Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#121 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3463 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2016 - 07:58 AM

Po porodu se bom jaz začela zanimat za te moje nesrečne noge in bom res šla na lasersko odstranjevanje dlak, pa naj stane več kot 1000€, kar verjetno bo :S


  • 0

#122 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16522 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2016 - 08:08 AM

Točno tu je 1300 za cele noge za 8 obiskov. Da boš vedela približno kaj lahko pričakuješ. 1400 za veliki bikini, pazduhi in pod popkom (8 tretmajev). 2400 za cele noge, roke, pazduhe, pod popkom, brazilska (vse 8 tretmajev). Stric ima izredno čudne in nelogične cene. Mogoče jih prilagaja glede na količino dlak, ampak vseeno. Ga družno bojkotiramo.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#123 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3463 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2016 - 09:05 AM

Bom pridobila več ponudb, ko se bom za to odločala. Sicer sem ciljala nekaj bližje domu. Vem, da ima Rogaška Slatina dober derma center.


  • 0

#124 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 26 February 2017 - 09:08 AM

Jaz sem takrat nekaj let nazaj vrgla stran 200€, ko sem hodila na IPL spodnjega dela nog in brazilske, tako da se mislim tokrat resno lotiti zadeve z laserjem v nekem derma centru.

 

Šla bi le na brazilsko, zaradi cene seveda, ker me na tem predelu dlake res obremenjujejo, sploh poleti, ko moram še pri hlačah paziti, da sem urejena... Včeraj sem poslala kakšnih 5 povpraševanj, tako da čakam ponudbe.

 

Ne vem, ali se mi splača dati več kje, kjer jamčijo zadovoljstvo in ti naredijo toliko posegov, kot jih boš potreboval, ali bo tudi recimo 6 tretmajev v paketu za okoli 600€ že zadoščalo... Bom še videla, kaj mi bodo odgovorili.

 

Je katera v tem času že opravila kakšno lasersko odstranjevanje?

 

Za pazduhe se mi pa drugače ful ne zdi drago, že za kakšnih 300€ dobiš 6 tretmajev.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#125 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 March 2017 - 04:40 PM

Zadnje čase opažam da mi pri vraščanju ful pomaga kombinacija pilinga z konjac gobico, aha in kokosovo maslo čez. :) Naj je traja učinek. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#126 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 March 2017 - 10:22 AM

Prejšnja objava je bila malo preveč optimistična. Spet sem si uspešno razmesarila vse skupaj in itak fleki celo večnost ne bodo izginili. :AJEBEŠ: tako sa sem začela razmišlat o dejanskem laserju oz sem že poslala povpraševanja. 

Edino razmišljam, glede na to da je oni IPL do neke mere bil vseeno uspešen, saj je dlak precej manj na bikini liniji, se konkretno pozna do kot je šla z tem, al je vseeno treba 6 tretmajem z pravim laserjem, ali ne? :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#127 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 31 March 2017 - 03:42 PM

Jaz sem bila včeraj prvič prav na laserju za velik bikini, tako da poročam, kako se bo obneslo.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#128 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 March 2017 - 08:30 PM

Kam pa si šla? Kaj dejansko pomeni veliki bikini? 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#129 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 31 March 2017 - 09:16 PM

V dermacenter v lj. Velik bikini kot brazilska, ampak ne verjamem, da bo šlo čisto vse po sredini stran..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#130 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2017 - 02:45 PM

Zadnje čase opažam da mi pri vraščanju ful pomaga kombinacija pilinga z konjac gobico, aha in kokosovo maslo čez. :) Naj je traja učinek. 


Lahko poves vec? Kateri losjon imas z AHA? Meni se tudi malo vrascajo, pa se prevec keratina se mi tvori po nogah.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#131 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2017 - 06:18 PM

Matilda, kako se pa vidi, če se ti tvori preveč keratina?

Neytiri, tudi mene zanima, kako se bo obnesel laser. : ) Držim pesti!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#132 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2017 - 06:23 PM

"Kurja koza" ali keratosis pilaris, pogosta zadeva.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#133 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2017 - 06:30 PM

A, to. Imam; sicer bolj na rokah.
Hvala!

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#134 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 April 2017 - 07:26 AM

Lol, to imam jaz po riti. :D 

 

Matilda jaz kar tega od The Ordinary uporabljam, občasno, oz sploh ko se zveže opipam dam ponavadi pa BHA preko. Itak sem igotovila, da je najverjetneje največji krivec za vraščanje, pridobljeni kilogrami, zaradi česar so mi posledično hlače nekoliko bolj tesne in se potem bolj riba v tem predelu. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#135 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3132 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 04 April 2017 - 02:55 PM

Tudi jaz se priporočam za povratne informacije, če bi lahko povedala še v kateri center si šla, resno razmišljam da bi si dala lasersko odstraniti vsaj dlačice pod pazduho ker me izredno moti da še ko jih čisto na novo pobrijem izgleda kot da že kukajo ven (pač prav črne pikice se vidijo skozi kožo, tudi če je čisto gladka), potem pa naknadno še noge ker sem lena za odstranjevanje dlak (hvala bogu za tolerantnega fanta)


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#136 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 April 2017 - 06:05 PM

Neytiri, te je ful bolelo? :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#137 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 10 April 2017 - 07:59 PM

Ja, me je kar. Najprej mi je rekel, da ful ne bo bolelo oz. manj kot pri IPL-ju, pa je bilo kar tam tam, samo drugačna bolečina. So mi vmes malo zmanjšali moč.

 

Kakšne 4 dni nazaj sem se fantu pritoževala, da je bilo tole očitno tudi brezveze, in ravno naslednji dan mi je začelo odpadati... Bi rekla, da jih je že kar veliko več kot pol odpadlo :). Pomoje bo v 8ih obiskih res (skoraj) vse šlo.

 

Zdaj me valda že za pazduhe zanima cena :D..


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#138 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16206 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 April 2017 - 10:11 AM

Meni je rekla zadnjič na pregledu, da komaj po kakih 3 tednih začnejo odpadat. 

Koliko pa si plačala?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#139 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 11 April 2017 - 10:31 AM

Sta bila dobra dva tedna od posega ;).

Plačala sem 780 za 8 obiskov kao brazilske, v gotovini naenkrat. Drugače je drazje.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#140 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2017 - 02:44 PM

Toliko samo za bikini? Uff.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users