Jump to content


Photo

Fruttini


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2005 - 03:24 PM

v muellerju sem vidla, da so okrepili kolekcijo fruttini. matra me predvsem peeling za telo in body butter. glede na ceno bi si to lahko privoščila, zanima pa me, ali ima katera s fruttinijem izkušnje (in kakšne) in v koliki meri uporabljajo naravne sestavine in ali izdelke testirajo na živalih. hvala! smile.gif
  • 0

#2 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 16 April 2005 - 04:35 PM

Spela meni je vsec mleko za telo,drugace je pa cist povprecna krema.A mi lahko prosim poves kaj imajo novega v Mullerju od Fruttinija jaz sem bolj mahnjena na body milk,pa losjone za telo... oops.gif biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2005 - 04:40 PM

ma ne vem, če majo kaj novega .... body butter, losjon, gel za tuširanje, peeling majo od mandarina-figa, kokos-banana, češnja-vanilija, od mandarina-figa pa še sprej. men se ne zdi nč posebnega, sam cene so mi pa še sprejemljive. edin mal 'umetno' mi dišijo pa me to mal odbija.
  • 0

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 16 April 2005 - 04:43 PM

jaz imam kokos banana in mi je super,visnja pa mi ni bila tolk, je full premocan vonj, pa tud na kozi mi ni lepo disal
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2005 - 04:45 PM

hvala za namige, marjetka!!!!!!!! smile.gif
  • 0

#6 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 02:39 PM

Men je pa ta Fruttini totalen podn. Čist umeten vonj, pa nič vlažilno. blink.gif
  • 0

#7 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 29 April 2006 - 04:38 PM

[quote=Špela]ma ne vem, če majo kaj novega .... body butter, losjon, gel za tuširanje, peeling majo od mandarina-figa, kokos-banana, češnja-vanilija, od mandarina-figa pa še sprej. men se ne zdi nč posebnega, sam cene so mi pa še sprejemljive. edin mal 'umetno' mi dišijo pa me to mal odbija.

imajo to kar je špela napisala...pa pozabila je še na vazelinčke v "skodelcah" biggrin.gif
sama nameravam kaj kupit! biggrin.gif
  • 0

#8 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 29 April 2006 - 05:10 PM

QUOTE(kaya)
Men je pa ta Fruttini totalen podn. Čist umeten vonj, pa nič vlažilno. blink.gif


a res?Men so pa lih vonji ful všeč smile.gif
  • 0

#9 JuStt_Mee

JuStt_Mee

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts
  • Location:kr@n|

Posted 01 May 2006 - 09:43 AM

Jaz imam tudi Fruttinija in sicer vonj kokos-banana. Res full lepo diši pa meni je tudi kar malce izboljšal kožo, nimam več tako suho.
Me pa zanima kakšni so kaj drugi vonji, predvsem me zanima za malino, ki tudi full lepo diši. Kako pa se obese na koži?
  • 0
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...

#10 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 01 May 2006 - 09:59 AM

jz sem mela losjon za telo od fruttinija, cherry-vanilla vonj.....Je krasno dišal,vsaj meni, ampak se za mojo kožo absolutno ni obnesel......Imam srečo da po telesu drugače nimam suhe kože,tko da mi ni treba gledat ko kupujem izdelke za telo da so neki ekstra vlažilni ampak ko sem se namazala s tem losjonom mi jo je pa vedno ful izsušil.....Tko da po mojh izkušnjah ta fruttini sam lepo diši za kožo so pa dost boljši izdelki.....
  • 0

#11

  • Guests

Posted 01 May 2006 - 01:00 PM

Js sm mela vcasih gel za tusiranje grenivko, pa je bil ful fajn. Vonj sicer malo agresiven, sam je pa lepo navlazlo in naredlo mehko kozo.. Z losjoni pa nimam izkusenj.
  • 0

#12

  • Guests

Posted 01 May 2006 - 01:01 PM

Eh, se opravicujem. Ni bil Fruttini ampak Aldo Vandini, ampaj je Fruttini itak tut od te iste firme.
  • 0

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30724 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 May 2006 - 02:12 PM

QUOTE(kaya)
Men je pa ta Fruttini totalen podn. Čist umeten vonj, pa nič vlažilno. blink.gif


Se strinjam glede vonja, ker me je tolk odbil, da si sploh nisem ničesar kupla, men je tud to ful preveč umetno, neko sadje, bljek.

Aldo Vandini mi je bil dosti bolj všeč. tongue.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2006 - 12:38 PM

.
Meni ima vse preveč osladen vonj (malina mi je še najbolj všeč). Me ne pritegne.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2006 - 08:01 PM

Ravno danes sem zavila v Millerja po Vandinija, pa sem si raje privoščila en balzam od Fruttinija biggrin.gif . Vonj mi je ful všeč, ker sploh ni tako zelo močen, se mi zdi kar diskreten. Kako se pa stvar obnese, pa še ne vem... Nisem še stestirala...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 May 2006 - 12:33 PM

Poročilo nr. 2:

Luštno diši na telesu, vonj je kar obstojen, razmaže se fino, je pa Fruttini kar agresiven. Na izdelku (mleko po tuširanju) piše, da je za suho kožo, sicer se mi sestavine niso zdele zelo agresivne, pa mi je vendar malo izsušil kožo, sem morala zvečer še enkrat namazat :!: , da nisem imela občutka zategovanja čez hrbet... Se vračam nazaj k Vandiniju...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#17 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 12 May 2006 - 01:41 PM

Kakšne pa so kaj cene?
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 May 2006 - 01:59 PM

Fruttini stane nekoliko manj kot Aldo Vandini, mislim da tam okoli 800-900, A.V. je pa nekaj čez 1000sit. Dobiš samo v Milerju.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 16 August 2006 - 02:47 PM

Ali ima katera izkušnje s Fruttini Body Butterjem?
lp[/b]
  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#20 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 17 August 2006 - 12:29 PM

QUOTE(shayla)
QUOTE(kaya)
Men je pa ta Fruttini totalen podn. Čist umeten vonj, pa nič vlažilno.  :shock:


a res?Men so pa lih vonji ful všeč smile.gif


Men tud biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users