Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#61 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 July 2006 - 06:40 AM

Jaz imam to kremo, samo ne tisto z bleščicami. Imam tisto v rdeči embalaži (imela sem pa tudi v vijolični embalaži). Gre za kremo za oblikovanje las. Las ne obteži, ne zlepi, po uporabi te kreme so mehki in se ne mastijo. Odlična krema, res. Nisem še imela boljše.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#62 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 25 July 2006 - 10:59 AM

jst uporablam regenerator za lase od Subrrine in mi je zlo ušeč k maš pol zlo mehke in gladke lase. sam ni mi pa glih ušeč k ti jih pol mal nakodraa evil.gif

A mogoče kdo ve a obstaja kkšn tak balzam za lase k bi si ga našpricu že po pranju las in da ti ga pol ni treba več spirat, ker jst ga zlo težko sperm z las. Ane balzam pa regenerattor je isto?? A ni to zato da se lasje lažje češejo pa da see ti nekii hitrej obnavljajo... laugh.gif laugh.gif
  • 0

#63 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 25 July 2006 - 04:16 PM

QUOTE(*Pikica**)
jst uporablam regenerator za lase od Subrrine in mi je zlo ušeč k maš pol zlo mehke in gladke lase. sam ni mi pa glih ušeč k ti jih pol mal nakodraa evil.gif

A mogoče kdo ve a obstaja kkšn tak balzam za lase k bi si ga našpricu že po pranju las in da ti ga pol ni treba več spirat, ker jst ga zlo težko sperm z las. Ane balzam pa regenerattor je isto?? A ni to zato da se lasje lažje češejo pa da see ti nekii hitrej obnavljajo... laugh.gif laugh.gif


Za pošpricat ne vem, vem pa za kreme oz. balzame, ki jih daš na oprane lase pa ti jih ni treba spirat. Trenutno imam tak vlažilen balzam od Dove za barvane lase, bom pa v kratkim šla v nakup Fructisove kreme. Oboje je blo že ocenjeno na forumu...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#64 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 July 2006 - 02:53 PM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(Verja)
Mene pa nekaj zanima, ali je katera že zasledila tole v Muellerju al pa Dm-ju?

IPB Image

Ta kolekcija tok diši, da se Tigi skrije, če mene vprašaš..., masko pustiš na laseh 10 minut in ti še naslednji dan dišijo lasje... mnjam...

Jaz uporabljam te kreme za oblikovanje las. Fantastične so.


Evo, kupla sem to kremo in je super, super, super, malo me moti edino to, da ko si grem z roko čez lase mi na roke ostanejo bleščičke...
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#65 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 August 2006 - 10:32 AM

pohvalim TBSjev balzam z medom za suhe in poškodovane lase: naredi prekrasno mehke, lahke laske, ki se z lahkoto razčešejo. pa tut diši mi full dobro. izpodrini l'occitanovega oljčnega. je full kremaste in goste strukture, se ga malo težko dobi iz precej trde plastenke, ampak, če se mal potrese, gre lažje ven. porabi se ga razmeroma malo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#66 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 02 August 2006 - 11:05 AM

Koliko pa stane?
  • 0
Memento mori.

#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 August 2006 - 11:08 AM

QUOTE(Claudija)
Koliko pa stane?


se ne spomnim točno. mislim, da nekih €11, 50. (ne dobi se pri nas, sej to že veš, ne? biggrin.gif)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 02 August 2006 - 11:17 AM

Zdaj vem. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#69 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 02 August 2006 - 11:24 AM

Za vse TBS interesente. Ker študiram v Grazu, kjer imajo TBS trgovino, lahko, če bo zadosti interesentov tudi ostalim kaj prinesem, ko bom šel kaj po naročilu moje drage kupit.

Ne bo pa to glih kmalu, verjetno septembra, ko imam izpite smile.gif
Do takrat pa se lahko zmenite in zberete denar biggrin.gif
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 August 2006 - 05:06 PM

Hsul for Santa!!! biggrin.gif

Ja, valda, če mi bo kaj padlo v oči, oz. če bom do takrat ponucala vsaj večji del svojih zalog pocov za telo, oz. če mi bo zmanjkal kak kos MU ti pošljem spisek wink.gif .
Ful lepo, da si se spomnil na soforumaše/ice :toothy7: .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 03 August 2006 - 09:00 AM

Hvala, hvala smile.gif

Bom razmislil, če si brado pustim biggrin.gif (zredil se pa ne bom, bom kar tak en bolj športen Santa)
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2007 - 11:27 AM

mene zanima, če mi lahko kdo priporoči kak res lightweight regenerator za nezahtevne laske (tipa L'Occitane sivka), ker moji lasje ne prebavljajo nobene heavyduty zadeve - se mi po takih samo mastijo, takoj padejo dol in sploh zgledajo klavrni kot le kaj. rada bi nekaj lahkega, ki se izpira.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 22 April 2007 - 05:48 PM

nekje sem zasledila, da si nekatere punce nekaj časa pred pranjem las še na suhe lase (ali samo konice) dajejo balzam, masko...
a ima katera izkušnje s tem???
če ja, a ste opazile kako spremembo??'se konice manj cepijo, so lasje bolj zdravi???
  • 0

#74 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 22 April 2007 - 06:02 PM

suhe lase naj bi vase intenzivnejše vsrkale sestavine, ki so pač v tem balzamu/maski

mislim pa, da kakšne spremembe o kvaliteti las ni zaslediti, le več proizvoda porabiš ponavadi, ker daješ na suhe lase smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#75 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 22 April 2007 - 06:20 PM

aha hvala MLadoLetNa...bom probala, sicer samo na konice.
  • 0

#76 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2007 - 11:33 AM

čeprav logični ni najbolj, da suhi lasje bolj vpijejo hranilne snovi. ker suh las (posušen) ina zaprto povhnjico (zglajeno). ko ga zmočiš se te luske odprejo in je bolj logično, da največ koristnih snovi vsrka vlaže oz. z brisačo otrt las. moje mnenje.
  • 0

#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2007 - 11:40 AM

Špela, kaj pa Lushev American Cream? Nisem sprobala, ampak baje je zelo lahek in krasno diši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2007 - 12:26 PM

jaz sem imela american cream. super vonj, malo manj super hranljivost. je pa res, da sem ga uporabljala preden se z dosledno nego spravila lase v red. ga bom to poletje spet kupila za probo, ker vonj je res fenomenalen. pa potem poročam.
(aja: sonchikina ocena sestavin ni bila preveč dobra)
  • 0

#79 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 April 2007 - 07:07 PM

QUOTE(DiLeMa @ 23. 4. 2007 - 12:40) View Post

Špela, kaj pa Lushev American Cream? Nisem sprobala, ampak baje je zelo lahek in krasno diši.


hmmmm, bom probala - ko skurim OH.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#80 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 August 2007 - 12:33 PM

ali mi lahko priporočite kakšen dober balzam al pa kremo al karkol, ki ga/je ne bi blo treba izpirat?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users