Jump to content


Photo

Maska - NUXE Masque Doux Aromatique aux 3 Roses


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 July 2011 - 06:08 PM

IPB Image


Aqua, Kaolin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Cl
77947/Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Stearath-7, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Glycerin,
Tristearin, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Propylene Glycol, Borago Officinalis Seed Oil, Tocopheryl
Acetate, PEG-40 Castor* Oil, Ethylhexylglycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Acetylated Glycol Stearate, Allantoin,
Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit
Extract, Caprylyl Glycol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Dehydroacetic Acid, Phytic Acid, Lavendula
Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Extract,
Betula Alba Bark Extract, Myrtus Communis Oil, Laminaria Digitata Extract, Origanum Majorana Leaf Oil, Rosa
Centifolia Flower Water, Pinus Sylvestris Cone Oil/Pinus Sylvestris Oil, Rosa Gallica Flower Extract, Citrus
Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Rosa Alba Flower Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Potassium Sorbate,
Sodium Benzoate, Citral, Limonene, Linalool.
* Dérivé d'Huile de Ricin.



To masko sem si že nekaj časa ogledovala, na koncu pa jo dobila v dar od prijateljice. Moram reči, da že dolgo
nisem bila z nobeno masko tako zadovoljna. Sestavinsko je kvalitetna, polna AOK. Meni se bolj kot čistilna zdi
vlažilno-hranilna. Konsistenca je primerljiva s kakšno bolj hranljivo kremo. Namažem si jo nekoliko izdatneje,
pretiravam pa ne. Pustim jo na obrazu nekje 20 minut, po tem času se mi skoraj popolnoma vpije, preostanek
pa umijem s hladno vodo. Po uporabi je koža vidno osvežena, predvsem pa občutno nahranjena/navlažena
(sanira mi tudi mini luske, ki se mi občasno pojavljajo na žariščih suhe kože na obrazu, drugače imam recimo
da normalno), gladka in napeta! Koliko je čistilna, ne vem, ker na srečo nimam kaj za počistiti. Občutek prej
opisanega ugodja traja nekaj dni. Uporabljam jo 2X na teden. Ker s porabo, kot že prej omenjeno, ne
pretiravam, bo trajala kar nekaj časa. Je v lični pakungi, stekleni masivni, s pokrovom na navoj. Večina bi
najbrž raje tubo, ampak meni tudi taka embalaža ustreza. Maska ni poceni, okoli 20€ za 50ml. Ampak glede na
vse povedano, menim, da si takšno ceno zasluži oz. da ni pretirana. Jaz uživam vsakič, ko jo uporabim in
menim, da bo pri meni ostala vedno del nege obraza.

5/5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2011 - 07:13 PM

Maska prijetno diši. Nanašam si jo enako kot FTSE, ampak sem po njej še isti hip dobila rdeče pikice na licih. Nanesla sem jo potem še enkrat čez nekaj dni in alergija se je ponovno pojavila, tako da meni ne ustreza.


2/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users