Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#21 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 09:53 AM

bom kar tule vprašala ....

meni je bilo vedno rečeno, da se balzam/maska za lase nanaša na umite, rahlo sfrotirane lase, zato, ker so pač čisti (šampon jih očisti) in potem rabijo balzam ali masko, da se las 'zapre'. (podobno kot pri negi kože obraza, da se najprej spuca, s tonikom pa da se pore zaprejo)

zdej sem pa na forumu že parkrat prebrala, da si dajete masko na lase pred umivanjem ... dejte kej več o blagodejnih učinkih tega početja povedat. wink.gif (a si je treba potem po šamponiranju nanesti tudi balzam?)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 April 2006 - 10:29 AM

Jaz ne uporabljam na suhe lase mask, razen če se to od maske posebaj zahteva (recimo ona Jennina maska iz Lusha 'Hu Han Hu' al neki podobnega biggrin.gif ). Je pa to kul nanest na suhe lase zato, ker las v sebi nima vsrkane vode tko kot po šamponiranju in lažje vsrka masko ... samo potem po šamponiranju je fajn še enkrat balzam uporabit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 10:42 AM

hvala, dilema! na suhe lase sem si pred umivanjem nanesla olivno avonovo in že med spiranjem sem mela full mehke lase (isto mam tut, če si to isto masko nanesem po šamponiranju). potem sem si šamponirala in na koncu dala še balzam. mislim, da nekih blaznih učinkov ne bo, zato bom še naprej uporabljala masko/balzam po šamponiranju. ampak, probat ni greh! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#24 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2006 - 12:22 PM

Tiste, ki imajo(mo) bolj suhe lase, si pred umivanjem nanesejo gor olivno olje,
moja prijateljica to redno počne in je blazno navdušena, jaz pa sem le parkrat probala, pa kakega ekstra učinka nisem opazila...ali pa sem že pozabila. oops.gif
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 12:26 PM

QUOTE(_M_)
Tiste, ki imajo(mo) bolj suhe lase, si pred umivanjem nanesejo gor olivno olje,
moja prijateljica to redno počne in je blazno navdušena, jaz pa sem le parkrat probala, pa kakega ekstra učinka nisem opazila...ali pa sem že pozabila. oops.gif


jaz sem to isto delala z mandljevim oljem, ker ga je mami dobila za rojstni dan in se njej to ni dalo delat, bilo pa je za porabit. pri meni tudi ni blo nekih bajnih učinkov, edino mogoče šampon se mi je bolj penil. zdej sem vidla še flaško olivnega olja, ki ga naj bi imela za nego kože po vratu, samo se ji po mojem tut tega ne da delat. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 08:50 PM

OT-zakaj se men prvo k si perm lase nč skor ne penjo ampak šele k drugič šamponiram?
Pa pr zobkih je isto biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 08:57 PM

QUOTE(rea)
OT-zakaj se men prvo k si perm lase nč skor ne penjo ampak šele k drugič šamponiram?
Pa pr zobkih je isto biggrin.gif


tako mi je bilo rečeno: čimbolj je las čist, bolj se šampon peni. pri meni je isto, da se mi speni orng šele pri drugem šamponiranju, kljub temu pa imam že po prvem spiranju občetek čistejših las.

zobkih? kaj ti si dvakrat zaporedoma umiješ/skrtačkaš zobe? blink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2006 - 09:04 PM

[quote=Špela]zdej sem pa na forumu že parkrat prebrala, da si dajete masko na lase pred umivanjem ... dejte kej več o blagodejnih učinkih tega početja povedat. wink.gif (a si je treba potem po šamponiranju nanesti tudi balzam?)
Meni tudi to ni blo jasno, kako je s tem. Potem pa mi je blo povedano, v povezavi s to masko H Suan Wen Hua od Lusha, da si je treba dajat jo na suhe (je bolj tekoča), ker tako suh las posrka čimveč tistega, kar pač potrebuje (zato si je tudi dobro skos čimbolj sfrotirat lase). No, jaz znam o tej maski povedat same lepe reči, dejansko opazim razliko (lasje so kot prerojeni, bujni, močni) - ampak sem šla samo eno 'kuro' skos s to masko, ker sem jo na mojih dolgih & gostih laseh kar hitro porabila - sploh, ker sem si jo dajala na suhe. Jaz ti jo priporočam, če te mika ta špas, maska je res odlična, pa še draga ni - cca. 2k.

http://usa.lush.com/...=Haircare:upd=y
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 10:13 PM

[quote=Špela]
zobkih? kaj ti si dvakrat zaporedoma umiješ/skrtačkaš zobe? blink.gif [/color]
včasih pa res ja,če se mi zazdi biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 08:10 AM

QUOTE(_M_)
Tiste, ki imajo(mo) bolj suhe lase, si pred umivanjem nanesejo gor olivno olje,
moja prijateljica to redno počne in je blazno navdušena, jaz pa sem le parkrat probala, pa kakega ekstra učinka nisem opazila...ali pa sem že pozabila. oops.gif

To sem jaz počela nekaj let nazaj cca 3 leta, ko mi je trajna tako zelo uničila lase in mi je pomagalo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 May 2006 - 01:08 PM

po prvi uporabi keune reconstructorja ne ugotavljam nobenih blaznih pozitivnih odstopanj od skorajda kateregakoli drugega balzama za lase, ki sem ga imela priliko sprobat. upam, da se vsaj na dolgi rok splača, drugače sem se pa nasmolila. biggrin.gif

lasje so mehki, lahki, sijoči in z lahkoto se razčešejo. meni se ne zdi nek blazno heavy duty regenerator tole. na laseh mi diši, ko pa sem nos pomolila zraven odprte pakunge, sem pa mislila, da me bo kar stran odneslo. biggrin.gif

imela sem ga pa kar kakih 10' na laseh, čeprav piše, da zadostujeta 2-3 minutke.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2006 - 01:11 PM

Špela, na zelo suhih laseh je učinek blazno viden ... če imaš pa zdrave in netežavne lase, pol pa itak ne more bit neke revolucije.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 May 2006 - 01:17 PM

no, škodit mi vsekakor ne more. verjetno ga bom kar v svrhe maske za lase uporabljala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 May 2006 - 01:19 PM

.
Moj fant ga tudi uporablja in ve povedat, da po uporabi tega balzama ga lasišče ne srbi več, pa vonj mu je ful všeč.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2006 - 01:32 PM

No jst sm ga tud ravn dons kupila, nisem ga še sprobala. Sem pa gledala tud od Keune balzam za barvane lase - a je ta tud fajn?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#36 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 May 2006 - 10:32 AM

QUOTE(miss*sixty)
No jst sm ga tud ravn dons kupila, nisem ga še sprobala.


a si ga že sprobala? jaz sem ga danes drugič in moram rečt, da mi ni žal, da sem si ga omislila, ker mi je prirasel k srcu in lasem. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#37 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 May 2006 - 10:37 AM

[quote=Špela]po prvi uporabi keune reconstructorja ne ugotavljam nobenih blaznih pozitivnih odstopanj od skorajda kateregakoli drugega balzama za lase, ki sem ga imela priliko sprobat. upam, da se vsaj na dolgi rok splača, drugače sem se pa nasmolila. biggrin.gif

lasje so mehki, lahki, sijoči in z lahkoto se razčešejo. meni se ne zdi nek blazno heavy duty regenerator tole. na laseh mi diši, ko pa sem nos pomolila zraven odprte pakunge, sem pa mislila, da me bo kar stran odneslo. biggrin.gif

imela sem ga pa kar kakih 10' na laseh, čeprav piše, da zadostujeta 2-3 minutke.


Ej..men se pa čist nc posebnga ne zdi. Pa tut men recimo na laseh čist nč ne diši..mogoče dokler so mokre k pa se enkat posuši nima pa nč vonja sploh.
Lasje so sicer mehki ampak čist nič bolj kot fructisova maska alpa biloker balzam..mela sm ga pa na laseh 10min, pol ure, 1 uro in učink je biu enak.
Tko, da...jst osebno sm se "nategnla" s tem balzamom, ker se mi zdi ornk overpriced.

Je pa ful ušeč moji mami, ampak ona je pa čudna, si ga pa kr na suhe lase daje biggrin.gif biggrin.gif

Drgač sva pa z DileMo ugotovile da so nama itaq čist nasprotne stvari ušeč, jst recmo še vedno prisegam na afroditin regenartor med in proteini, njej je pa katastrofalen biggrin.gif
  • 0

#38 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 29 June 2006 - 05:47 PM

Punce, kateri balzam pa priporočate za suhe, slamnate, pobarvane lase?
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 05:54 PM

Če imaš slamnate lase, to pomeni, da so zelo izsušeni in poškodovani ter zato potrebuješ kvalitetne regenerativne maske in mastne ter hranljive balzame. Recimo Gliss Kur maska Total Repair ali pa Keune maska Intensive Hair Repair ... zelo primeren bi bil tudi novi Schauma balzam s kokosom in shea maslom.

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 29 June 2006 - 06:18 PM

Hvala za odgovor. Sama namreč sploh ne vem več, kaj naj uporabim, saj sem jih poizkusila že nešteto.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users