Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#661 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2020 - 06:04 PM

Petersilj ne vem. Jaz sem nazadnje narocila se pred korono in vedno narocim kar po 2 ali 3 tube, da imam na zalogi. Se dobro. 🙈
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#662 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 08 July 2020 - 07:46 PM

Bravo 😁 jaz sem sedaj na zadnji tubi 🙈 se mi zdi, da bi šla super v promet, če bi jo imeli na licila.si ali pa notinu. Je res taka vsestranska, se mi zdi da kar večini ustreza 🙂
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#663 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2020 - 08:25 PM

Jaz sem jo naročila v sredini maja in je še vedno nisem dobila. :D

Čeprav ta Notino mi je bolj tako glede določenih izdelkov. Purito so imeli nekaj dni, potem pa kreme spet celo večnost ni na zalogi, kak mesec, dva sigurno.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#664 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 July 2020 - 08:33 PM

Je verjetno tudi ne bos, si pisala prodajalcu?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#665 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2020 - 09:58 PM

Nisem še, ker še ni potekel rok, do katerega naj bi prišla.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#666 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2020 - 05:53 AM

Čeprav ta Notino mi je bolj tako glede določenih izdelkov. Purito so imeli nekaj dni, potem pa kreme spet celo večnost ni na zalogi, kak mesec, dva sigurno.


Verjetno imajo tezave z dobavljivostjo. Vse kar je iz Azije in Usa kar stoji. Tudi proizvodnja dolocenih izdelkov je bila v manjsi kolicini izvedena zaradi korone.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#667 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2020 - 11:18 AM

Ja, najbrž res.

A npr LRP, Bioderma izdelki, ki se prodajajo na tujih spletnih trgovinah, npr Lookfantastic, Feelunique, imajo enako sestavo in vse kot izdelki, ki se prodajajo pri nas?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#668 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2020 - 11:59 AM

Kolikor je meni znano vse kar je znotraj EU ja. Npr. USA ima pa spet cisto svoja pravila glede sestavin, koncentracij...
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#669 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 15 July 2020 - 10:49 PM

Sem preizkusila še Bioderma Photoderm Spot age 50+, Bioderma Photoderm AKN 30 in LRP Anti shine.
Bioderma Spot age se mi res obupno svaljka, po AKN so me pa ful oči pekle, da sem si morala it prav splaknite kožo okrog oči.
LRP Anti shine mi je ful boljša, ampak tudi ne popolna, ker je nisem mogla lepo v nulo razmazat. Na obrveh mi je ostalo belo.

LRP Anti Pigmentation je pa zame fuuul pretežno obarvana. Ne vem, ali imajo tudi svetlejše na voljo.

Iz LRP so mi odpisali, da testerjev ne pošiljajo po pošti. Sem res hotela še njihovo Shako probat, ampak v nobeni lekarni, kamor sem šla vprašat, niso imeli testerjev.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#670 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 July 2020 - 11:00 PM

Jaz pa še kar ostajam pri COSRX Aloe Soothing. Mi ustreza in nisem nič novega testirala že leta. Najbolj mi je všeč, da rabim samo to in nič drugega spodaj, švicam pa precej v faco, če si dam zadostno količino.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#671 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 12:05 AM

Meni je Cosrx tudi super, ampak jo bom zamenjala za Purito Centella. Obe sta mi zelo podobni, ampak mi je prevagalo to, da ima Purito višjo UVA zaščito. Ima PA++++, Cosrx pa ima samo 3 pluse.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#672 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 July 2020 - 06:58 AM

Jaz imam tudi zdaj COSRX že nekaj časa, mi ful odgovarja. Bom pa Rilastil D-clair poskusila, ko porabim, ta je prav za pigmentacije.


  • 0

#673 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2020 - 07:15 AM

Ampak je zelooo temna. Preveri.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#674 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 July 2020 - 07:20 AM

Sem videla pri Tiki, ja. Jaz sem kar temna, po moje mi bo ok. A se da tester dobit?


  • 0

#675 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 09:45 AM

Iz LRP so mi odpisali, da testerjev ne pošiljajo po pošti. Sem res hotela še njihovo Shako probat, ampak v nobeni lekarni, kamor sem šla vprašat, niso imeli testerjev.

.

Jaz bi jo tudi mogoce spet, ker ima res pohvaljeno zascito. Se pa spomnim pred leti, da mi je res smrdela po alkoholu in cela mozoljasta sem bila po njej, vidim da so sestavine se iste in je se vedno alkoholna bomba. Mogoce ji vseeno dam se eno priloznost.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#676 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2020 - 10:12 AM

To pa ne vem, Barbarina. Probaj v lekarni. Nekaj pricevanj in spekulacij je, da mineralna izboljsa hiperpigmentacije, kemicna pa poslabsa. In vsako izpostavljanje soncu, seveda. Enkrat sem nasla sliko, kjer je bila koza pod mineralno in brez zascite povsod rjavkasta, pod kemicnimi pa zelena. Bom poiskala.

Saj ta Shaka je cisto nova, a ni... Me spominja na kaksne azijske, kar me stare niso. Mene alkohol ne moti, itak ga ima 3/4 hitro susecih soncnih krem. Spodaj dam pa Cicaplast, da res ne izsusi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#677 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 July 2020 - 10:20 AM

Ja, sem tudi jaz zasledila, da so mineralne boljše za hiperpigmentacije.


  • 0

#678 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2020 - 10:24 AM

https://www.reddit.c...tm_source=share

V prvi vrsti je prva mineralna, tretja nima nic in cetrta je C vitamin. Ostalo so kemicne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#679 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 10:24 AM

Saj ta Shaka je cisto nova, a ni... Me spominja na kaksne azijske, kar me stare niso. Mene alkohol ne moti, itak ga ima 3/4 hitro susecih soncnih krem. Spodaj dam pa Cicaplast, da res ne izsusi.

 

Možno, da je nova formulacija in ime, ampak te shake fluide imajo že leta zunaj. Jaz mislim, da sem to prvič kupila sigurno nekje 5 let nazaj in nisem ravno spremljala sestavin, ker je bil nujni hitri nakup pred morjem in imam v spominu, da me je alkohol precej iritiral zato sem šla preverjat sestavine in vem, da je bil prav tako alkohol takoj na drugem mestu. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#680 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 10:32 AM

Btw, v Žalskih lekarnah so mi rekli, da bo LRP sončna linija od 20.7. znižana za 25 %, avgustu pa sončna kozmetika vseh znamk 30 % znižana. Niso mi pa znali povedat, če bo to tudi v drugih lekarnah. Se splača preverit, če ima katera namen kaj kupit.

Je pa testerje kar težko dobit. Rilastila recimo sploh ne prodajajo v vseh lekarnah, za LRP so mi pa tudi rekli, da so jim letos ful malo testerjev poslali. Pri Biodermi so pa zelo prijazni in so mi po pošti poslali en kup testerjev.

Mene Shaka tudi mika, zaradi zaščite, ampak so mnenja zelo deljena. Ene z mastno ali mešano kožo pišejo, da jim sploh ne pusti mastnega leska, enim pa ful.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users