Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#1 fafica

fafica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:Lublana

Posted 24 February 2005 - 06:08 PM

Hey! Sem naravna blondinka, mam temno blont lase, vendar se barvam na svetlo blond. Ze ful casa mam to barvo in sej veste, cez cs se navelicas. zdej bi se rada pobarvala na ksno drugo, po moznosti temno, vendar mam ful, res ful svetlo polt. kaj mi predlagate?
  • 0

#2 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 24 February 2005 - 09:06 PM

Oranžno-bakreni prameni.
  • 0

#3 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 24 February 2005 - 09:44 PM

fajn ideja....
  • 0

#4 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 27 February 2005 - 09:00 AM

Jaz imam tudi temno blond in si jih barvam na svetlo, Nekajkrat sem si naredila bakrene pramene, pa sem se jih hitro naveličala... Zdaj imam spet svetlo blond. Ravno danes pa grem k frizerki. Kakšne pramene naj si naredim med svetlimi?

Tan
  • 0

#5 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2005 - 09:49 PM

jaz imam temno rjave pa sem si dala blond in medene pramene. ful dober je prišlo ven.
naslednjič pa bom spet nekaj drugega
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2005 - 09:54 PM

Jau jst sem mela tudi že svašta pramenov ampak sem opazila, da si sicer na začetku nad izgledom ful navdušen, ampak se potem pramenov izredno hitro naveličaš, vsaj pri meni je tako. Jaz vem, da nisem nikoli s prameni zdržala več kot mesec dni in sem se potem raje pobarvala po celi glavi z isto barvo.
  • 0

#7 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 March 2005 - 08:52 AM

a veš DiLeMa da se meni to isto dogaja, pa tudi sperejo se mi hitro oz.se posvetljijo kljub temu da mi barva z Tigi barvami ki naj bi bili zelo kvalitetni.mogoče pa niso.Kaj mislite ve?Katere barve so boljše?
  • 0

#8 fafica

fafica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:Lublana

Posted 01 March 2005 - 11:39 AM

tut jst se hitro naveličam pramenov, zdej sm se pobarvala na nekakšno mešanico med rdečo-rjavo-vijolčno (sunny mango) in mi ful paše wink.gif no tko pravjo biggrin.gif
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 March 2005 - 12:31 PM

QUOTE(Freya1)
a veš DiLeMa da se meni to isto dogaja, pa tudi sperejo se mi hitro oz.se posvetljijo kljub temu da mi barva z Tigi barvami ki naj bi bili zelo kvalitetni.mogoče pa niso.Kaj mislite ve?Katere barve so boljše?


Freya1 kolikor sem jaz seznanjena s tem, so barve s katerimi te barvajo v frizerskih salonih sicer manj škodljive, kar pa pomeni da so tudi manj močne in se občutno hitreje sperejo.

Moja kolegica je naravna rjavolaska in se že kakšni dve leti barva na živo rdečo, najprej se je barvala v salonu, zdaj pa si raje kupi barvo v trgovini in jo kar jaz doma pobarvam, ker ji barva iz salona tako hitro zbledi, da groza. blink.gif Vem da ko se je barvala v salonu, je bila že po 14. dneh spet čisto rjava. rolleyes.gif Sedaj pa ko se barva z neko Schwarzkopfovo barvo iz drogerije, pa je barva vedno sijoča kot prvi dan. Moram pa rečt, da so barve zdej že tako izpopolnjene in tudi tiste, ki jih lahko kupiš v drogeriji, niso nič kaj škodljive za lase (razen če so to kakšni res zlo svetlo blond odtenki, ki pa vsebujejo dosti peroksida).
  • 0

#10 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 March 2005 - 09:02 PM

Jaz mam zdej pramene že od začetka oktobra, pa se jih zaenkat še nism naveličala smile.gif Zjle za valeto si jih morm mal obnovit, ker je že kr precej očitna razlika, sam na srečo se pri pramenih to ne opaz tolk.
Glavo si pa še ne mislm farbat, ker sm premlada pa žal mi je uničt lase, ker mam drugače ful lepe lase. oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#11 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 17 March 2005 - 01:56 PM

imam rjave lasi in si dajem pramene blond...zelo rada eksperementiram...terenutno imam zelo zanimivo pricesko...ce pogledas od ozadej je kot ogenj ztako sem pobarvana


jaz ti svetujem svetlo rjavo z prameni blond/oranzno
  • 0
user posted image

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 02:36 PM

Jaz pa si ne bi dala nobenih pramenov in tega, ampak morda za odtenek temnejšo barvo.
Drugače pa mojo glavo že lep cajt kitijo dolgi vranje črni lasje (naravno barvo imam temno rjavo).
  • 0

#13 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 17 March 2005 - 05:48 PM

Čao!
MAm eno prošnjo: a mi zna ktera svetovat oz. opisat postopek barvanja dolgih las - sama. Rada bi se pobarvala na mal svetlejše, pa ne vem kako se lotit zadeve (pa ne mi rečt, nej grem rajš k frizerju, preveč stane za moj žep).
Upam da mi bo katera znala pomagat.

Lep pozdrav! oops.gif oops.gif sad.gif smile.gif
  • 0

#14 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 March 2005 - 07:00 PM

Hey.. Jst tut razmišljam, za pramena-da bi si jih sama pobarvala...
Ampk sm pršla do sklepa, da rajš ne sprobavam sama, k nočm kej zafušat...
Ampk, če mislš celo glavo, zakaj pa ne? Ena prjatlca se tut sama farba, pa je rekla da v uni škatli od barve za lase, dobiš vsa navodila in ves postopek opisan..
Če ti pa še katera iz foruma razloži, k ma že iskušnje, pa tolk bolš tongue.gif
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 March 2005 - 07:17 PM

Samo to ti bom rekla ... če imaš dolge in goste lase, nujno kupi dve barvi, ker ena nikakor ne bo zadostovala in ne boš enakomerno pobarvana. Pa naj te pobarva kakšna kolegica, ker sama pomoje dolgih las ne boš mogla povsod fajn pobarvat.

Jaz ko sem imela lase dolge do riti sem morala pri barvanju doma porabit kar tri barve, da sem si vse ornk pobarvala, sploh ker imam ful goste.

Sicer pa večina barv v trgovinah stane tam okoli dva tisoč in če kupiš dve je skoraj isto (v denarnem smislu) kot pa da se greš nekam v en malo manj fancy salon pobarvat.
  • 0

#16 Asch

Asch

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 30 September 2006 - 10:40 AM

Naravno imam temno rjave lase, vendar se barvam na črno, poleg tega imam zelo belo polt, in me črna barva naredi zelo bledo. Torej rada bi naredila neko spremembo, in razmišljala sem o taki barvi z prameni IPB Image
Sicer vem, da bo bolj težko prit iz črne na tako barva, pa vseeno a bi ta barva pasala na zelene oči in svetlo polt?!?
  • 0

#17 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 March 2007 - 04:22 PM

mene pa zanima, ko si barvate lase same doma. kaj upoštevate postopek, ki ja napisan v navodilih (na narastek 20min, poostali 10 - vsaj po navadi je tako) ali si namažete gor in pustite pol ure?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 29 March 2007 - 04:28 PM

jz ne upoštevam tega. itak cel postopek traja 2 uri (da mi uspe vse pobarvat), poj pa še pol ure pustim pa sperem.pa že tko mi narastek vedno bolj prime kot pa ostale lase, tko da nevem zzakaj bi še dalj puščala gor...
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#19 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 29 March 2007 - 04:44 PM

Jazst tudi ne upoštevam tisto. Pustim gor ponavadi pou ure ali dlje, da za zihr prime. tongue.gif
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#20 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 April 2007 - 10:38 AM

Jst bi se pa začela sama barvat. Zj mam itak temne, tko da bi blo bolj simpl. No sej, če se mi barva ne bo spirala in narastek ne bo viden se sploh ne bom. Ampak mene zanima, kako se ve same barvate? Men je to še zmeri fenomen. Jst kr vidm prizor k mi barva teče iz vseh koncev las po faci in več barve okol las kot na laseh na konc pa še nič efekta. laugh.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users