Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#81 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 21 May 2008 - 12:34 PM

Ok, hvala. Bom v Mueller šla pogled.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#82 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 06 June 2008 - 01:49 PM

A je med kristalno in stekleno pilico kakšna veliko razlika? Sedaj imam doma stekleno, ki mi ji sicer všeč ampak me zanima če je kristalna še kaj boljša?
  • 0
We must let go to live on.

#83 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 July 2008 - 01:54 PM



DEADmemory,
malo več "zgovornosti" pri ocenah, prosim!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#84 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 August 2008 - 08:55 PM

FTSE se ti je Alessandrov nadlak začel kaj zgoščevat? Pa v koliko minutah (recimo od oka) se ti posuši na nohtu?

Aja, saj si ga komaj kupila. Nekje se mi je zdelo da sem brala, da je ocena izpred nega leta.

Pa kod si staknila te Astor lake?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#85 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 September 2008 - 01:41 PM

Zakaj je treba obnohtno kožico potiskat nazaj? V čem je fora?
Vem, da je ni fajn rezat oz. stižt s škarjicami, ker potem ratuje trša.
  • 0

#86 tinča

tinča

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 02 October 2008 - 01:00 PM

ej punce, kar se tega laka dikla tiče, ima notr eno stvar (nikol se ne morm spomnt kako se kliče) k je ful strupena... sm jst mela in je kr pomagalo da nism mela tko švoh nohte sam ful škodi... baje da je treba tko da en mesc uporabljaš, pol 1 mesc ne pol pa spet... sam kaj s tko zastopu? nč smile.gif
če mate zanč nohte vam ful priporočam gelirane... sam ne si v salonu delat k je predrago! smile.gif

  • 0

#87 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2009 - 01:12 PM

Eno vprasanje glede essie laka. Rada bi ga imela v temno rdeci barvi, samo ne vem kateri je res temno redc potem na nohtu. Odlocam se med dvema odtenkoma: Bold & Beautiful in Clutch me if you can. Ima katera izkusnje z dejansko barvo?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#88 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 January 2009 - 01:27 PM

Frčica, a si pogledala na čarodejkinem forumu, tam so ziher slikane vse barve.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#89 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2009 - 01:39 PM

Ne, nisem pogledala, nisem se toliko strani prebrskala. Hvala za info smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 January 2009 - 10:35 PM

QUOTE(crna @ 5. 8. 2008 - 20:55) View Post

FTSE se ti je Alessandrov nadlak začel kaj zgoščevat? Pa v koliko minutah (recimo od oka) se ti posuši na nohtu?

Aja, saj si ga komaj kupila. Nekje se mi je zdelo da sem brala, da je ocena izpred nega leta.

Pa kod si staknila te Astor lake?

Evo, izjemno hiter odgovor:

Alessandro lak se mi ni začel nič zgoščevati, imam ga že par mesecev.
Posuši se od oka in popolnoma v cca. treh minutah.

Astor lak sem staknila v avstrijskem Müllerju.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91

  • Guests

Posted 27 January 2009 - 09:26 PM

Kakšne količine laka so v mini Essie lakcih (tistih, ki jih prodajajo v kompletkih po štiri)? Na njihovi strani nič ne piše.
  • 0

#92 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 15 March 2009 - 04:12 PM

* Essie lakci mini - količina 5ml.
* Strupena sestavina v utrjevalcih za nohte - formaldehid. Definitivno pomaga krepit hohte. Pavzo je pametno naredit samo zato, ker ko so toliko utrjeni je učinek prisoten tudi ko nehaš uporabljat utrjevalec in dodatno utrjevanje je lahko premočno, predvsme pa nepotrebno.
* Essie temno rdeča - oba, Bold&Beautiful imam doma in je lep vampy, še vedno rdeč. Meni super barva.
Iskanje odtenkov - MUA galerije, Nail Board na MUA, Nailgal, Nail blogi (npr, Scrangie,The Nailphile - od tam so povezave na druge podobne bloge), tudi Čarodejkin forum seveda, a tam niso vsi odtenki.
* Steklena in kristalna pilica = eno in isto. Tako kot kristalni kozarci so iz stekla samo brušeni so na poseben način, da se jim reče kristal. To je ista reč. Steklena pilica brušena na način kristal.
* Potiskanje kožice nazaj pa samo če je to taka kožica, ki je zelo tanka, se nekako nalepi kar po dolžini nohta (nekaj mm) in rada začne pokat, to pol lahko boli. Takemu pokanju kožice te vrste se lahko izogneš če jo potisneš dol z nohtne površine nazaj in je. Lahko se jo tudi ostrani, ko je zmehčana, s primernimi pripomočki. Nimamo pa vse take kožice. Mislim da za običajno kožico tako potiskanje nazaj ni potrebno, pa tudi če to narediš bo "zlezla" nazaj tja kjer je njeno naravno mesto, tista "razvlečena" na nohtno površino pa se ne vrne nazaj.
  • 0

#93 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2009 - 08:43 PM


V življenju sem si lakirala nohte glih ene 5krat. Zdj pa me je prijelo, da bi si jih redno. In more rečt, da se izjemno nespretna laugh.gif No, vaja dela mojstra biggrin.gif največ težav mi dela to, da ko nanesem drugi sloj laka napackam malo tudi po obnohtni kožici in zanima me kak bi se temu izognila? biggrin.gif v mislih imam nek svinčnik, s katerim to lahko to packarijo urediš. Mislim, da mi je prijateljica to enkrat omenjala. Ve mogoče katera kaj o tem?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#94

  • Guests

Posted 23 June 2009 - 08:45 PM

Kar ene par firm ima te svinčnike, nisem jih pa še poskusila. Jaz to uredim tako, da počakam, da se lak čisto posuši, potem si pa roke malo namočim, da se koža zmehča in tisti lak, ki je ostal na koži okrog, odpraskam stran.
  • 0

#95 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 June 2009 - 08:56 PM

Essence ima tak korekturni svinčnik, meni je bil ok, pa še poceni je. Včasih pa tud tko nardim, da dam aceton na palčko za ušesa in si tko spucam dol, moraš pa bolj previdno, da se ne dotakneš preveč še samga nohta.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#96 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2009 - 09:01 PM


Hvala za odgovor. Dobra ideja PurePoison, bom poskusila.

Pa tudi svinčnik bom nabavila. Eve mogoče veš kako zgleda? Bom šla jutri verjetno v mulerja in potem ustvarjala dalje laugh.gif

To s palčko za ušesa pa se pri meni ni dobro obneslo laugh.gif
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#97 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 June 2009 - 09:55 PM

Eto, takole zgleda ta svinčnik

IPB Image


Edit: Upam, da sedaj vidiš.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#98 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2009 - 10:16 PM


Hmm žal ne vidim slikce
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#99 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 June 2009 - 08:15 AM

Sem popravila. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#100 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 24 June 2009 - 09:55 AM

Lahko probaš tudi tako, da obnohtno kožico namažeš s kremo ali vazelinom - pač z nečim kar je mastno (ampak moraš paziti da ne pride na noht) in se lak ne bo prijel na kožo in ga boš tako lažje odstranila. Jaz sicer tega še nisem preizkusila ampak baje deluje smile.gif
  • 0
We must let go to live on.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users