Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - TIGI Melon Head Body Wash


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 October 2007 - 11:23 AM

Melon Head body wash diši po slastni meloni. Osveži in očisti kožo ter jo hkrati pripravi na izdatno navlažitev.

Tole pa je zadeva, ki me je resnično navdušila beyond belief. Najprej naj povem, da gre za sestavinsko čisto brezvezen, totalno kemičen gel za prhanje, ki ne vsebuje nič pametnega, ampak med uporabo se totalno izkaže in me je prav zasvojil.

Vonj je močnejši kot pri istoimenskem maslu za telo, je takšen melonasto sočen, zelo intenziven, nikakor osladen, celo malce kiselkast na momente. Uglavnem strašno njami in osvežilen, da se kar nočeš nehat tuširat. Drugo presenečenje je, da gel ob tuširanju ustvari best ever kremasto peno, ob masiranju kože nastane prav taka belkasta, nebeško mehka krema, s katero se je užitek umivat, kožo pa zares pusti mehko, dišečo in čisto nič izsušeno (jaz imam normalen tip kože, ne vem, kako bi se obnesel pri izsušeni).

Gel je zelo gelast (kako šokantno laugh.gif ) in živo, strupeno zelene barve, prava paša za oči. Plastenka je meni čudovita, sploh dozirnik mi je fantastičen, kot pri Tigi šamponih in omogoča natančno doziranje ter se dobro zapira. Cena je pač Tigijevska, na prvi pogled morda zasoljena (9,50€ ali 2.280 tolarjev) ampak glede na to, da dobite za ta denar kar 350ml gela, poleg tega pa se ga porabi izredno malo, se mi zdi cena primerna. Tukaj mu seveda nekako spregledam klavrne sestavine, ker itak ne ostanejo dolgo na koži. Jaz bom gel vsekakor še kupila, sicer ne vem kdaj, ker ga bom imela za kar nekaj mesecev. Sigurno bom poskusila še katerega drugega, najbolj me mika Oatmeal Cookie.

4/5 (sestavine, vseeno ne morem preko tega)

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 October 2007 - 02:41 PM

Tale Gel za tuširanje sem dobila skupaj z istoimenskim butterjem in body splashem. Mene je očaral. Večino je napisala DiLeMa, jaz pa dodajam samo to, da sem bila res izjemno presenečena, nad minimalno uporabo. Pikica se izjemno speni in res ga imaš ob redni uporabi za par mesecev.

5/5 (kljub sestavinam)
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2008 - 01:08 PM

Ponavadi sicer ne ocenjujem gelov za tuširanje, ker je moja koža po telesu čisto nezahtevna in so mi vsi dobri, tudi navadni Fa-ji in Palomliveji. Tale gel pa moram ocenit ker me je zelo navdušil.
Prvo kar se opazi je njegova krasna barva, kot je že predhodnica povedala, strupeno zelena, meni izredno všeč na pogled. Druga krasna stvar je njegov vonj, meni je božanski, saj imam že sicer rada melone in njihov vonj, tako da je zame pravi užitek tuširanje z njim.
Gel je kar precej gost, kar predstavlja dva dodatna plusa, in sicer ta da ga skozi odprtinico ne steče preveč, ampak ravno prav, ubistvu je treba še pritiskat da pride ven, druga pa ta da se ga zaradi gostote manj porabi saj se gel lepo prekrasno razmaže in ustvari izjemno lepo kremasto penico.
Embalaža je plastična, mogoče bi lahko bila malo trša - bolj trpežna, ampak nič za to. Dozirček je uredu in fajn deluje, vsebina pa radodarna, sploh upoštevajoč dejstvo da se ga malo porabi, ga imamo res za dosti dlje časa kot ostale gele. Meni je super in ga priporočam, kljub malce zasoljeni ceni.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users