Jump to content


Photo

Obarvana krema


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 12 May 2005 - 06:07 PM

Ne žal to pa nima sad.gif .
Ima AHA sadne kisline in ne škoduje če kožo nastavljaš soncu, a jaz se mu tako ali tako izogibam laugh.gif
  • 0

#22 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 12 May 2005 - 07:07 PM

sam z aha kislinami ne smeš na direktno sonce, ker lahko pride do rdečice, v najslabšem primeru pa do opeklin. odvisno od količine kislin ki jih krema vsebuje in od občutljivosti kože
  • 0
lp, Martina

#23 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 13 May 2005 - 09:19 PM

Ma v navodilih te kreme piše da lahko se izpostavljaš soncu-je prav napisano!
  • 0

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 May 2005 - 10:51 AM

Oh, kaj vse pišejo. AHA kisline so za ponoči. Nikakor na sonce z njimi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 02 June 2005 - 05:40 PM

SUSy kako si zadovoljna z Exfoliac tonirano kremo? jaz tud razmišljam ,da bi si jo kupla,ker mi je ta moja za poleti premastna pa mi mozolje dela
  • 0
LP,Sanja

#26 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 05 June 2005 - 06:42 PM

Ful sem zadovoljna z Exfoliac obarvano kremo! Jo kar stalno rabim, skoraj ne rabim več pudra:))
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2005 - 06:53 PM

Susy dej mi malo povej kako je s to obarvano kremo ... to daš čez navadno vlažilno kremo, ali pa je to namesto te kreme?

In zanima me, kakšno prikrivnost nudi ... sploh ima kakšno prikrivnost?

Pa še zanima me koliko stane.

Hvala! oops.gif wink.gif
  • 0

#28 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 07 June 2005 - 01:58 PM

Torej tako:
* je kar dobo pokrivna, od vseh kar sem jih imela še najbolj; če pa imam kakšen mozoljček ga dodatno pokrijem s stikom (Green Line št.3); tako da sedaj pudra v prostem času res ne rabim
*za podlago ne rabim nobene kreme, ampak kar to kremo direktno nanesem na očiščeno kožo, saj je to tudi vlažilna krema
* cena cca 2.600,00 sit; dobiš v lekarnah; obstaja pa le en odtenek, ki mislim, da je kar dober in se prilagodi dobro koži
*meni je fajn, pa še mozoljčke suši:)))
  • 0

#29 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 June 2005 - 03:45 PM

QUOTE(Susy)
obstaja pa le en odtenek, ki mislim, da je kar dober in se prilagodi dobro koži


A pa je temnejši, svetlejši, nekje umes?
  • 0

#30 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 07 June 2005 - 05:30 PM

Neki vmes, ni ful svetla, vleče bolj na temno, ampak jaz sem ful bleda, a mi vseeno paše....
  • 0

#31 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 07 June 2005 - 08:59 PM

Susy sem si kupla Exfoliac pa se mi zdi res fajn krema,samo sem jo ful težko dobila,imeli so jo samo v eni lekarni v celem Mb
  • 0
LP,Sanja

#32 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 08 June 2005 - 09:27 AM

No lepo da si jo dobila in lepo, da ti je fajn, ker nismo vsi enaki...meni je tudi fajn. tongue.gif ..sem dolgo iskala obarvano kremo primerno za mojo kožo, ker večina ima notr olja in mi navrže sigurno kašen mozolj... cry.gif

Če se ne motim sva si midve (na samem začetku lepe-si)pisale o mozoljih in uporabi soli, a ne? Jaz sem si kožo spirala tako kot sem takrat pisala, potem sem pa na spletu dobila en članek, da ena punca solno raztopino namaže namesto tonika (ne reči z vodo, kot sem jaz) in da ji je to uničlo mozolje. Sedaj tudi jaz tako delam...In moja koža je res fajn in dokaj čista,ker sem sicer zelo nagnjena k aknam. Vsak dan moram zelo zelo skrbet za kožo...potem je vse dobro, sicer pa mi hitro kakšen pokuka...

Ti kopiram članek, mogoče te zanima.

KOPIRANO IZ STYLING.OVER.NET
Sreda, 26. maj 2004, Administrator portala
Himalajska sol - za mozolje

Ker vidim da vas ima veliko težave z mozolji... vam naj povem kako sem se mojih rešila jaz. Moja koža je sicer mastna, precej na T-coni.
Zjutraj in zvečer sem po čiščenju kože namesto tonika uporabljala raztopino himalajske kristalne soli in potem nanesla še kremo. Koža se mi je precej izboljšala... tako da sedaj zadnje dni uporabljam samo gel za čiščenje Sheller za mastno kožo in pa tudi kremo iste linije. Ne bom rekla, da sem sedaj čisto brez mozoljev, tu in tam se pa še pojavi kakšen smile.gif Predvsem pa si teh novonastalih ne stiskam.
Moj hrbet je bil resnično razred zase - mozolji, grdi, podkožni, po možnosti večina razpraskanih - pa sem si kakšen mesec 2x dnevno na začetku, kasneje samo 1x nanašala raztopino na hrbet... in danes? Mozoljev ni, oziroma se tu in tam pojavi kakšen, pa še ta ni podkožen. Koža pa seveda še ni lepa, ker se mora pač obnovit od vsega tega praskanja...
In še zelo dobra maska za mastno kožo: 2x tedensko vzameš pol kvasa, mu dodaš mlačno mleko, ampak samo toliko, da se lepo namaže. Pustite dokler se ne posuši, sperete z vodo in to je to. Packanje ampak pomga!

Tako, upam, da sem komu pomagala!
Pa da ne bo kakšne pomote, ne delam nikakršne reklame za to sol. Mogoče bi tudi navadna kuhinjska tako delovala,.. kaj js vem, nisem probala.
Sama niti ne vem, katera je najboljša, ne vem niti ali je vsa himalajska sol ki jo prodajajo ista. Ali je "kr neki" pod tem imenom. Vem za 3 prodajna mesta in vsa imajo različno ceno. O kvaliteti ene ali druge ne morem sodit, ker sem poskusila samo eno.
Moja je od Tare - 1kg za 6.000 sit, kolegica jo ima iz zeliščne lekarne - 900 g za 2.500 sit, prodajajo jo tudi na stojnici v centru interspar celje 900g za 4.500 sit.

Pa če smem še to... tudi oteklina na roki se mi je pozdravila po tem, ko sem si dve noči zaporedoma dajala obkladke s to raztopino - v bolnici mi namreč niso mogli pomagati, sem pa hodila od enega do drugega dohtarja sigurno 2 leti. Ne vem, morda bi kuhinjska sol tudi pomagala, nisem probala.
  • 0

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 01:17 PM

Men se tele obarvane kreme ne zdijo ravno o.k., še vsako, ki sem jo imela me je razočarala. Še najboljša je bila od Avona.
  • 0

#34 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 April 2006 - 06:14 PM

Jaz pa imam super izkušnjo z obarvano kremo od niveje.
Lepo se mi je vpila v kožo, porazdelila po obrazu pa še odtenek mi je ustrezal!
Uporabljala pa sem hell odtenek ker sem bolj svetla v obraz.
  • 0

#35 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 19 April 2006 - 04:58 PM

tudi meni je Avonova najboljša, bila je edina, po kateri nisem bila na koncu flekava.
  • 0

#36 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2011 - 07:14 PM


Ima katera kakšen dober predlog za obarvano kremo? Iščem za kolegico, ki ima mešano kožo, ne sme biti komedogena,
cena nekje do 15, 20 €.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#37 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2011 - 03:08 PM

Jaz sem si začela kar sama delat obarvano kremo - zmešam malo dnevne kreme za obraz in malo tekočega pudra, pa je. smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#38 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 January 2011 - 11:05 AM

Zdaj sem se šele spomnila na nekaj laugh.gif
Jaz že mesece uporabljam samo BB (blemish balm) cream namesto pudra. To je sicer neka nemška pogruntavščina, ampak je ZELO popularna v Aziji. Gre za vlažilno kremo z aok, zaščito (moja ima 42) in obarvano kremo v enem. To pa je nekaj najboljšega, jaz pudra ne uporabljam več. Lepo prekrije, vlaži in naredi svežo svileno polt. Imam mastno in zelo občutljivo kožo na K sestavine pa mi ne dela problemov. Moram pa uporabljati tudi puder v kamnu tekom dneva, temu se težko izognem smile.gif

Imam tole. Dobite na ebayu za razumno ceno (od 5€ naprej, odvisno od količine).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#39 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2011 - 11:42 AM

A titanium dioxide ima?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#40 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 January 2011 - 11:55 AM

Ima ga pod may contain, torej ga ni nič oz. zelo malo. Premalo, da bi mašil pore (meni drugače jih, torej ga tu res ni). TD ni problematičen, ko gre za 1-3%.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users