Jump to content


Photo

Doživetje


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#81 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 October 2006 - 12:14 PM



Ti pa imas iq 150?Nikjer ni teme "hitler" in ce ze govoris o njem: v bistvu je on samo pokazal kaksna bo nasa prihodnost.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#82 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 26 October 2006 - 01:15 PM

malo več smile.gif ,ti pa malo preštudiraj da se cerkev povezuje s tem ampak če naj je omejena tema potem pa kar...vsi povejo eno in isto stvar in si nikamor stvar ne razvija ampak tak pač je. thumbup.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#83

  • Guests

Posted 26 October 2006 - 04:42 PM

Saj se ne bom spravljala v to debato, samo zanima me, zakaj naj bi se posti o Hitlerju pobrisali? smile.gif
  • 0

#84 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 October 2006 - 08:10 PM

Pa kaj si ti blesava?
1.) hitler ne spada pod temo dozivetje - kako so malo deklico resli pred slabim duhom.Nekaj drugega,duhovnega ja ampak ne HItler?!zgodovina?!
2.) fant ti je lepo odgovoril na tvoje vprasanje glede cerkve ti si pa pametna postala
3.)spelji se drugje z svojo agresivnostjo
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#85

  • Guests

Posted 26 October 2006 - 08:35 PM

A to z blesavostjo men? smile.gif Ja, mogoce sem malo blesava, odvisno od in terpretacije smile.gif

Res je, hitler ne spada v to temo, ampak ce je beseda nanesla nanj v izpricevanju nekih mnenj je pac nanesla.. saj je v drugih temah tut polno takih stvari. Tk ko pijanc plota se pa tut ni treba drzat naslovov.

Sem mislila da hoces kr cenzurirat vse kar se napise "nacisticnega" smile.gif
  • 0

#86 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 October 2006 - 08:42 PM

Babe, dejte nehat. Zarad enga petkrat mrtvega tipa se boste skregale do konca? Povejte raje, če ste same že slišale, brale, mogoče celo doživele ''hudičevo'' obsedanje.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#87 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 October 2006 - 09:57 PM

QUOTE(izabela @ 26. 10. 2006 - 21:35) View Post

A to z blesavostjo men? smile.gif Ja, mogoce sem malo blesava, odvisno od in terpretacije smile.gif

Res je, hitler ne spada v to temo, ampak ce je beseda nanesla nanj v izpricevanju nekih mnenj je pac nanesla.. saj je v drugih temah tut polno takih stvari. Tk ko pijanc plota se pa tut ni treba drzat naslovov.

Sem mislila da hoces kr cenzurirat vse kar se napise "nacisticnega" smile.gif




Eh daj no to je letelo na ono drugo.Ti si kul in nekaj si napacno razumela...sem bolj nacisticna dusa.In ce se ze gremo o tem..On ni grozen.Sploh Americani ga predstavijo kot pošast kar pa ne drzi.
Res je da so nacisti xx ljudi pobili ampak jih niso mucli.Kaj se pa zdaj dogaja?NA dan je prisel posnetek kako begunci (so)rezejo/rezali vratove srbskih otrok,njihovi starsi pa (so)morajo/morali to gledat.To je mucenje in pošastno.A ovi v Hagu pa lovijo Srbe..hm super.
Kaj pa v Sloveniji?Pred nekaj mesci je v Mariboru pred Trastom neki cigan..pardon ROM streljal okoli z pusko ker mu je bilo tecno.Varnostnika so prelomli na x in mu avto unicli.KAj je storila policija?Citiram: nimamo prostora v zaporu da bi ga nekje dali.Wtf?Je pisalo kaj v Veceru?Je bilo kaj objavljeno?NE!In zgodba se ponavlja vsepovsod.Ce recemo kaj proti njim smo pa rasisti.Izkoriscanje pomena besede.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#88 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 07:47 AM

Vem, da ne bi smeli več nadaljevati o Hitlerju, ker to ne spada sem ampak vseeno...strinjam se z luminelle v celoti. Še več...mislim, da je v Ameriki Adolf Hitler kot oseba med belci celo zelo priljubljena. Drugače pa je z nacističnim simbolom Svastika, ki sprva sploh ni bil nacističen simbol. Bil je simbol ponosa, ljudstva, grb staro-arijskih prednikov iz Tibeta. Ampak na žalost...dandanes se lahko Svastika samo usporedi še z Pentagramom črne magije. Se pravi Svastika je simbol sovraštva. trpljenja in krvi.

Dobro o ciganih pa je škoda izgubljati besed čeprav je pereč problem v Sloveniji.

..zaj smo malo zabluzili...hehe...upam, da gazdarici Jenna in Špelca ne bosta kaj brisali...


  • 0

#89 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2006 - 08:30 AM



Tako je.Kar se pa simbola Svastike tice pa jo je Hitler spremenil.Svastika je res simbol zivljenja in ljudstva in je simbol iz Budizma.Ta je obrnjen v nasprotni smeri urnega kazalca in je zato top.HItler ga je pa narisal v smeri urnega kazalca in je zelo oster.Kot hm..recimo oster kot cepec(ljudi zenejo s tem psenico,da ne bo pomote:))Nevem ce ste zasledili: Nemcija in Avstrija razvijata iz nacionalizma nekaj podobnemu fašizmu.In hvala bogu.Ni demokracije na svetu in ljudi vseh ras in religij ne morejo skupaj zivet.Nemogoce.Zato tudi ne podpiram EU.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#90 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 08:47 AM

QUOTE(luminelle @ 27. 10. 2006 - 9:30) View Post

... in ljudi vseh ras in religij ne morejo skupaj zivet.Nemogoce.Zato tudi ne podpiram EU.


Če bi se vsak človek ukvarjal s svojo notranjostjo toliko kolikor se posvečamo svoji zunanjosti, bi bilo pričakovati, da bi različne bave in prepričanja lahko živela skupaj. Ker pa je naš ego oh in sploh pomemben, smo pa tu, kjer smo. Nas čaka še veliko "dela"...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#91 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 08:58 AM

Jaz osebno podpiram EU ampak ne z Turčijo! Mislim, da je Nemčija že dolgo nazaj eno hudo napako naredila, da je odprla vrata pizdo tako rekoč celi Turčiji za integracijo. Sedaj pa imajo to kar imajo..cirkus v državi. Padci pri gospodarstvu, slabo zaposlovanje, nasilje in razpadi v mešanih družinah, zelo velik vzpon neo-nacistov v vzhodni Nemčiji..NPD je celo že en čas redna stranka v njihovi politiki oz. Bundestagu, da ne govorim tudi o DVU v Bremnu. Škoda, škoda...in seveda je moralo v Nemčiji priti do preobrata, ker Schrőder in SPD sta ga sračkala in to neznosno. Avstrija je že druga pesem..oni niti nikoli niso odprli vrata priseljencem in dvomim, da jih sploh kdaj bodo, ker so enostavno preveliki nacionalisti. Po moje bi kar politični vrh podržal z Haiderjem glede dvojezičnih tablic pri nas na slovenskem koroškem ampak zaradi EU-ja nočejo in se bojijo sankcij.
Dobro, dovolj.

Skratka Turčija absolutno ni za EU. Ostali pa mislim no..da bi skoraj morali shajati med sabo.
  • 0

#92 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2006 - 09:34 AM



Turkov se videt ne morem.Mnozijo se kot mravlje.Tako kot cigani imajo "tihi prevzem drzav".Nemcija,Bolgarija,pocasi Slovenija..brrrr.IN na K mi gre ko izkoriscajo svojo vero v svojo prid.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#93 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 10:41 AM

Voham nestrpnost... biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#94 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 10:47 AM

QUOTE(inchika @ 27. 10. 2006 - 11:41) View Post

Voham nestrpnost... biggrin.gif


Inčyka..brez skrbi bodi. Nihče ni nestrpen. Zaenkrat.... biggrin.gif
  • 0

#95 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 10:51 AM

QUOTE(Lucien @ 27. 10. 2006 - 11:47) View Post

Inčyka..brez skrbi bodi. Nihče ni nestrpen. Zaenkrat.... biggrin.gif


Oh, še dobro. Potem bodo krivi le moji zamašeni sinusi wink.gif Zaenkrat....
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#96 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 12:19 PM

Saj se pa samo pogovarjamo kako so stvari dejansko stale in kako stojijo danes.

p.s.- upam, da sinusi popustijo že danes, da boš lahko jutri šla na kak pošten žur... wink.gif
  • 0

#97 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2006 - 12:25 PM



Nestrpnost?lol ni je ŠE ampak zelo kmalu..Smo z enim korakom v svetovni vojni..again ermm.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#98 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 12:30 PM

QUOTE(Lucien @ 27. 10. 2006 - 13:19) View Post

Saj se pa samo pogovarjamo kako so stvari dejansko stale in kako stojijo danes.

p.s.- upam, da sinusi popustijo že danes, da boš lahko jutri šla na kak pošten žur... wink.gif


laugh.gif Sem že podpisala mirovni sporazum z mojimi sinusi. thumbup.gif Bodo mirovali biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#99 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 12:44 PM

No potem pa lahko letimo že danes na kakšen party..grem zraven! Pa še lumyko vzameva zraven, da malo pozabi na nestrpnost...haha laugh.gif


  • 0

#100 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 October 2006 - 01:02 PM

Ti meni o off topicu...tukaj pa na vlko razlagaš o "iznakaženem" hitlerju.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users