Jump to content


Photo

Športna oblačila


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#101 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 December 2020 - 07:58 PM

Ja, moj je ful zadovoljen. V Intersportu mu niso hoteli priliznat reklamacije za več kot 100€ drage Merelke, v Alpini so zagotovili, da vse uredijo interno, brez zunanjih sodnih izvedencev.
  • 0

#102 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26226 posts

Posted 15 December 2020 - 08:00 PM

Super. Torej nalozimo aplikacijo in gremo v Ziri :D
  • 0

#103 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 December 2020 - 09:28 PM

Jaz sem imela zdaj skoraj 10 let Salamon. Meni so bili super. Prej Merrel, ki so bili kot copati.
Zdaj sem kupila v Dechatlonu, ker mi ni bilo za dat 100 eur za nove. Mogoce sem se nasrala. Bom videla

Vse so bile nizke, ker ne hodim v visoke hribe. Zadnji podvig je bil Kamnisko sedlo 🙃
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#104 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2020 - 10:26 PM

Jaz imam visoke in nizke od Alpine in so mi obojni zelo fajn :) eni redkih, ki so mi pasali na nogo.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#105 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 16 December 2020 - 05:57 AM

Saj visokih za 100 prakticno ni. Sem jih kar nekaj probala v Igluju in Kibubi pa ti tezko kaj priporocam (mogoce so mi La Sportiva se najbolj sedli na nogo), tako da se vedno iscem. Alpine pa res nisem sla probati, ker velikokrat slisim, da so njihovi eni trsih na trgu. Iscem pa visoke, ker nocem pristati v novicah, da me je gorska resevalna dobila v neprimerni opremi :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#106 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2020 - 09:15 AM

Ora, moja prijateljica ima ene usnjene Alpina, čez gležnje, že nekaj let, in je zadovoljna.

 

Jaz imam pa Salomon in so mi tudi super.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#107 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 December 2020 - 09:42 AM

Moja kolegica ima pa La Scarpa ali nekaj takega...preko 100€ so bli, v glavnem.
  • 0

#108 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 April 2021 - 07:36 PM

Danes sem na sprehod "peljala" Craftovo Fuseknit spodnje perilo in sem si morala odpet bundo pri -8. Ce katero orng zebe, priporocam.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 May 2021 - 12:25 PM

Ta športni modrc je baje odličen za tiste z večjim oprsjem :-)

jaz si ga bom pomoje naročila, mi ga je sodelavka  prinesla  pokazat ANITA ž top AIR CONTROL 5544 107 SMART ROSE - Rossi Sport


  • 0

#110 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 July 2021 - 03:20 PM

Alpine Princess
vbocko--20_5000x.jpg
BlackTerrazzoShorts2_5000x.png

^ točno ta model na prvi sliki imam jaz, ampak jih ne nosim rada. Sicer ful stisnejo in naredijo fajn postavo, mi pa v pasu dol lezejo. So mi Lelosi za vsak dan mnogo bolj udobne.

Uf, upam, da bodo meni ok. Zdaj so ravno imeli 20% off, pa me je premamilo, da jih sprobam. 

lepe so prve, poročaj.

Bom. :) 

Sem jih ze dobila. Sem presenecena nad super hitro dostavo. Narocila sem jih v sredo zvecer, danes so ze pri meni.
V zivo so mi dolge ful lepe, se lepse kot na fotkah. Kratke so tud lustne, ampak mi je vzorec manj vsec kot pri dolgih. Po prvi probi lahko recem, da se ful tezko oblacejo, tako da sem se ze ustrasila, da sem sfalila stevilko, ampak ko sem jih oblekla so mi pa prav v nulo. Niso ne predolge, ne prekratke, v pasu so mi tud super. Fajn stisnejo. Kratke so taka fajn dolzina za sportanje. Komaj cakam, da oboje sprobam v akciji.
Edini velik minus je, da so Made in Pakistan. Med akcijo so objavljale na Ig, da so narejene v Sloveniji in na Hrvaskem, ampak to ocitno velja za novejse modele oz. mikice. :hmm:
  • 0

#111 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2021 - 10:42 AM

Jaz sem tudi gledala, če bi si navadne kupila zdaj na znizanju, ampak za moje potrebe je to še vedno waaay predrago. Sem potem zasledila znamko Odlo in dobila ugodne na BS, jutri menda pride paket.

Jaz sem si lahko izbrala darilo za bozic, pa nisem nasla nic pametnega v Adidasovem outletu, pa mi je potem narocil kar te. Da ne bom vec jamrala, da me zebe na sprehodih v navadnih pajkicah, pa da imam zep za telefon oz. kljuce. 🤣

Odlo je super. Švicarska firma. Imajo sedez v Hünnenbergu, blizu Zuga. z možem imava njihovo smucarsko spodnje perilo, podkapo, smucarske mikice in so ful fajn. Moz ful rad nosi njihove polo majice. Kvaliteta je zelo dobra. Upam, da ti bodo pajkice vsec in da se bodo dobro obnesle.
  • 0

#112 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2022 - 09:13 AM

Ok, zdaj ko so tako popularne pajkice in trenirke, me zanima, če je katera kupila Lelosi pajkice ali pa od Petre Parovel Pajkice, trenirko in če je res kaj na tem, da so to tako waw kosi? :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#113 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 19 January 2022 - 09:24 AM

Jaz imam ene Lelosi pajkice. Material je sicer ful fajn za nosit, mehek, nič ne veže nikjer. Jaz sem bila edino razočarana oz jezna, ker se je vzorec na spodnjem delu po 2,3 pranjih totalno zmuckal. Ostalo blago je ok, kar je pa vzorca pa kar nekaj, sploh glede na ceno. Tako da, če si jih še kdaj naročim, naročim samo navadne črne. 

Po drugi strani pa ima sodelavka že kar nekaj njihovih pajkic in je z vsemi ful zadovoljna. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#114 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 19 January 2022 - 10:10 AM

Lelosi meni niso fajne, ker so ful tanke (mam obcutek da naga hodim po svetu), pa ful se muckajo-sploh ce mas temne se vsaka smetka gor vidi in tam ostane za nedoločen čas.

Petrine so pa TOP, jaz sem si sicer mislila, da so dobre, ampak tak pa spet ne. Imam pa tiste debelejse,so super za zimo. Vredne vsakega €. Sestra ima spodnji del trenirke pa tudi zadovoljna. Meni model ne bi odgovarjal, zato nisem kupla.

Sem pa dobila za božička tudi Andraževe iz tehničnega materiala, in jih moram pohvalit.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#115 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 January 2022 - 10:49 AM

Jaz imam dvoje Lelosi, ene z vzorcem čez celo in  navadne črne. Prve imam že dolgo in sem zadovoljna tako glede udobja kot kvalitete, edino med nogami so že malo obrabljene, drugače pa se meni gor nič ne pozna in ne svaljka, to bi rekla bolj za enobarvne črne. Super so mi, ker so res dovolj dolge. Se pa ne strinjam, da so tanke, meni se zdi kar konkreten material, za poleti se mi recimo ne zdijo primerne. Če bo kaka akcija, si bom najbrž se kakšne naročila.

 

Sem pa včeraj dobila Alpine princess in sem prav razočarana. Material je daleč od elastičnega, komaj jih  oblečem in pomoje jih bom vrnila. Razen če sem izbrala tak model in so katere druge bolj mehke in raztegljive.


  • 0

#116 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3421 posts
  • Gender:Male

Posted 19 January 2022 - 11:06 AM

 

 

Sem pa včeraj dobila Alpine princess in sem prav razočarana. Material je daleč od elastičnega, komaj jih  oblečem in pomoje jih bom vrnila. Razen če sem izbrala tak model in so katere druge bolj mehke in raztegljive.

 

Ne niso :) Vse so Spandex material, ki je namenjen temu, da te stisne. Mene pri tem to niti ne moti, ker ko jih enkrat le uspeš navlečt na sebe, se potem vredu nosijo. Mene edino tako zelo moti, da mi dol lezejo. Ne vem ali je problem v morda premajhni št, ali pa je to posledica samega materiala.


  • 0

#117 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2022 - 11:29 AM

Meni tudi Lelosi niso tako všeč.Na črnih se res hitro pozna, taki mini prah ali ne vem kaj. So udobne, samo material mi pa ni ravno ne vem kaj.

Ne bi več kupila. Ponosila jih bom, ampak časovno okno ko jih nosim je pa majhno. Pozno pomladi in zgodaj jeseni.

 

Alpine pol sploh ne bom kupila. Sem čez vikend opazovala ženske, ki so iemle na sebi enkaj podobnega ali celo Alpine. Bili sta malo močnejši, ne pa debeli. Ampak ker se te tako očitno močno oprime, me stegna in rit spominjajo na kuhane mrežaste šunke. Ne morem pomagati, vizualni tip pač, pa še umazano roza barve so bile.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#118 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2022 - 11:29 AM

Alpine Princess so vse iz istega materiala. Niso mehke, niti elasticne. Saj pise v opisih in v reviewih. :wink: Meni so super za pohode, ker fajn stisnejo in dajo tak dober obcutek pri hoji, za lezanje doma imam pa raje druge. Jih pa je prvih nekajkrat res tezko oblect. Ampak potem se malce raztegnejo in jih je lazje oblect. Ampak s pranjem so tudi meni postale rahlo ohlapne v pasu. Pa sem prala po navodilih. Bi res bilo smotrno, da razmislijo o tem, da vkljucijo v pas vrvico. :hmm:
  • 0

#119 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2022 - 12:14 PM

Petrine so pa TOP, jaz sem si sicer mislila, da so dobre, ampak tak pa spet ne. Imam pa tiste debelejse,so super za zimo. Vredne vsakega €. Sestra ima spodnji del trenirke pa tudi zadovoljna. Meni model ne bi odgovarjal, zato nisem kupla.

Katere točno pa imaš?

Jaz nimam nobenih pajkic. Imela sem samo nosečniške, ko nisem več mogla obleči navadne trenirke. Pa neke navadne iz H&M in C&A pred leti, za pod kakšno daljšo tuniko. Drugače sem se jih pa vedno izogibala, ker imam občutek, da če nimaš ravno perfekt postave in riti, obupno izgleda in samo še bolj poudari vse skupaj in celulit. Zdaj pa bi mogoče vseeno dala priložnost in probala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#120 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 19 January 2022 - 12:24 PM

https://www.swybrand...-black-pajkice/
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users