ene 5 min
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#25 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 June 2008 - 11:05 AM

ok, hvala wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#26 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 22 June 2008 - 07:46 AM

Men drugač večkrat pomaga, če si hrbet namažem s švedsko grenčico. Mozolje mi čist izsuši in ko si nekaj dni to zaporedoma delam je ful bolš.
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#27 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 22 June 2008 - 09:33 AM

sej zdej poleti je fino ker nam njih bo sonce on morje posušil na hrbtu, samo meni se delajo tudi na obrazu pa se tolažim dsa sem še v puberteti smile.gif
  • 0

#28 Dčva

Dčva

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 18 October 2008 - 06:07 PM

Js tut mam enake pribleme...men se pa taki majhni mozolčki nardijo...mam jih pa zarad potenja
  • 0
..*..тιιαχ..*..

#29 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2008 - 09:07 AM

Kadar se mi na hrbtu naredijo mozolčki (tudi pozimi včasih rolleyes.gif ), uporabim Akamutijevo afriško trdo milo, lepo namilim, pustim nekaj minutk in nato sperem. Potem dam čez kako antiseptično sredstvo (najrajši npr. naravno Akamutijevo jojoba olje) in to je to. Mozoljčki mi izginejo v nekaj dneh...je pa res, da včasih vajo večkrat ponovim in to zaporedoma smile.gif
  • 0

#30 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 14 November 2008 - 03:50 PM

Tole bi bilo pa vredno prizkusiti. Jaz imam namreč od zadnjega napada mozoljev take majčkene mozolje tudi po hrbtu in nekaj po dekolteju, ki me spravljajo ob živce. ermm.gif
  • 0
We must let go to live on.

#31 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 01 January 2009 - 02:55 PM

Pri meni je bilo že boljše, ampak so zdej spet množično tu rolleyes.gif . Mislim wtf jim ni jasno? ermm.gif

Si bom zaenkrat tea tree water od Lusha po tuširanju gor špricala.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#32 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 01 March 2009 - 07:56 PM

Od danes dalje dajem enkrat do dvakrat dnevno na hrbet Justove 31 kapljice. Tonik od Lusha ni kej dost pomagal.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 March 2009 - 08:06 PM

To pa je kar precej agresivno, sploh za po celem hrbtu in nerazredčeno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 March 2009 - 08:19 PM

Meni so tudi letos kar izbruhnili mozolji po hrbtu, pa se umivam z Lemslip od Lusha. Kožo res zelo očisti, da kar bremza. Pol pa dam gor Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control gel. Mozolji se sušijo. Mi pa ne rata to delat vsak dan. Na začetku sem, zdaj pa bolj malo, ker nisem vedno doma. Bo treba to nosit vse s sabo. smile.gif
  • 0

#35 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 01 March 2009 - 08:29 PM

QUOTE(DiLeMa @ 1. 3. 2009 - 20:06) View Post

To pa je kar precej agresivno, sploh za po celem hrbtu in nerazredčeno.


Hmm, na zgornjo tretjino si dajem. Se mi zdi, da bi bilo za to celo možno, da učinkuje. Pa tudi nič ne peče, samo po določenem času zanimiv občutek rata smile.gif .


QUOTE(Baby @ 1. 3. 2009 - 20:19) View Post

Meni so tudi letos kar izbruhnili mozolji po hrbtu, pa se umivam z Lemslip od Lusha. Kožo res zelo očisti, da kar bremza. Pol pa dam gor Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control gel. Mozolji se sušijo. Mi pa ne rata to delat vsak dan. Na začetku sem, zdaj pa bolj malo, ker nisem vedno doma. Bo treba to nosit vse s sabo. smile.gif


Jst sem to tudi delala, pa se mi ne da več. Pa še po hrbtu je tok težko sam operirat ... down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 March 2009 - 08:53 PM

Jaz sem samo srečna, da imam hrbet ko dojenčkovo ritko. Res, še nikoli nisem imela tam mozolja, niti enega (trkam na les).

Ima pa fant kar sranje, ampak se da super kontrolirat. Dvakrat na teden mu dam med tuširanjem na hrbet od Garnier Pure 3v1 (kao gel za umivat, piling in maska v enem - podobno kot od Neutrogene) in potem naredim piling s tisto ostro rokavico, potem pa pustim še gor učinkovat 5-10 minut. Potem temeljito sperem in hrbet fajn otrem z grobo brisačo in nanesem od Exfoliac tonik proti mozoljem (prav za telo je, vsebuje AHA in BHA kisline) in to je vse. To mu dobesedno čez noč posuši mozolje, tko da ima samo še kakšne majhne mozoljčke (in nekaj brazgotinic od prej), preden sva začela to delat, pa je imel ornk bule. Če bi mu delala rahel piling in masko vsak drug dan (+ mazanje z Exfoliacom vsak večer), bi imel pomoje popoln hrbet. Samo na žalost sem jaz med tednom v MB, on pa pravi, da si sam ne more tega delat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 March 2009 - 09:42 PM

QUOTE(Baby @ 1. 3. 2009 - 20:19) View Post

Meni so tudi letos kar izbruhnili mozolji po hrbtu, pa se umivam z Lemslip od Lusha. Kožo res zelo očisti, da kar bremza. Pol pa dam gor Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control gel. Mozolji se sušijo. Mi pa ne rata to delat vsak dan. Na začetku sem, zdaj pa bolj malo, ker nisem vedno doma. Bo treba to nosit vse s sabo. smile.gif

Kaj je tale Lemslip, kakšno milo ali gel?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#38 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 March 2009 - 09:55 PM

Lemslip je maslena ploščica, namenjena prav izsuševanju mastne kože.
  • 0

#39 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 March 2009 - 10:02 PM

Kupila v LJ ali Mb? In koliko stane? smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#40 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 March 2009 - 10:10 PM

V Lj. Cena se gleda na težo. Jaz sem dala 7,26eur za 175g. Aja pa je maslena krema, ne ploščica. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users