Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#41 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 June 2005 - 09:39 AM

In kako je bilo pri Stevotu? Si že bila?
  • 0

#42 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 05 June 2005 - 10:41 AM

Js sm bla zanč informativno na trubarjevi-Stevo in so mi rekl, da bi dala 11.000 pa še neki za:striženje dolg las (js bi eno spremembo, tko da bi mi vse tut oni mal svetoval) in prameni (ne glede na to kok različnih barv se porab pri tem). No tle je že vračunan 20% popust, tko da se men zdi to totalno FENOMENALNO- ker vse k jih poznam, pa hodjo ke, so zlo zadovoljne- tm so našle svojo sanjsko frizuro laugh.gif

Tut js bom šla, sam morm še mal počakat da keš dobim. Drgač se mi zdi pa ta cena za vse kar ti nardijo in so pr tem res kvalitetni, profesionalni in ne delajo vse glave poo istem kopitu, res zlo normalna in kul!!!

Pa LP wink.gif
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#43 Vilinka

Vilinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 June 2005 - 12:16 PM

zdravo punce! ma, so me ful navdusili tile vasi formi biggrin.gif moram priznati, da se vec kot samo koristni! in zato se vec nisem mogla upirat, da bi se vam pridruzila :hello1:

torej, bi rada pripomnila glede strizenja v lassani - sm prejsnji teden sita svoje brezoblicne frizure kar na blef uletela v salon na slovenski in ravno naletela na eno mlado frizerko. ces naj mi mal skrajsa lase, ampak ne toliko, da bom postrizena na fanta. no, na koncu sem odsla iz salona natanko taksna. saj se je punca potrudla in mi naredila zelo cute frizurco, ampak enostavno nisem bila pripravljena na taksen short cut! tako, da sem po 4 dneh se kar sokirana, ko se pogledam v ogledalo, ceprav so vsi moji bliznji zelo navduseni nad mojim deskim lookom!
  • 0

#44 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 05 June 2005 - 09:41 PM

ja jz sm zlo zadovolna

sm sla na Igrisko me je strigla Violeta, punca je enrkatna. Nasla sm svojega frizerja v Lj, me ne bo vec strah hodit k frizerju smile.gif
Placala sm pa cca 6000 za strizenje (konice pa tko mal frizure- spredi na stopnicke pa to) pa umivanje las

jz sm res navdusena, ful so prijazni (kar mi veliko pomeni) pa ni tko da bi ti lazl v rit (kot nekateri), tko sprosceno vzdusje
  • 0
lp, Vrtnica

#45 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 June 2005 - 10:11 PM

QUOTE(Vrtnica)
ja jz sm zlo zadovolna

sm sla na Igrisko me je strigla Violeta, punca je enrkatna. Nasla sm svojega frizerja v Lj, me ne bo vec strah hodit k frizerju smile.gif
Placala sm pa cca 6000 za strizenje (konice pa tko mal frizure- spredi na stopnicke pa to) pa umivanje las

jz sm res navdusena, ful so prijazni (kar mi veliko pomeni) pa ni tko da bi ti lazl v rit (kot nekateri), tko sprosceno vzdusje

ker salon pa je to?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#46 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 06 June 2005 - 07:46 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(Vrtnica)
ja jz sm zlo zadovolna

sm sla na Igrisko me je strigla Violeta, punca je enrkatna. Nasla sm svojega frizerja v Lj, me ne bo vec strah hodit k frizerju smile.gif
Placala sm pa cca 6000 za strizenje (konice pa tko mal frizure- spredi na stopnicke pa to) pa umivanje las

jz sm res navdusena, ful so prijazni (kar mi veliko pomeni) pa ni tko da bi ti lazl v rit (kot nekateri), tko sprosceno vzdusje

ker salon pa je to?


ze zgoraj napisala STEVO
  • 0
lp, Vrtnica

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 June 2005 - 11:02 AM

QUOTE(Vrtnica)
QUOTE(rea)
QUOTE(Vrtnica)
ja jz sm zlo zadovolna

sm sla na Igrisko me je strigla Violeta, punca je enrkatna. Nasla sm svojega frizerja v Lj, me ne bo vec strah hodit k frizerju smile.gif
Placala sm pa cca 6000 za strizenje (konice pa tko mal frizure- spredi na stopnicke pa to) pa umivanje las

jz sm res navdusena, ful so prijazni (kar mi veliko pomeni) pa ni tko da bi ti lazl v rit (kot nekateri), tko sprosceno vzdusje

ker salon pa je to?


ze zgoraj napisala STEVO

aaaa.... :!: oprosti biggrin.gif ampak drgač di ps full pocen skoz pršla se mi zdi. no ne glih pocen,sam recmo mič je 7kosov,pa sm mislna da je stevo bl drag
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 Cheerleaderka

Cheerleaderka

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:brežice
  • Interests:vse!

Posted 09 June 2005 - 02:46 PM

jest pa že nekaj časa hodim k Miču (na Kongresnem), striže me pa en mlad poba Mitja. full sm tečna stranka in hočem, da grem iz salona točno takšna kot sm si zamisnla. fant je res fajn, saj ustreže vsaki moji želji, pa tud sam mi svetuje. do zdaj me še ni razočaru. poleg tega je pa full luštkan in simpatičen biggrin.gif komaj čakam, da mi spet lasje zrastejo laugh.gif
  • 0
Live You Life!

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 June 2005 - 06:34 PM

QUOTE(Cheerleaderka)
jest pa že nekaj časa hodim k Miču (na Kongresnem), striže me pa en mlad poba Mitja. full sm tečna stranka in hočem, da grem iz salona točno takšna kot sm si zamisnla. fant je res fajn, saj ustreže vsaki moji želji, pa tud sam mi svetuje. do zdaj me še ni razočaru. poleg tega je pa full luštkan in simpatičen biggrin.gif komaj čakam, da mi spet lasje zrastejo laugh.gif

punco ma.... biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 July 2005 - 12:10 PM

no,špela,sm se končno spravla k frizerju;)hvala,hvala8rabm pa tud pol leta....saj se vidi,na morje grem,pa mi kuzla v rit skače) biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#51 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 13 July 2005 - 12:30 PM

že več kt 3 leta hodm k enmu francozu (prej je biu v Leclercu kot jaques desange) zdej pa je v stari Lj kot franck dellage.je ful profesionalen in ko grem k njemu sem dobre volje in vem d mu lahko zaupam. skos spremlja modne trende in VEDNO poudarjam vedno, nrdi super frizuro k ti paše.vsi so tut izredno prjazni in se trudjo.
jz še nism bla nezadovolna tam....je pa res d ma kar dost visoke cene. drugače pa se da pri njemu opravit še manikuro, ličenje pa te zadeve...

prodaja tut super šampone pa olja pa to carite pa carltona, skratka sm zlo zlo zadovoljna z njim! :hello1:
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#52 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 July 2005 - 01:06 PM

kok pa stane
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#53 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 13 July 2005 - 01:30 PM

k sm šla nazadnje sama je blo striženje 9 tisoč čist sm pač mau je spremenu obliko, enkrat smo šle pa z mami pa ona se je barvala pa strigla jz sm se pa sam strigla pol je pa kupila še dva gela za lase pa je blo nekej malega čez 40 tisoč oops.gif

je pa res d je to franšizna znamka in je po celem svetu ogromno teh frizerajev (pogovarjal smo se tut z enimi ruskimi kolegi so rekl d je navadno moško striženje v moskvi 180 evrov rolleyes.gif )
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 July 2005 - 09:05 PM

QUOTE(rea)
no,špela,sm se končno spravla k frizerju;)hvala,hvala8rabm pa tud pol leta....saj se vidi,na morje grem,pa mi kuzla v rit skače) biggrin.gif


kam pa greš? wink.gif moja mami gre jutr k munhu pa sm ji zatežila, de mu more zatežit za multi vitija ... biggrin.gif js se nam nč strigla pa barvala dokler ne bo konc 'poletne sezone', ker se mi bojo itak še lasje uničl, tko, da bom na jesen frišna, k bojo šle fuč konice preč ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 July 2005 - 12:30 AM

šla sm k marko matjažu,sm se sam strigla smile.gif
ma,ja špela...,sj maš prou,sam pr men je mal drgač,ker nism šla k frizerju od novga leta(k sm bla pa za nov let tm sm bla pa po 1 letu)tko,da.... biggrin.gif sm kr rabla,da mi koničke da stran in to....
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 22 July 2005 - 11:06 AM

Hej!!!

A poznae kakega pametnega frizerja v mb ki zna ugodit tvojim željam pa ne stane preveč??????

:help:
  • 0

#57 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 17 August 2005 - 06:51 AM

Jaz grem najraje k Miču v City Park ker imam tam izbrano frizerko in ona ve kako in zakaj in s kom. Sem bila v lassani pa mi je zafurala kot en petelin sem bila in ne grem več.
  • 0

#58 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 August 2005 - 06:57 PM

QUOTE(MARELICA)
Sem bila v lassani pa mi je zafurala kot en petelin sem bila in ne grem več.


Ma men je Lassana katastrofa. Mami bi me pa kr še vlekla tja biggrin.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#59 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 20 August 2005 - 04:55 PM

Pojdi pogledat v Miča je malo dražje ampak meni naredi zelo v redu. Ampak v City Parku je zame najboljše.
  • 0

#60 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 August 2005 - 12:00 PM

Ma katera kako pametno idejo za frizuro? Zdaj mam dolge lase (čez ramena) postrižene postopoma in ravni fru-fru (od sredine glave) ampak mi je fru-fru že predolgi, zato ga nosim spetega na stran. Zaj pa bi rada mela nako spremembo in če ma kera kako idejo...bi blo dobrodošlo rolleyes.gif .
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users