Jump to content


Photo

Čistilno mleko - CLINIQUE Take The Day Off Cleansing Milk


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odličen) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 December 2007 - 03:41 PM

Clinique-ovo čistilno mleko sem dobila v lični majhni 50ml embalaži, ki v trgovinah ni naprodaj (promocijska pakunga?). Originalno je ta artikel mogoče kupiti v 200ml plastenki, stane pa približno 23€ .

IPB Image

Tekočina je dvodelna, gre najverjetneje za kombinacijo tekočine na osnovi vode in olja, pred uporabo je treba mleko dobro pretresti, nato pa z vatko očistiti obraz. Navodila za uporabo na plastenki se razlikujejo od tistih na spletni strani (tu piše da je izdelek potrebno nanašati s prsti, nato pa ga samo zbrisati z vatko huh.gif ).
Luknja je kar velika in se mi vedno zgodi da se reč malo prelije, tudi pokrovček prvič ni hotel takoj dol (ni preprosto na navijanje, neka "višja tehnologija" je posredi), a z njim nimam več problemov.

Izdelek naj bi dobro odstranjal ličila in sončno zaščito, s čemer se pa ne strinjam. Ostanke šminke, glossa in pudra dobro odstrani, pri maskari in ELju se pa zatakne. Potrebno je ogromno drgnjenja, da se ličila razmažejo, šele z vodo (splahnjevanje) pa se jih zares odstrani. Po čiščenju na obrazu ostane oljnata plast, kar tudi mene, čeprav imam pozimi zelo suho kožo, moti, sploh v stiku z očmi. Po uporabi čistilnega mleka tako obvezno uporabim še neko drugo čistilno sredstvo.

Povzetek bi torej bil, da je izdelek neučinkovit, primeren zgolj za nezahtevne uporabnike z zelo suho kožo, ki jih ne moti oljnata sled ki ostane po čiščenju, precej tekočine pa bo med uporabo tudi šlo v nič zaradi preširokega izliva.
1/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users