Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#61 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 17 January 2006 - 07:22 AM

To je krema za sprat dol to ni krema tko za namazat po kopanju. Seveda tudi ploveclahko uporabiš, vendar jaz ga nisem. Mi je bila dovolj kremica.
  • 0

#62 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 January 2006 - 11:59 AM

QUOTE(MARELICA)
To je krema za sprat dol to ni krema tko za namazat po kopanju. Seveda tudi ploveclahko uporabiš, vendar jaz ga nisem. Mi je bila dovolj kremica.

ja,sj za sprat sm rekla!
sonchika,a pa ti res ta krema tko omehča trdo kožo?Sj ti si namažš to krmeo,pa počakaš mal pa zdrgneš pa spereš,ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#63 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 17 January 2006 - 12:57 PM

Meni jo, samo večkrat jo moraš uporabljat.
  • 0

#64 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2006 - 01:28 PM

Krema omeča kožo. Namažeš jo za ene 3 miunte, zdrgneš s plovcem in spereš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#65 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 January 2006 - 05:57 PM

joooj nogam pa ne posvečam prav velike pozornosti, priznam rolleyes.gif
Zejle pozimi si pač sam uredim, postrižem nohtke in to je to in če je res ful suha koža si jo namažem kar s kremico za roke od L'occitana pa mi še zmer ful fajno kožo naredi 8)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#66 *miss_caty*

*miss_caty*

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 04 August 2006 - 11:20 AM

Čaww!!! Tudi jaz imam manjše probleme s potenjem (priporočite kakšnokremo...), vendar me bolj moti trda koža na stopalih. Bila sem že pri kozmetičarki, vendar se mi je trda koža kmalu spet pojavila, čeprav sem delala pilling na dva dni! Prosimm pomagajte!!!!
  • 0

#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 11:32 AM

QUOTE(*miss_caty*)
Čaww!!! Tudi jaz imam manjše probleme s potenjem (priporočite kakšnokremo...), vendar me bolj moti trda koža na stopalih. Bila sem že pri kozmetičarki, vendar se mi je trda koža kmalu spet pojavila, čeprav sem delala pilling na dva dni! Prosimm pomagajte!!!!


za potenje probaj stopalo minimalno posipat z nvadnim bejbi pudrom, bi moglo pomagat in zadostovat. kar se pa trde kože tiče, se mi zdi pa popolnoma odveč delat piling na dva dni (uboga koža!); sem celo slišala, da se ob prepogostem pilingiranju še hitreje pojavi trda koža nazaj (ne vem, če temu povsem verjamem). mogoče bi ti pomagalo, da si malo več kreme vtreš v stopala in čez obuješ nogavičke, da se ti lepo vpije in še drselo ti ne bo, ko boš hodila. kreme ti ne bi znala priporočit, jaz prisegam na l'occitanovo s karitejevim maslom, ker mi je dovolj hranljiva, hitro se vpije in mam v redu kožo na stopalcih. bodo še pupce kej več povedale.

pa iskreno dobrodošla na forumu: naj ti bo v poduk in veselje!
:toothy7: :hello1: :hello2:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 *miss_caty*

*miss_caty*

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 04 August 2006 - 11:42 AM

Uff! Hvala za nasvet - nisem pomislila da bi prepogost pilling lahko škodoval! HVALA za dobrodošlico!!! biggrin.gif ( Končno sem našla forum kjer lahko prašam za nasvet - imam miljon problemov he he!!!)
Če ima katera še kakšen nasvet - pišite!!!
  • 0

#69 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2006 - 04:53 PM

Za trdo kožo na stopalih se dobi poseben nožek, kot britvica, ki jo lahko in temeljito odstrani. Mami ga uporablja, in je zelo zadovoljna. Priporočam pa kremo GehwolMed (ki se, mislim da, dobi v lekarnah). wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 August 2006 - 08:21 PM

Ja, jaz imam kar nekaj te suhe kože, mi gre na živce, samo kaj čem. Sej namažem se po vsakem tuširanju (čeprav poleti niti ne dajem zmeraj še bombažnih nogavic čez), pa recime 1x na kake dva tedna jo zgrebem dol, piling se mi zdi, da sploh nima nekega efekta, tudi pilingi za telo so mi brezvezni.
Pa ob nošenju sandal se mi radi luščijo podplati rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 06 August 2006 - 07:55 AM

jz mam tudi eno tako posebno strgalo za suho kozo-samo si moras najprej namociti noge v topli vodi za 30 min.,otem pa zdrgnes kozo na tistem mestu kjer je suha in se lepo odstrani vse wink.gif

potem pa si pred spanjem noge samo se z kaksno kremo namazes ali pa nalakiras nohte in postopek je zakljucen! biggrin.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#72

  • Guests

Posted 06 August 2006 - 10:24 AM

Uporabljam Fuss Balsam od Balee. Sem zadovoljna, pa še cena je ugodna.

Zadnjič sem sedela zraven ene tete na busu in je bila full spedenana in to, potem je pa nekako nogo proti meni stegnila in me po nesreči ruknila in sem pogledala dol. Je imela ene sandale, kožo na podplatih (predvsem na peti!) pa tako, kot da bi gledala star, uvel, naguban krompir (če veste, kaj mislim). Res je grozno zgledalo. ermm.gif Saj ona po mojem niti ni vedela, da ima tako kožo, kaj pa vem ...
  • 0

#73 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 06 August 2006 - 11:24 AM

QUOTE(Nila)
Uporabljam Fuss Balsam od Balee. Sem zadovoljna, pa še cena je ugodna.

Zadnjič sem sedela zraven ene tete na busu in je bila full spedenana in to, potem je pa nekako nogo proti meni stegnila in me po nesreči ruknila in sem pogledala dol. Je imela ene sandale, kožo na podplatih (predvsem na peti!) pa tako, kot da bi gledala star, uvel, naguban krompir (če veste, kaj mislim). Res je grozno zgledalo.  :? Saj ona po mojem niti ni vedela, da ima tako kožo, kaj pa vem ...


ja take primere sem tudi ze jaz videla...ali pa da imajo nohte tako cudne ermm.gif blink.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#74 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 August 2006 - 12:24 PM

Meni res ful nagravžno zgleda ko so babe vse naspedenane, potem nimajo pa urejene kože na podplatih. rolleyes.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#75 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 06 August 2006 - 12:25 PM

QUOTE(Anya)
Meni res ful nagravžno zgleda ko so babe vse naspedenane, potem nimajo pa urejene kože na podplatih. rolleyes.gif


enako! pa ko imajo že prav rumene petke, za bruhat
  • 0

#76 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 August 2006 - 03:32 PM

.
Jaz, odkar si redno mažem podplate s kremo od Lusha "Pied de Pepper", se mi zdi, da mam kar malo temnejša stopala! biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#77 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2006 - 09:05 AM

Zdej majo pri Essence tud full stvari za nego nog. Res kjut stvari. Jst sm kupla učeri v takih kroglicah kopel za noge, drugač pa majo tud ralične pile, kreme itd.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#78 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 October 2006 - 11:15 AM

Ful me moti, da imajo vse kreme za stopala nek hladilni učinek, kar meni sploh ne prija. Rada bi našla neko res hranilno kremo za stopala, ki bi kožo jasno nahranila in zmehčala, no zaenkrat take kreme še nisem odkrila. Nazadnje me je skoraj premamila L+Occitanejeva krema s karitejem, pa kaj ko spet vsebuje mentol rolleyes.gif .
Bi bilo v redu namesto kreme za noge uporabit kar kak hranljiv Body Butter?

* Pa mini prošnja - bi mi katera lahko nabavila tisto Avonovo kremo proti trdi koži na stopalih, ki je omenjena na prvi strani? Jasno plačam vse stroške.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#79 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 October 2006 - 02:57 PM

Meni zelo všečna krema za stopala, je Hoferjeva. Je precej mastna, zmehča in nima mentola.
Sicer pa lahko uporabiš tudi DMjev body butter. Kateri koli, ker so vsi mastni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#80 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 14 October 2006 - 04:13 PM

jaz sem prav obsedena z urejanjem podplatkov,med vsakim tuširanjem si jih zdrgem s kamnom,pa vsak večer pred spanjem namažem s kremico
na vsake tolko naredim celčotno pedikuro,uporabim rezilo....skratka zelo skrbim za podplatke,kot n fetiš so mi(pa fantu tut tongue.gif )
Rezultat so res mehki mehki podplatki
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users