Jump to content


Photo

Koliko je potrebno, da vam zmeša glavo?


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#1 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 05 January 2005 - 02:20 PM

Hja, mislim, da naslov pove vse,..... 8)
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#2 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 January 2005 - 03:12 PM

Čist odvisn po moje od tipa... En ti jo lohk takoj, en je pa lohk tvoj frend pa ga šele kasnej opaziš, sam te pa takrat čist zmeša biggrin.gif
  • 0

#3 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 05 January 2005 - 05:44 PM

QUOTE(mishka)
Čist odvisn po moje od tipa... En ti jo lohk takoj, en je pa lohk tvoj frend pa ga šele kasnej opaziš, sam te pa takrat čist zmeša  :D


Se popolnoma strinjam :thumright:
  • 0
LP, Finatina

#4 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 06 January 2005 - 01:09 PM

Tudi jaz se popolnoma strinjam z Mishko.

Samo, ko se tak malo zamislim... Ni prav žalostno, da včasih ti nekdo takoj zmeša glavo, medtem, ko pa se včasih kdo prav trudi ti zmešat glavo, pa ne hasne. Recimo, en tip ti je lahko prav ok in vse, ampak ti ne zmeša glave, torej sploh te ne pritegne, niti malo. Menda je res nekaj na kemiji. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 January 2005 - 04:06 PM

Ja, sej to je to...
Lohk se en še tok trudi pa ne bo nič. Sej skoraj vsak je to doživel tako ali pa obratno biggrin.gif
Pač ne privlačimo se vsi in še bolš je tako! wink.gif
  • 0

#6 sanci

sanci

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 08 January 2005 - 02:40 PM

Se strinjam!! Po mojih izkušnjah, je ovolj lahko tudi samo trnutek in nasmeh ali pa kaka urica plesa nekje vzuni, pa si še cel teden v rožicah ko se spomneš... Eni boščki pa se trudijo in nič od tega.. sad.gif oops.gif

Res je nekaj na kemiji, ne vem kaj bi lahko bilo drugega.
  • 0

#7 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 11 January 2005 - 08:26 PM

Hja, se podpišem pod vas,.... wink.gif
Recimo, moj fant,.... poznama se že od malega,.... pa je iskra preskočila komaj pred štirimi mesci,....

Sanci, ne le kemija,.... tudi fizika,.... če gledamo z vidika privlačnih sil. wink.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#8 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 January 2005 - 08:53 PM

Full lepo ane?! Men je pa prav lepo, če se ljubezen razvije iz prijateljstva, samo če se prijateljstvo ne uniči... Samo to pa verjetno v malih primerih že vnaprej veš smile.gif
  • 0

#9 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 13 January 2005 - 06:13 PM

Je, lepo, ja, mishka,...
Formula ljubezni se itak začne pri razumevanju in prijateljstvu,...
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#10 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 January 2005 - 03:37 PM

QUOTE(mishka)
Full lepo ane?! Men je pa prav lepo, če se ljubezen razvije iz prijateljstva, samo če se prijateljstvo ne uniči... Samo to pa verjetno v malih primerih že vnaprej veš  :)



em.....tega verjetn v naprej res nemoreš vedeti....sam....hm...kako se da mešati ljubezen in pravo prijateljstvo?
lahko mešaš mamo in prijateljstvo?....hm....
pomoje ne....pri starših je tko...lahko so ti zaupniki, lahko so ti dobri starši...ampak mama nikol nemore bit prijateljica.... rolleyes.gif ....k pol neki ni uredu biggrin.gif (mi je nekak jasn)
pr ljubezni pa tudi.....če je to pravo prijateljstvo s fantom...s katerim lahka preživiš ure in ure in se pogovarjaš prej v vseh problemih se z njim veseliš, jočeš potuješ...smeješ....ljubezen neobstoji.....ker pri vsaki dobri vezi je malo distance in kakšna drobna skrivnost...med pravimi prijatelji je pa ni!

pridni bit

kimKiIzkoriščaGužvoPaDaMalemuLubčka

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#11 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 14 January 2005 - 07:22 PM

Kim, maš kar prav,....
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 January 2005 - 11:15 PM

Jz se pa ne strinjam... To odnos mama-prijateljica je čist odvisn....
Vsak otrok ima drugačen odnos s starši, staršem in v enih primerih je možno, da ti je mama prijateljica, nekaterim je celo najboljša. Ne vem zakaj to ne bi bilo logično.... Res je, da so ti lahko zaupniki, samo nekateri mami zaupajo več kot bi prijateljici. Normalno da ne greš z njo žurat, ampak veliko stvari pa lahko opravljata skupi. Poleg tega pa ne meriš prijateljstva po temu s kom žuraš, ampak koliko lahko dejansko osebi zaupaš, nanjo računaš, koliko ti pomeni. In ko ti lahko še vsak prijatelj obrne hrbet, ti je starš ponavadi ne... Izjeme so seveda in na eni in na drugi strani, samo čisto smiselno se mi zdi, da ti je lahko mama prijateljica...
Full je težko govorit o vsem tem, ker smo si ljudje tok različni, imamo drugačen pogled na stvari, drugačen odnos do ljudi, ...
Zato tudi menim, da lahko včasih partnerju zaupaš še več kot prijateljici. Samo to je od vsakega posameznika odvisn. Ampak meni osebno v življenju več pomeni partner (ne vsak seveda, ampak tisti za katerega veš, da je pravi), saj nameravaš z njim preživeti življenje in on te mora resnično imeti rad takšno kakršna si, z vsemi muhami, ki jih imaš. To pa po moje pomeni resnično ljubiti...
Samo vsak ima pač svoj pogled na življenje, prijateljstvo, ljubezen... zato pa se lahko o temu pogovarjamo tukaj wink.gif
  • 0

#13 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 15 January 2005 - 03:16 PM

v bistvu je odvisno od staršev, prijateljev in nasploh okolja, ja,....
Ampak ponavadi je tako (če so starši in otroci "normalni"-no, vsakdanji), da mama pa hčerka NE moreta bit nekak NAJBOLJŠI prijateljici.... Ne vem, no,....
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#14 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 January 2005 - 10:11 PM

Jz sam pravim, da je različno od osebe do osebe...
  • 0

#15 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 16 January 2005 - 05:01 PM

[color=blue]
em.....tega verjetn v naprej res nemoreš vedeti....sam....hm...kako se da mešati ljubezen in pravo prijateljstvo?
lahko mešaš mamo in prijateljstvo?....hm....
pomoje ne....pri starših je tko...lahko so ti zaupniki, lahko so ti dobri starši...ampak mama nikol nemore bit prijateljica.... rolleyes.gif ....k pol neki ni uredu biggrin.gif (mi je nekak jasn)
pr ljubezni pa tudi.....če je to pravo prijateljstvo s fantom...s katerim lahka preživiš ure in ure in se pogovarjaš prej v vseh problemih se z njim veseliš, jočeš potuješ...smeješ....ljubezen neobstoji.....ker pri vsaki dobri vezi je malo distance in kakšna drobna skrivnost...med pravimi prijatelji je pa ni!

hmmm tukaj pa se nebi popolnoma strinjal s tabo KIM,meni je moja "mami" v prvi vrsti mami biggrin.gif mi je pa tudi ena najbolših prijateljic-ji lahko vse zaupam 8)

lp
  • 0
D.A.

#16 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 21 February 2005 - 11:23 PM

premalo...

luknjice v ličkih ko se smeje itd... pa sm pečena oops.gif
  • 0
user posted image

#17 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2005 - 11:31 AM

QUOTE(Lady_Luna)
premalo...

luknjice v ličkih ko se smeje itd... pa sm pečena oops.gif

jz sm pa popolom obratna... težko da mi je kdo zmešal glavo s čimerkoli...
...potem je prišel moj dragi IPB Image
hja s čim mi je zmešal glavo... z vsem! ni določene stvari ki mi bi bla bolj ušeč na njemu kot kšna druga. Pač cel je krasen wink.gif
  • 0

#18 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2005 - 07:44 PM

QUOTE(redkvica)
QUOTE(Lady_Luna)
premalo...

luknjice v ličkih ko se smeje itd... pa sm pečena oops.gif

jz sm pa popolom obratna... težko da mi je kdo zmešal glavo s čimerkoli...
...potem je prišel moj dragi IPB Image
hja s čim mi je zmešal glavo... z vsem! ni določene stvari ki mi bi bla bolj ušeč na njemu kot kšna druga. Pač cel je krasen wink.gif


biggrin.gif Ja, ja. Mine 2 wink.gif
  • 0

#19 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:28 PM

Ful razlicno.
Na enem, ki mi je ze od nekdaj vsec, so mi vsec prav te jamice, pa celotna postava ( visok pa temen oops.gif ), pa caroben dotik ima.
Ampak to je bolj vizualno.
Drugace me pa obrne, ce se da o vsem pogovarjat in ce mi postreze s kaksno infromacijo, ki je zame nova in si vzame cas, a mi razlozi na prijeten nacin. Mmmm rada mam tipe z "mozgani" biggrin.gif
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2005 - 01:59 PM

Všeč mi je pokončna drža, da moški izžareva samozavest. Ne tisto nastopaštvo, ne maram takih ki naredijo šov samo zato, da pritegnejo pozornost vseh naokoli, ampak tista zdrava samozavest, da je prepričan vase. Ne maram sramežljivcev, to me odbija. Moški mora biti moški v pravem pomenu besede, mora znat prevzet pobudo, mora imet močen karakter. Všeč mi je da vem, da me zares posluša, da pokaže iskreno zanimanje zame, da je res zainteresiran in ni vse skupaj samo fasada. Da se zna vklopit v mojo družbo in da me s ponosom predstavi svojim prijateljem. Da me pred vsemi stisne k sebi in mi reče, da me ima rad. Da se lahko z njim pogovarjam ure in ure ter vedno izvem nekaj novega. Da ne komplicira in da včasih prav po moško stisne zobe in potrpi. Všeč mi je, ko me gleda čisto od blizu in si grizlja ustnico, ko me potegne k sebi in me boža po laseh. Ko sleče svojo jakno in je zunaj v sami srajci, da se lahko jaz grejem še z njegovo. Mešanica dobrih lastnosti mojih bivših fantov, bežnih poznanstev ... vseh, ki so mi dali kaj dobrega. Zdaj pa samo čakam tistega, ki bo združeval vse te lastnosti ... sem res prezahtevna? oops.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users