Jump to content


Photo

Fructodent zobna pasta


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 June 2007 - 12:52 PM

Gre za zobno pasto s sadnim vonjem in okusom, ki predstavlja zanimivo popestritev pri umivanju zob. Sama imam okus zelenega jabolka, ki je živo zelene barve, in po vonju pač spominja na jabolko. Se lepo speni, in pusti za sabo občutek temeljito opranih zob, pa čeprav "ne peče" in ne vsebuje tistega klasičnega močnega mentola, ki je sicer v navadnih zobnih pastah.
Dobi se jo v kar nekaj zanimivih okusih, vendar imajo v DM bolj slabo izbiro. Poled mojega zelenega jabolka je bila še limona&žajbelj (belilni učinek) in pa limona&pomaranča, drugih jaz nisem zasledila pri nas. Po spodnji sliki sodeč pa jih je še kar nekaj, ki bi jih bilo zanimivo poiskusiti.
Tubica je zanimiva, žive barve, z velikim širokim pokrovom, da lahko brez problema stoji na glavi. Glede na obliko pokrovčka bi se morda pričakovalo da bo nanos packast, a ni, se izredno lepo nanaša in dozira.
Jaz jo ne uporabljam za vsak dan, ker mi včasih bolj paše da mi zobna pasta v ustih pusti močnejšo svežino in okus po mentolu (kar ta pasta ne), jo bom pa vsekakor ponovno kupila, v še kakšni drugi različici.
Dobi se jo v DM-ju, cena je, nekaj malega pod 2€, ugodna.

Ocena: 5


IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2007 - 08:20 PM

Uh, meni pa ta zobna pasta ni všeč... hmm.gif

Imam pomarančno in se mi zdi, da sploh ne očisti mojih zob.
Poleg tega imam zjutraj obupen zadah iz ust, če si zobe umivam z njo, kar pomeni, da ne odstrani prav veliko bakterij.

Edina pozitivna lastnost je embalaža, pa tudi okus je dober, ampak mi ne odtehta tega, da imam občutek neumitih zob...

Ocena: 2/5

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2007 - 08:09 AM

Meni je ta pasta naravnost fantastična. Meni se zdi, da dobro očisti zobe in ni nadležnega mentolastega okusa. Sama sem zelo občutljiva in me tudi minimalno mentola grozno peče. Zato sem z veseljem prešaltala na tole zobno kremo.
Probala sem že pomarančo in jabolko in sta mi obe dobri.
zase sem odkrila pravo kremo in trenutno ne menjavam več.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 August 2007 - 02:27 PM



Ker skorajda vsepovsod paše kakšna popestritev, sem mogla sprobati tudi tole zobno pasto. Po DMih je izbira precej klavrna, meni se je zdela najbolj privlačna limona & pomaranča, katera je šla tudi z mano domov. Okus je res limonasto-pomarančen, mi je zelo všeč, jaz celo malo začutim rahlega mentolastega pridiha med umivanjem. Torej, okus mi je zelo všečen, ne pogrešam hardcore mentolastega okusa v ustih (so mi všeč drugačne paste, zelo všeč mi je npr. ognjičeva pasta od Welede), ker se zavedam, da je čistoča odvisna od česa drugega, kot pa puščajočega mentolastega okusa v ustih. Čeprav... navada je železna srajca, pravijo in le redko kdo se znebi takšnega filinga, se mi zdi - moj fant je že tak... sicer mu je zobna pasta všeč, ampak pravi, da mu ne pusti občutka čistoče in svežine. Meni jo. No, zobna pasta je bele barve, ne porabi se je veliko, se vredu zapeni. Tudi embalaža je meni izredno všeč, kar vpadljiva, praktična. Vsebnost 75ml, cena po DMih malo pod 2 eur. Bom preizkusila še ostale okuse... sicer tile, ki jih imajo na voljo po DMih se mi ne zdijo nič posebnega, premalo eksotični, bo treba tja, kjer je izbira večja. Priporočam tistim, ki so pripravljeni na popestritve na tem področju.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 August 2009 - 11:41 AM

Tudi sama sem sprobala to zobno pasto v okusu pomaranče. Morm rečt, da sem kar malce razočarana, po tem ko ste jo nekatere tukaj tako pohvalile. Okus ima sicer res prijeten, pomarančast. Jaz občutim mentol, tako da občutek umitih zob po uporabi ni bil vprašanje. Vendar se mi zdi, da ta občutek ni trajal tako dolgo kot pri ostalih pastah.
Kar mi prav tako ni bilo všeč je konsistenca zobne paste, ki je za moje pojme preveč tekoča. Prvič ko sem jo uporabila, mi je kar stekla z zobne ščetke, ker sem misleč, da je bolj gosta tubico preveč pritisnila. Tudi sedaj ko sem se navadila in vem kako moram pritisnit tubico, mi ni nič kaj bolj všeč. Sama tubica je sicer lična na pogled, ampak se mi zdi, da zaradi ovoja ne vidiš koliko paste je še ostalo v tubici, pa tudi za potovanja se mi ne zdi najbolj priročna. Moji so imeli en primerek s seboj na počitnice in na poti domov se jim je v toaletni torbici odprla in rezultat je bil packarija.
No, če zaključim, zobna pasta ni slaba, vendar se mi tudi ne zdi nič kaj posebnega. Imam raje druge paste. Mislim, da je ne bom več kupila.
Ocena: 3 (zadovoljivo)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users