Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3481 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 08:05 AM

Jaz pa sem ugotovila, da bi si najrajši prala lase vsak dan. Naslednji dan imam pri lasišču že nekoliko mastne

in to mi gre blazno na živce.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3482 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 May 2013 - 10:14 AM

Jaz, odkar se barvam, ne vec, ampak ja, welcome to the club. :AJEBEŠ:


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3483 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 11:28 AM

Jaz opažam tole zdaj kak mesec, da imam že drug dan precej mastne ob lasišču in preprosto nikakve. Bom

si pač prala vsak dan, jupijej. :s


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3484 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 11:31 AM

welcome to my world. Pa ker imam kratke, se ta neprijetnost še prej pozna... :down:


  • 0

#3485 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 11:33 AM

Kaka pizdarija, ej. Pa jaz si taaako nerada perem lase. >.<


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3486 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 May 2013 - 11:33 AM

Ja, ampak ti imas relativno kratke lase, Fluffy pa precej dolge. Meni bi bilo pranje las vsak dan izguba casa, bi se tezko sprijaznila s tem. Mogoce poskusis s kaksnimi 'suhimi' samponi?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3487 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 11:37 AM

Saj zdaj sem že na enem šamponiranju, včasih sem si 2X šamponirala ... :lol: Pa balzamov skorajda ne uporabljam več, tako da mi vse skupaj vzame

ene 20min (sušenje s fenom všteto). Ampak še vseeno je nočna mora. Še večja nočna mora pa mi je biti že z rahlo mastnii lasmi.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3488 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 11:39 AM

Ja itak...meni je lažje zaradi kratkih las. Ravno zaradi pogostega pranja furam kratke. Mi pranje+sušenje+morebitno likanje vzame vsega skupaj 5-7min.

 

V času dolgih las sem samo 1x sprobala suhi šampon - tako grozno mi je uničil lasišče, da si sploh ne upam pomisliti na nadaljnjo uporabo.


  • 0

#3489 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 May 2013 - 11:41 AM

To je faking šit, jaz si lase perem vsak dan že precej let. Če se ne, imam občutek, da sem umazana in ne zdržim.


  • 0

#3490 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 May 2013 - 11:46 AM

Ja itak...meni je lažje zaradi kratkih las. Ravno zaradi pogostega pranja furam kratke. Mi pranje+sušenje+morebitno likanje vzame vsega skupaj 5-7min.

 

V času dolgih las sem samo 1x sprobala suhi šampon - tako grozno mi je uničil lasišče, da si sploh ne upam pomisliti na nadaljnjo uporabo.

 

A res? Katerega si pa imela?

 

Jaz obcasno - in case of emergency - dam na lase malo koruznega skroba in dobro razcesem, izgleda ok in ne vpliva na lasisce, ampak je vseeno drug obcutek, ce imas sveze oprane lase. Ampak jaz si jih perem nekje na 3-4 dni, kar mi je se sprejemljivo. Se pa takoj pozna, ce si jaz (ali pa mi kdo drug) sari po laseh. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3491 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 11:48 AM

Ne vem...nek bel z modro-oranžnim napisom. Je bilo še v času OŠ.


  • 0

#3492 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 May 2013 - 11:52 AM

Meni je suh sampon krasen za kaksne izredne situacije, takoj ti pozivi pricesko in naredi volumen. Ni pa za stalno uporabo, itak. Jaz ima enega Batiste stalno doma.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3493 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 May 2013 - 02:21 PM

Jaz pa sem ugotovila, da bi si najrajši prala lase vsak dan. Naslednji dan imam pri lasišču že nekoliko mastne

in to mi gre blazno na živce.

 

Mogoče se ti zdi tako zaradi proizvodov za volumen (meni je Joicov Elixir noro mastil), ker pridejo čisto ob lasišče? Pri meni vem da je včasih tako, sploh če si dam preveč. Ti pa vem da si jih spredaj še malo 'zaližeš'.

Meni se recimo med M ful hitreje mastijo, si jih pa ne umivam pogosteje kot na 3-4 dni.

Lasje se tudi navadijo na vsakodnevno pranje (ali vsak drug dan), to je za lasišče preveč, tudi ob uporabi naravnega šampona. Se še več sebuma proizvaja.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3494 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2013 - 04:37 PM

Še ena tukaj, ki se ji ful hitro zmastijo. :/ Zdaj, ko sem doma, si jih umijem recimo 2x na teden, sem pač zanemarjena in mastna doma. Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomagalo no. Ko si jih umijem, so po dnevu in pol že rahlo mastni. Še hitreje pa, če na primer piha veter. Jaz bi si jih tudi morala prati vsak dan, če bi hotela imeti res čiste. Tudi meni gre to ful na živce. Če grem naslednji dan po umivanju kam in že čisto malo začutim, da se mastijo, se potem stalno dotikam las in preverjam in mi je ful neprijetno. Ne uporabljam pa nobenih izdelkov za stajling. Na srečo pa nimam ful dolgih las in si jih tudi ne likam, tako da mi umivanje ne vzame ful časa.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3495 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 May 2013 - 09:08 PM

Jaz pa ugotavljam, da sploh ni problem v čistosti las, ker se mi ne zmastijo tako zelo hitro, ampak drugi dan nimam več nobene pametne oblike frizure in ni šans da jih spravim v neko normalno stanje. Pa tut po tem, ko sem iz bolnice prišla in si jih nisem 14 dni prala ni bilo nič drugače, čeprav sem malo upala, da si jih bom potem lahko manj prala, ampak je enostavno v obliki fora, in te pač drugi dan nimam več. :down:


  • 0

After all this time?

Always.


#3496 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 09:14 PM

Proizvodi za volumen zagotovo pripomorejo k temu, da se mi prej zmastijo, ampak zadnje čase pa je to postalo čist preveč pospešeno (pa uporabljam

enake proizvode kot sem jih prej, ko so bili lasje še drug dan ok). Dan po pranju imam ful lepe, drug dan pa so ob lasišču preprosto mastni - na pogled

niti ne, ampak na dotik, pa volumen se zmanjša. Si bom pač prala vsak dan, kolikor se mi bo dalo. Če ne pa bom začela nositi čop. ^.^


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3497 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 May 2013 - 09:14 PM

Jaz pa ugotavljam, da sploh ni problem v čistosti las, ker se mi ne zmastijo tako zelo hitro, ampak drugi dan nimam več nobene pametne oblike frizure in ni šans da jih spravim v neko normalno stanje. Pa tut po tem, ko sem iz bolnice prišla in si jih nisem 14 dni prala ni bilo nič drugače, čeprav sem malo upala, da si jih bom potem lahko manj prala, ampak je enostavno v obliki fora, in te pač drugi dan nimam več. :down:

 

Točno to sem mislila prej, pa nisem se znaka izrazit. V tem primeru suhi šampon odlično služi.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3498 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2013 - 09:27 PM

Meni se pa zdi, da s pranjem nekak lasišče zadiha, kaj pa vem. Morda je to slabo, ampak jaz se boljše počutim.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3499 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 May 2013 - 09:32 PM

^^ vsekakor :) To je bolj izhod v sili ali pa last chance, za nahitro "dvignit" in osvezit frizuro ;) No.. priporočam, da poskusiš, jaz sem zelo zadovoljna.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3500 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2013 - 07:41 PM

Za nego las uporabljam samo negovalne zadeve, o utrjevalcih, lakih (...) nimam pojma - zdej sem si kupila kodralnik las in s čim naj pol utrdim, da bojo lasje še vedno mehki in da ne bo zgledalo, kot da mam žele gor in da bojo kodri ostali na svojem mestu?


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users