Jump to content


Photo

Šampon - LUSH Seanik


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 December 2007 - 02:10 PM

Že dolgo me je matral firbec poskusit kak šampon v trdi obliki, zato sem se pred kratkim odločila za tega. Na začetku, moram rečt, sem bila kar malo skeptična saj sem bila navajena zgolj na tekoče varjante. Vendar sta bila strah in skrb odveč, izbira se je izkazala za zelo dobro.
Šampon vsebuje dosti soli in je zato primarno namenjen lasem brez volumna, mastnim, in se pri takih dejansko tudi dobro odreže. Sama uporaba je tudi izredno preprosta, brez nobene packarije, samo parkrat podrgneš po mokrih laseh in se ustvari izjemno bogata pena, dosti pene, tako da s penjenjem ni nobenih problemov. Mojim mastnim tankih lasem brez volumna dobro dene. Vemo da od šamponov nekega bajnega volumna ni pričakovati, ampak po tem šamponu lasje res delujejo malo bolj polni, lepo stojijo, definitivno ti jih ne poliže, nikakor ne, in to je zame že velik plus. Kot že rečeno imam sama mastne, mehke lase in balzama praktično ne uporabljam, tudi po tem šamponu ni te potrebe, saj so lasje še vedno mehki. Vendar je po mojem mnenju primeren samo za take tipe las kot so moji, za punce s suhimi lasmi to ne bo dobra izbira, vsaj po mojem ne. Porabi se ga izjemno malo, jaz sem si že kar nekajkrat umila lase z njim pa izgleda še nedotaknjen, tako da sklepam, da bo res dolgo trajal. Ima pa tudi, žal, en minus. In to so sestavine, oziroma bolje rečeno, vsebuje lauril sulfate, tako da jaz ga ziher ne bom dolgoročno uporabljala, čeprav se mi po občutku sploh ne zdi agresiven, me kljub visoki vsebnosti soli in parfuma nič ne draži ali kej takega. Mi je pa žal zaradi sestavin, ker mi zelo ustreza. Cena je 6€, primerna, sploh upoštevajoč dejstvo da se ga izjemno malo porabi.

Ocena: 4 (zaradi sestavin)

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users