Jump to content


Photo

KANA-naravna barva za lase


  • Please log in to reply
238 replies to this topic

#181 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 July 2009 - 03:09 PM

super hvala ti biggrin.gif
Kje pa si našla ocene?(lahko mi na zs napišeš da te nebi modratorji kregali zaradi oglaševanja) smile.gif
  • 0

#182 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 13 July 2009 - 12:48 PM

Ta neem, ki ga na tej strani prodajajo se v tujini tudi dobi, poguglaj pa boš našla. Pomoje je pa vseeno katere firme gledaš ocene, vsaj po moji logiki nebi smelo biti preveč razlik med firmami...
Za Shikaki imaš pa na Makeupalley ocene (prav za to firmo)
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#183 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2009 - 01:34 PM

Meni je bil neem prašek nikakav, ful agresiven, me je ob robu lasišča ful peklo po uporabi, pa koža je izredno pordela.
Pozitivnim učinkov pa nisem zaznala popolnoma nobenih, zame sta bila to stran vržen čas in denar.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#184 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 13 July 2009 - 05:04 PM

pa ti je zmehčal kaj lase Dilema?

Jaz bi kot šampon uporabljala shikakai prašek potem po 2/3 las pa neem prašek..
Za shikakai prašek so pa na MUA pisale ženske da jim je naredil ful fajne lase, močne pa da so se čez nekaj časa lasje zgostili..

Pa probala bom tud z sodo pa z kisom.
  • 0

#185 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2009 - 08:14 PM

Eh kje, to nič ne zmehča las. Sej si že lahko misliš da jih ne bo, ker gre za suh prah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#186

  • Guests

Posted 27 May 2010 - 12:18 PM

Spet imam neka nagnjenja, da bi si lase pobarvala.... ampak ne premočno. Že dolgo nazaj, kakih deset let nazaj, sem se pobarvala s kano. Če se ne motim je bila iz te serije.
IPB Image
Pustila sem jo gor kakšno uro in imela na koncu tak simpatičen oranžkasto rdečkast pridih, ampak nič drastičnega in narastka praktično ni bilo. Meja se je lepo enakomerno zabrisala in na koncu se mi je samo spodnji del las svetil malo drugače kot zgornji. Že itak mi na pravi svetlobi lasje pogosto malenkost na rdečkasto potegnejo, kana je pa to še malo ojačila. Zdaj me mika, da bi ponovila vajo in ugotavljam, da so sestavinsko kane iz Lusha med boljšimi. Kako je pa kaj z močjo? A če pustim eno uro gor lahko pričakujem bolj rahel učinek ali se imam za bati, da bi mi preveč prijela? Bi bil za to, kar hočem, vredu odtenek caca marron? Kaj mislite?
  • 0

#187 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 May 2010 - 12:37 PM

Tole zgoraj na sliki ni prava kana, ampak neke vrste preliv z dodatkom kane, pa kar hitro se izpira.

V eni uri ti Lusheva kana ne bo pomoje nič naredila, za dejanski učinek se jo ima na laseh 4 ure (predhodno pa moraš lase pravilno pripravit na barvanje).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#188 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13711 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2010 - 12:50 PM

Tale zadeva se je moji sestri ful spirala, pa ne ko si je lase umivala, ampak tekom dneva, je mela cunje zaflekane
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#189

  • Guests

Posted 27 May 2010 - 01:18 PM

Saj v resnici se ne spomnim dobro, je res že dolgo od takrat. Lahko, da je bila tudi kakšna druga. smile.gif
  • 0

#190

  • Guests

Posted 27 May 2010 - 02:14 PM

A marron na svetlo rjave lase potegne bolj na rjavo al na rdečkasto? A bi mi preveč potemnila lase? Bi bilo za malo na rdečkasto bolje uporabit rouge al bi bila ta čisto preveč intenzivna rdeča?
(Madona, sem paranoična tongue.gif)
  • 0

#191 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14774 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 May 2010 - 07:00 AM

PP, jaz se redno s tole kano, ki si jo zgoraj napopala štriham, pa imam šajni, rdečkaste lase, take, kot si želim. Spira se mi vedno bolj počasi; z vsakim nadaljnim štrihanjem je barva bolj obstojna.

Bom pa zgleda da tud jaz mogla sprobat to famozno lushevo kano. (:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#192 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 29 May 2010 - 08:24 AM

No, jaz sem se pa odločila, da se med poletjem nebom barvala z prelivi ampak z lushevo kano na vsaka dva tedna. Vzela bom odtenek caca brun, edino mal sem v dilemi zaradi odtenka. Rada bi namreč temen čokoladen topel odtenek, ne presvetlega in zagotovo ne črno rjavega.Osnovo imam pa zdejle temno čokoladno rjavo barvo.

a si je katera barvala lase samo z caca brun da ve povedati glede odtenka?
  • 0

#193 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 May 2010 - 01:07 PM

Jaz sem se barvala z brun odtenkom, ampak je rezultat zelo odvisen od predhodne barve in ti moji rezultati morda ne bojo nič koristili.
Pri meni je bila barva temno rjava, ne pretirano rdečkasta, vsekakor ni nič vlekla na črno - pač taka lepa temnejša rjava.

Aja, pa zakaj barvanje vsake dva tedna? Meni se zdi to čisto pretiravanje, enkrat mesečno je dovolj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#194 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 29 May 2010 - 01:29 PM

Joj, Dilema meni je ful smotano z sprano barvo kana pa se ful spira na začetku.No za to Lush nevem, moja Logona se je takrat ful spirala pa sem imela ono v prahu.
Aja pa za kako dolgo imam tistih 360g al koliko jo je že?

Slike bi prav prišle, če se ti da kaj izbrskat biggrin.gif
  • 0

#195 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 01 June 2010 - 03:08 PM

Pri kanah verjetno ni možnosti ledeno blond odtenka? Še manj, da bi meni iz mojih rjavih las, prijela na res blond?
  • 0
IPB Image

#196 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 June 2010 - 03:13 PM

Nope, kana ne posvetljuje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#197 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 25 October 2010 - 01:30 PM

Spet me je za kano prijelo, ker mam čist take guči muči lase, k en puh, fuj. Pa ne vem, s katero naj se pobarvam, s katerim odtenkom. Zdaj barvane imam še kar precej temno rjave, bi nekaj takega, da ne bo narastek prav dost drugačne barve.

Pa do sedaj sem se samo z Lushevo barvala, je pa tok dela z njo, da se mi ful ne da cele banje drgnit po njej, vse naribat, spirat tega sto let ... je kakšna druga tud tko fajn, pa da res čimbolj lase obloži, jst bi rada čim bolj krepke?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#198 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 October 2010 - 01:36 PM

Logona tista v prahu, jaz bi na tvojem mestu vzela zelo temno rjavo pomoje ti bo primlo, kot si si zamislila. Imajo kar dosti odtenkov na izbiro.
  • 0

#199 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13711 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2010 - 01:37 PM

Jaz imam tisto od Mullerja, zmešam s črnim čajem in to je to. Vem, da imajo tudi rjavo.
Dolgemu spiranju se pa ne moreš izogniti. smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#200 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 25 October 2010 - 01:59 PM

A je imela katera od vaju tudi Lushevo kdaj? Naredita Logonina in Mullerjeva enak ovoj na laseh? Mislim sej verjetno ja, samo k lusheva je že videt taka paca, kot da se fajn prilima laugh.gif .

Črni čaj je za potemnitev?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users