Jump to content


Photo

bruucii;-)


  • Please log in to reply
155 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 September 2007 - 07:40 PM

No, evo, ker nas je tukej kr nekej bodočih bruck, me zanima če mate kake posebne priprave al kj podobnga..
Jst grem ta tedn v šoping;si bom za to priložnost pač nabavila novo posteljnino tongue.gif Pa mal bom še prečekirala kje je kaj zanimivega za v mojo sobo, da ne bo tko zlo prazna vidt.. Se hočm počutt v njej kar se da udobno pa sproščeno-za tiste zapiflane dneve, ki se bližajo..

Zanima me tut, kako ste bivše brucke, oz. bivši bruci preživel prve študentske dneve? Zase mislim da bom bolj zgubljeno skakala okol neki časa, ker ne ljubljane, ne študentskega življenja ne poznam niti mal wink.gif

Aja pa še krst? Je tukej dal kdo čez krst brucov? Se je treba kaj bati? biggrin.gif


In še tole-dans sm prejela tisto obvestilo da bo slovesna prireditev na kongresnem trgu; a to je za vse študente? Se ponavadi udeležuje folk tega v velikem številu?

Iiiin še nekaj: kdaj se selite? smile.gif Jst bom verjetn šla zadnji dan v septembru-v nedeljo gor, pa napolnila omare, tolk da bo za silo..


Zdej pa sam hitr pisat, ponavadi nimam glih sreče pri ustvarjanju tem, ki bi bile deležne velikega odziva-upam da ta bo tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 September 2007 - 07:53 PM

jaz nisem poznala nikogar na svoji smeri, ko sem šla prvi dan na faks. Tam sem potem ugotovila, da eno punco poznam na videz, ker je bila moja sosošolka na srednji. Tako sva se prve dni družili, kasneje pa sem spoznala še ostale in ugotovila, da je še ena punca moja sosošolka iz srednje šole in da sma celo maturo pisali v isti učilnici. Drugače pa sem prvi dan preživela bolj v znamenju čakanja, saj so nam predavanja odpadala po tekočem traku.
  • 0

#3 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3465 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2007 - 08:01 PM

Čisto drugače doživljaš študentska leta, če ne živiš pri starših in si bolj kot ne prepuščen samemu sebi. Meni se s faxom ni nič drastičnega spremenilo, ker sem še vedno spala in jedla doma.

Aja brucovanja pa so različna po faxih. Eni majo hude, drugi malo manj ampak se da potuhnit.
  • 0

#4 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10652 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 September 2007 - 08:09 PM

Osebno od študentskega obdobja nisem imela nič. Študirala sem izredno, včasih smo se dobili s sošolci na hitrco, večinoma sem hodila v službo in čas preživljala s tipom in doma. Sej mi ni nič žal, da ne bo pomote, ampak včasih pa vseeno pomislim, kako bi blo lahko drugače glede tega.

Uživajte, bodoče študentke!
  • 0

#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2007 - 08:22 PM

*simoncy*, jst sm si tudi danes šla po novo posteljnino, na zvezdice!!! biggrin.gif Poleg tega pa dobim od fanta za rd še lucky bamboo, ki bo tudi za gor, in eno posteljnino mam že doma, in kupla sm si že novo trenirko/pižamo, torbo, balerinke, zdej rabim še nekaj za po hladnem dežju in snegu... skratka ful eksajting biggrin.gif Midve s cimro bova šle tudi verjetno un vikend prej tja, al pa še kšn dan prej ("pucat stanovanje" biggrin.gif ).

Jst sm tudi dobila pismo in noter še vabilo na slovesno podelitev indeksov - sm skoraj crknla od smeha, nisem vedla da to obstaja in ful mi je smešno. Ampak pomojem bo dolgo ko rit, če mislijo vsakemu brucu na FF podelit indeks.

Na brucovanje pa ne mislim it, kr sm zajec. biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2007 - 08:36 PM

Na bruc'vanju ti itak nič ne naredijo, malo se ga pije ob glasbi, smeha je, pa spoznavaš katere višje letnike, ki načeloma zgolj turistično obiskujejo fax. Najhuje kar je blo meni je da me je ful zeblo, ker smo ga imeli februarja pa še bolna sem bla.

Sicer pa sem na faxu, kljub temu da sem še vedno v istem mestu kot prej rolleyes.gif in pri starših, vseeno postala malo bolj samostojna, najprej sploh nisem vedla kam z vsem prostim časom ermm.gif, pa se nekak že zabije (zdaj itak delam ko mam šanso, ali pa stiskam skozi kake dejavnosti), zjutraj lahko celo spim včasih do 10h.
Počasi sem spoznala nekaj ljudi, s katerimi se pa nisem začela takoj družit, šele kasneje sop padale kave in še malo kasneje fulltime druženja smile.gif . Blo je ok, ampak nič kaj ekstra, mi je zdaj že bolj všeč.

Predavanj pa nekje do začetka novembra vsaj na FF v Lj ni, oz. je eno na teden.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 September 2007 - 08:37 PM

Ker si zajec? tega ne štekam twisted.gif
Jaa točn, si mi dala ideje za kaj bom še dnar zapravla predn bom šla gor; tut jst bi kkšno novo pižamo pa torbo.. tongue.gif
Slovesno podelitev indeksov, jaja... tut men ni šlo to v glavo, že prvi dan bom mogla pred vsemi neznanci se izpostavljat-ne maram tega down.gif Upam da ne bo to tko zlo slovesno- recimo pri slovesni podelitvi spričeval z mature, si nisem mislila da bo to vse tko slovesno, sem si predstavljala da bo to v razredu pač razredničarka nam razdelila in gremo.. Tko da jst lepo flegma uletim 5 minut prepozno v predavalnico, še potrkala nisem, zmotila neko podjetnico sredi govora... kriza biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Skratka, ne maram da nas neki posebej omenjajo pa to, jst hočm da ta prvi dan čimhitreje mine in da se čimhitreje navadim na vso to študentarijo.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#8 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2007 - 08:40 PM

Sama nisem šla na podelitev. se mi zdi, da je naneslo ravno na petek ali nekaj takega. Poleg tega se mi niti ni dalo...
Greš kasneje v referat dvignit index.

verjetno najbolj omembe vredna stvar pri mojih začetkih študiranja je ta, da sem se v roku treh tednov, 2x prav brutalno zgubla v LJ!

Iz centra, sem mislila krenit za ŠIško, pijana falila podvoz in šla proti Bežigradu. Tam sem pol hvatala neke bližnice, hobla mimo BTC-ja itd. rolleyes.gif
V glavnem... 4 ure sem po vsakokrat lutala sredi noči po LJ, preponosna, da bi poklicala fanta za usmerjanje lart.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#9 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2007 - 08:50 PM

Prvi dan... sploh se ne spomnim! laugh.gif Mislm, da sm bla v družbi enih z iste gimnazije... hmm.gif Pa sploh ne vem, kaj smo mel na urniku hmm.gif Js sam vem, da mi je blo vsakič na začetku ful nerodn vstopit v nabito polno predavlanico, ker si bil krasno vsem na očeh. rolleyes.gif
Najprej sm se družila s tem kokam iz srednje in so mi bolj bljeki postal. Zdej se največ družim in slišim predvsem z dvema sošolkama (kontakt smo vzpostavile, ko sm se jima ponudila, če jima razložim matematiko biggrin.gif)
Drgač pa večino folka tko spoznaš, nimaš kakšnih globjih odnosov, so pa tko površinski, kar je tud dobr, ker če rabiš kakšno pomoč, zvezek... veš na koga se morš obrnit biggrin.gif

Brucovanje smo mi mel (baje majo farmacevti najboljše žurke), ni blo nič posebnega... mel smo srčkov ples, kjer si bil v paru z enim od profesorjev in pol sta skupaj tekmovala v plesu proti drugim parom. Najbolj je blo hecn tle, ko so se eni profesorju prov uživel in so res hm... seksi plesal in se zvijal s študentko:lol:

Mi smo se kot celota kr tko zaštekal, ker imamo različne piknike... mamo farma forum in pa grupo, ki je čisto naša in nima not noben vstopa, razen povabljenih....

Aja glede podelitve... Lani smo tud mi neki mel pred univerzo sam js nism šla... Mislm da so bli še eni koncerti... Nam so podelil indekse enkrat v oktobru, kjer so vsakega poklicali gor....
  • 0

#10 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 September 2007 - 08:55 PM

A to brucovanje je prov s profesorji, pa program in vse? Jst sm si predstavlala, da je to pač neka fešta, kjer je četrt brucov, tri četrt ostalih študentov s faksa in četrt kr enih firbcev... Nič posebnega.. biggrin.gif Kje pa priredijo to brucovanje ponavadi?
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#11 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2007 - 08:59 PM

mi smo ga mel v tramontani, kemiki vem da so mel na gospodarcu...

Pr nam so bli skor vsi asistenti in profesorji, celo prodekanica je bla in je plesala thumbup.gif . Eni asistenti so ga kr spil laugh.gif Ful je zamoril sceno Lepi Daso down.gif Ampak je blo vseen kul

Ne vem kako je s profesorji na drugih faksih, ampak pr nam so
  • 0

#12 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2007 - 09:02 PM

Jaz ti tudi ne vem povedat, ker na našem (Emonska klet) nisem bla. Na parih uštuljenih edino.

- biotehnična (se mi zdi) je mela v Baileys-u
- DIF pri Jovotu
- medicinci v Pajzlu

Več se ne spomnem...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#13 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2007 - 09:24 PM

Mi smo imeli v Mostecu, v eni mali krčmici z zastonj alkoholom (pivo, vino in take, žgane so ble za plačat), pa večinoma sami študentje, le en profesor je malo posedel z nami, pa en od asistentov (je pa tudi sicer faca).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#14

  • Guests

Posted 17 September 2007 - 09:24 PM

QUOTE(*simoncy* @ 17. 9. 2007 - 20:40) View Post


Zanima me tut, kako ste bivše brucke, oz. bivši bruci preživel prve študentske dneve?


Predvsem pijano smile.gif
Faks se mi je zacel sele v drugi polovici oktobra (pac FF), pa smo res skoz hodli ven, meli zure drug pri drugem, za Ljubljanico... Prvo leto (no, pa v bistvu tut vsa za prvim biggrin.gif) sem bolj malo hodla na faks, ker sem se po prvem letu prepisala, in sm to vedla ze itak novembra. Nisem sla na niti en izpit, na predavanja mi je blo nerodno, tk ko so ze prej druge rekle, ko te cela predavalnica gleda ko vstopis. Na faksu si nism iskala neke druze, kr sm jo mela ze od prej, pa fanta itd... ampak pol pocasi, predvsem na izpitih in pri izmenjavanju zapiskov pa spoznas folk, ene bolj, druge sam tolk da si reces zdravo, ko se srecas. Druzim se pa se zdaj, ko sm prakticno konc faksa, ne z njimi. Kave ze, pa vcasih kaka pijaca zvecer, da bi skup ven hodli, to pa ne.

Sem se pa tut parkrat fajn zgubla. smile.gif Mam sicer sorodnike v lj, tk da sm jo kr poznala, ampak center, sisko in to... ne pa tut rozne, bezigrada... ko smo hodli v rozno sm se na poti domov ene prve 10x veeeedno zgubla. Tut ce nism bla sama smile.gif Grozno.. pol se pa ze navadis. Zdaj sm pa tukaj kot doma, za faksom pa ze kar malo zalujem, ko sem absolventka, ker mamo ful fajn oddelek pa profesorje tongue.gif

Oooooh, kk vam je faaajn, ko bote bruci!!

  • 0

#15 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14811 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 September 2007 - 09:35 PM

O.o laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#16 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2007 - 09:45 PM

Cvetka, kakšno zalogo posteljnine si si pa ti nabavla biggrin.gif Redkvica vem da si jo je, kr je prišla k meni na blagajno tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#17 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 September 2007 - 08:41 AM

Oooo, kaj bi dala, da bi bila še enkrat lahko brucka! cry.gif

Brucevanj se nisem udeleževaa, čeprav jih je bilo malo morje. Vsako leto sem bila na velikem brucovanju na Gospodarskem razstavišču (to je bilo res zakon), tisti manjši me pa niso zanimali. Sem pa zato hodila na vse možne žure v Rožni, za Bežigradom, tudi v Mestni log smo včasih zatavali! smile.gif

Aja, ko sem bila brucka sem živela še privat, v drugem letniku sem prišla v študentski dom in tam se je pravo študentsko življenje šele začelo. wink.gif Imam 5 zelo dobrih prijateljic (sošolke s faxa), smo se zelo poštekali v vseh teh letih. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#18 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82708 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 September 2007 - 01:58 PM

QUOTE(*simoncy* @ 17. 9. 2007 - 20:40) View Post


In še tole-dans sm prejela tisto obvestilo da bo slovesna prireditev na kongresnem trgu; a to je za vse študente? Se ponavadi udeležuje folk tega v velikem številu?



Mene tut to zanima. Naj bi še starši zraven bli, ampak mojih glih ne bo takrat oz. v najboljšem primeru bosta zamudila. down.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 September 2007 - 02:51 PM

Te zadeve so ble men vedno kr neki, mislim da od "naših" jih je šlo ful malo (in dvomim da kdo sploh s starši), tud na Brucovanju na Gospodarcu še nikdar nisem bla, mogoče grem letos pogledat, zgolj iz dolgčasa in žeje (po zabavi/druženju smile.gif ).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82708 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 September 2007 - 07:47 PM

Jaz se mislila predvsem za bruce. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users