Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 August 2007 - 12:39 PM




Nova linija L'Oreal Nutri Gloss Light bo imela nek balzam v spreju, brez izpiranja.

Tole je:

IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 August 2007 - 12:51 PM

Pantene ima tudi nekaj sličnega, o kvaliteti pa ne vem nič.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#83 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 August 2007 - 12:55 PM

QUOTE(Jenna @ 9. 8. 2007 - 13:39) View Post

Nova linija L'Oreal Nutri Gloss Light bo imela nek balzam v spreju, brez izpiranja.

Tole je:

IPB Image

zgleda obetavno biggrin.gif tega še ni pri nas?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#84 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 09 August 2007 - 01:11 PM

IPB Image

Diši dobro, lasje so bolj mehki,cena je ugodna.

IPB Image

Diši malomajn dobro, lasje so mehki ugodna cena.

IPB Image


Še imam namen porbat kakšen je.


Kakšna pa je kavliteta pa žal ne vem ermm.gif , men je pač važno da lepo diši. smile.gif
  • 0


#85 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 August 2007 - 01:16 PM

u hvala bom šla prešnofljat. tole light kolekcijo so pa vn dali ravnokar, no, vsaj v nemčiji biggrin.gif s kakšnim zamikom pridejo stvaro do nas?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#86 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82351 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 August 2007 - 08:21 PM

pinga, tole je ful pohvaljeno, sestavine so super ... Jaz bom probala jutri. smile.gif

Gliss Kur Oil Nutritive
IPB Image

L`oreal ma pa v vseh kolekcijah kreme/balzame brez izpiranja, baje so tut te fajn. smile.gif
Ali pa Tigi (Small Talk npr.). cool.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#87 phairy

phairy

    sramežljivec

  • Člani
  • 33 posts

Posted 09 August 2007 - 09:07 PM

Am... Kaj lahk prašam kaj je sploh fora regeneratorjev? hmm.gif
  • 0

#88 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2007 - 09:20 PM


Regenerator lase regenerira, kot že ime pove. biggrin.gif Torej, regeneratorjeva glavna naloga je, da lase zmehča, da so lažje razčesljivi. Poleg tega zna lase tudi nahranit, jim podarit lesk ipd. in odišavit seveda.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#89 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2007 - 09:26 PM

Kakšna pa je tale L'oreal Nutri gloss Light? V čem se razlikuje od ne-light različice? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#90 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 August 2007 - 11:37 PM

IPB Imageevo tole zadevco od loreala sm si kupla


  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#91 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 August 2007 - 01:48 PM

da ne bom pri Slikah vaših frizur OT: smile.gif

Sarah, tista kremca z zlatim prahcem od Gliss Kur je meni rahlo obteževala lase (kot vsi regeneratorji, ki se ne sperejo) in treba je bit previden pri nanosu - mal je smotana za nanos, ker je taka gosta in se jo mal težko enakomerno nanese (vsaj js sem imela s tem mal težav). je bil pa sijaj kar opazen, ja - pa sem imela na črno pobarvane lase, ne na blond (piše sicer, da je to pač tretma za barvane lase, ni specificirane barve, za katero bi bil primeren). cenovno je precej ugodna, kot ves Gliss Kur repertoar. če nič drugega, je za sprobat - jaz mam raje stvari, ki se sperejo ali pa vsaj obliko spreja, če se že ne sperejo.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 August 2007 - 06:07 PM

Thanks, bom v bližnji prihodnosti pogledala smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#93 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 14 August 2007 - 09:39 PM

QUOTE(pinga @ 10. 8. 2007 - 0:37) View Post

IPB Imageevo tole zadevco od loreala sm si kupla

dans sm prvič uporablja tole stvar in se krasno obnese. lasje čisto nič niso obteženi, lepo se svetjo in krasno mehki so. smile.gif porabla sm balzama za kak oreh al pa malo manj, pa je blo dovolj, čeprav mam kar dolge lase
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#94 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 31 August 2007 - 09:17 AM

QUOTE(pinga @ 14. 8. 2007 - 22:39) View Post

dans sm prvič uporablja tole stvar in se krasno obnese. lasje čisto nič niso obteženi, lepo se svetjo in krasno mehki so. smile.gif porabla sm balzama za kak oreh al pa malo manj, pa je blo dovolj, čeprav mam kar dolge lase


A je zgornja zadevica primerna tudi za bolj mastne lase (se mi zdi, da se mi po uporabi regeneratorja lasje še hitreje zmastijo).
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#95 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2007 - 09:52 AM

Ta Nutri Gloss Light je bolj namenjena mastnim, tankim lasem in je, kot že ime pove, lažja od prvotne Nutri Gloss linije.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#96 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 31 August 2007 - 02:39 PM

tale regenerator se tut ne spira
IPB Image
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#97 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 01 September 2007 - 01:15 AM

QUOTE(Kami @ 31. 8. 2007 - 10:17) View Post

A je zgornja zadevica primerna tudi za bolj mastne lase (se mi zdi, da se mi po uporabi regeneratorja lasje še hitreje zmastijo).

ne vem js mam nekako normalne lase, pa čutm rahlo zmaščenost tm peti dan, kar je že nekak normalno, da se malo zmasti, res pa je, da si balzama nikoli ne nanašam na lasišče. če se izogibaš nanosu na lasišče, mogoče sploh ne bi blo panike. ker resno js nism niti zaslutla kake obteženosti las. men je fajn.
aja načeloma naj bi blo pa za suhe in poškodovane lase.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#98 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 September 2007 - 02:09 PM

Dilema!

Zadnjič sem v Mullerju gledala in za tole pakungo, katero je pinga nalimala piše, da je za suhe lase .... al potem pomeni, da je tisti "light" kakšnen drugi izdelek ali si mislila tega ... (ker piše za suhe, si ga nisem upala kupit, da ne bo še slabše kot zdaj (zmastijo se mi po cca 3 dneh)).

Hvala za odgovor!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#99 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 September 2007 - 02:15 PM

Ktera pakunga? Ta rumena L'Oreal Elseve? Tega jaz ne poznam, niti ne vem, kakšne so sestavine. Ni pa nujno, da so vsi proizvodi za suhe lase mastni, ker je tudi dosti takih, ki ne vsebujejo olj in ne mastijo, imajo pa kakšne druge, lažje vlažilce. Pa izogibaj se tudi obilice silikone (dimethicone oz. vse te pičkarije, ki se končajo na 'methicone').

Jaz sem govorila o L'Oreal Nutri Gloss LIGHT kolekciji, je roza barve in izgleda takole:

IPB Image

Samo ne jo zamenjat s staro Nutri Gloss kolekcijo, mora bit prav Nutri Gloss LIGHT.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#100 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 24 September 2007 - 02:26 PM

a silikoni (oz. kot bi DiLeMa rekla dimethicone oz. vse te pičkarije, ki se končajo na 'methicone' biggrin.gif ) mastijo lasišče??
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users