Jump to content


Photo

Fobije in strahovi


  • Please log in to reply
195 replies to this topic

#41 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 23 February 2006 - 03:40 PM

moja fobija so kobilice in pa višina
  • 0

#42 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 23 February 2006 - 07:49 PM

žužki bljak blink.gif pa pajki, še najmanjšiga se ustrašm, pa mam tako čudno ne vem kako naj rečm fobijo, kaj vem. tko da če sm na nebotičnku bi kr skočila dol sam da vidm kako je, pa neki časa sm hotla prste dt v vtičnco sam da vidm kako je. no na srečo nism laugh.gif
  • 0

#43 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 09:29 PM

hmmm, ksne žuželke, se kr trest zacnem rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#44 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 February 2006 - 06:44 PM

u iber me je strah teme. če sm sama doma zvečer, sam čakam kdaj bo kej skočil iz teme pa me lopnl al pa še kej hujšga. če nsim sama ni pene, ampam tkole sama v celi bajti je pa še kr grozn. blink.gif
  • 0

#45 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 27 February 2006 - 07:45 AM

QUOTE(Estera)
Imam strah pred višino (čist resno se tresem že, k stojim sam na običnem stolu, ker nujno rabim velka trdna tla pod nogami)-če nimam opore. In ne prenesem KAČ. Nek hud odpor imam do njih.


Kar se višine tiče...no problem. Višje kot sem, lepše mi je, seveda v varnem zavetju jadralnega letala, ali pa tudi peš na Triglav, no problem.

Se pa problem pojavi pri kačah...je kateri znan tist občutek ledenih mravljincev po hrbtenjači ki te po eni strani paralizira, po drugi pa potem sunkovito izstreli stran od teh strašnih bitij? evil.gif

Ne vem, ampak ta prastrah pred kačami...pojma nimam iz kje izhaja ampak je pa prisoten.
  • 0

#46 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 February 2006 - 07:48 AM

A maš ti to kake dvosedežne varjante? twisted.gif

Kače pa ... who cares. A to samo strupenjače ali je tudi slepec - ki niti ni kača - problem? biggrin.gif
  • 0

#47 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 27 February 2006 - 07:52 AM

Enosede in dvosede, no probl. Saj tako šolanje poteka na dvosedu, jasno.

No kar se slepcev tiče....pri kakem res velikem, rjavem in ogromnem...prav fajn trznem evil.gif
  • 0

#48 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 27 February 2006 - 08:53 AM

OOo Ja, mam jst eno vlko fobijo... to je pa strah pred vsemi vrstami žužkov... jooooj ej umrem skor, pa se začnem dret pa skakat, pa glejat če je še kje na moji majci, uglavnem čist sn panična. tongue.gif biggrin.gif

Pol pa folk sam gleda okol ka je z mano al sn mal fukjena slučajn. wink.gif
  • 0

#49

  • Guests

Posted 27 February 2006 - 11:38 AM

Js mam pa fobijo pred zobozdravnikom, pred dajanjem krvi (ponavadi omedlim biggrin.gif )
in pred ustnimi izpiti (na mojo smolo mam same take evil.gif )
  • 0

#50 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 February 2006 - 03:43 PM

QUOTE(Colt)
Enosede in dvosede, no probl. Saj tako šolanje poteka na dvosedu, jasno.

Kdaj se ti pa začne sezona? Takat ko meni motocross? biggrin.gif

QUOTE(Colt)
No kar se slepcev tiče....pri kakem res velikem, rjavem in ogromnem...prav fajn trznem evil.gif

Bah ... sam da vidiš da ni strupeno ... ni da bi modrasa po rokah valjal. Ampak sem že večkrat kakega slepca kam "drugam" prenašal na grozo ženske publike - z roko ... biggrin.gif

Imel po rokah že boo in podobne ... ni panike. smile.gif
  • 0

#51 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 27 February 2006 - 06:57 PM

Strah me je potresov, bliskanja in grmenja ter kač in pajkov.
  • 0

#52 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 10:38 AM

---------
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#53 Tiyana

Tiyana

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts

Posted 13 March 2006 - 07:16 PM

Jaz se pa zelo bojim miši,podgan,bliskanja in grmenja....sovražim nevihte evil.gif
  • 0

#54 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 07:31 PM

QUOTE(Juliet)
OOo Ja, mam jst eno vlko fobijo... to je pa strah pred vsemi vrstami žužkov... jooooj ej umrem skor, pa se začnem dret pa skakat, pa glejat če je še kje na moji majci, uglavnem čist sn panična. tongue.gif biggrin.gif

Pol pa folk sam gleda okol ka je z mano al sn mal fukjena slučajn. wink.gif


uf aj...jst sm ista..bljak ermm.gif
  • 0

#55 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 09 April 2006 - 01:22 PM

QUOTE(vrana)
QUOTE(Juliet)
OOo Ja, mam jst eno vlko fobijo... to je pa strah pred vsemi vrstami žužkov... jooooj ej umrem skor, pa se začnem dret pa skakat, pa glejat če je še kje na moji majci, uglavnem čist sn panična. tongue.gif biggrin.gif

Pol pa folk sam gleda okol ka je z mano al sn mal fukjena slučajn. wink.gif


uf aj...jst sm ista..bljak ermm.gif

jst tut........sploh če vidim kšnega pajka.......sm čist v šoku......tut bliz si ne upam! blink.gif
  • 0

#56 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 09 April 2006 - 02:50 PM

MOJE FOBIJE:

KRONOFOBIJA: strah pred minevanjem časa - a-a, mene je samo ''strah'', da mi bo zmanjkal časa, za vse, kar bi rada. samo to ni to pomoje.
DENTOFOBIJA: strah pred zobozdravnikom - ooooo ja! čeprov se manjša!
HIDROFOBIJA: strah pred vodo - a velja, če ne upam sama plavat nekam ful daleč! biggrin.gif
NEKROFOBIJA: strah pred smrtjo - to ma pomoje vsak vsaj mal!
ZOOFOBIJA: strah pred živalmi - aha in to kinofobija!
kva je že strah pred zaprtimi prostori??? to mam tut... sam nimam pa nobene tok ful hude, da bi histerična ratala...

Sej vem, da je nesramno, ampak sem se nasmejala, ko sem brala te fobije (oktofobija, papafobija ipd.) biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#57 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 April 2006 - 02:51 PM

KLAVSTROFOBIJA. 8)
  • 0
Viens, reste ici!

#58 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 09 April 2006 - 02:53 PM

QUOTE(Anaa)
KLAVSTROFOBIJA. 8)


točno! hvala!!!!!!!!!!!! IPB Image
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#59 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 April 2006 - 03:23 PM

jaz mam strah pred iglam sam se morm nekak prsilt da ga bom čim hitrej premagala ker je dost nerodn ko morš dat kri...
  • 0

#60 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 09 April 2006 - 06:08 PM

QUOTE(žeula)
MOJE FOBIJE:


HIDROFOBIJA: strah pred vodo - a velja, če ne upam sama plavat nekam ful daleč! biggrin.gif

hmm.....men se zdi da se to ne bi štelo glih pod fobijo,kr pri fobijah gre za več kot sam navaden strah je že bl bolezensko stanje da si sploh neb upala jit w vodo pa tko........

to sm našla na netu(wikipedija lexicon):
QUOTE
Fobija in strah sta dve različni zadevi. Fobija se razlikuje od strahu v tem, da bistveno močneje prizadane \"bolnika\" in ter vpliva na njegovo življenje. Nekdo, ki ga je strah letenja, bo šel na letalo, kjer bo ves trd, medtem ko nekoga s fobijo sploh ne bi spravili gor

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users