Jump to content


Photo

Savna


  • Please log in to reply
196 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 12:54 PM

Hej

mi katera svetuje dobro savno v Ljubljani in okolici, kjer ni preveč gužve in je kr urejeno.

Hvala

N
  • 0

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:38 PM

Meni je zelo lepo v Brezi na Lepodvorski - nikoli ni gužve, ker se moraš naročit in dobiš svojo savno za enega ali dva. Seveda moraš pričakovati nekoliko višjo ceno.
  • 0

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:40 PM

Ja tja že hodim, ampak se je renome Breze razlezel po celi firmi kjer delam in mi je mal bedno še sodelovce v savni gledat ermm.gif

Pa hvala za predlog smile.gif

LP N
  • 0

#4 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:51 PM

laugh.gif To je pa res malo zoprno...
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 01:57 PM

Nadi,
a nimaš nobenega fletnega sodelavca? IPB Image
Drugače sem pa slišala, da je v Snoviku kar dobro in nasploh ful hvalijo. Nisem pa še bila tam, tako da ne morem rečti iz prve roke.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:59 PM

Heheh, upam, da ne berejo tega, ampak NOP! Nič fletnega na obzorju smile.gif

LP N
  • 0

#7 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 02:08 PM

Jaz tudi svojih sodelavcev ne bi hotela videti golih, fletni ali ne fletni... moram delat z njimi vsak dan. laugh.gif
  • 0

#8 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 02:24 PM

Se dobro, da se mi s tem ni treba ukvarjat, ker jo mam doma. Je pa res, da pride tudi do obdobja, ko ne grem vec mesecov notri. Pozimi je ful pasala, tja do maja jo bom se uporabljala, poleti mi pa nikdar ne pase.
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 02:29 PM

Savna je tudi v BTCju. Millenium. Pa je fajn. Pa na Viču je tudi odlična - Sokol.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 05:31 PM

A je gužva v BTC-ju? Kej veš?

LP N
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 06:13 PM

V BTCju je kar, na VIču pa ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 07:40 PM

OK hvala

LP N
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 07:41 PM

Na Viču je tudi razmeroma nova. Pa kakšne jacuzzije imajo.... Za dol past.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 07:47 PM

Je treba prečekirat ;)

tnx
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 12:01 AM

Kakšne so pa kaj cene?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2005 - 09:14 AM

Savna na Viču 3500 SIT.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2005 - 08:52 PM

Rada bi vprašala kaka je ta zadeva s savno...kolikokrat na mesec je priporočljiva in koliko časa naj bi trajala...?
  • 0

#18 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 01 May 2005 - 10:36 PM

U panterju v siski majo lepe pa dobre savne...alpa dolenjske toplice...zdej majo pa ful velik savn tut v atlantisu v btcju.ta velk objekt k so ga zdej odprl.
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2005 - 08:14 AM

Savnaš se lahko tudi vsak dan. Seveda zmerno in z glavo. Pa apaziti moraš, da ne dehidriraš, zato je nujno pitje.
Koliko časa pa... ne vem. Sama hodim enkrat mesečno in sem v savni po cel dan. Najprej v eni, potem se ohladim in grem v drugo. Pač, tako dolgo, kot ti najbolj paše.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 06:42 PM

ravnokar dobila poročilo za savne v Atlantisu. imajo 16 odličnih različnih savn. dnevna karta je 4800 s temm da maš dostop tudi do drugih dveh delov, čeprav imena nista vredna. polno frocov in starih atov.
no pa pejmo nazaj na savne. nič folka pa luksuz do konca. z zastonj čajčki in sadjem. imajo neko blatno savno: ko prideš notr dobiš skledico nekega blata s katerim se namažeš po celem telesu in potem je notr ful pare itd. pol čez neki časa te pa stušira(voda kr dol prteče, tko da se mal ustrašiš). mislim da se splača it. moja sošolka in njen fant sta bla v celem štuku sama in to CEL DAN. zgleda da se starejši ljudje bojijo da bi jih kap al pa kej tazga.
  • 0
lp, Martina




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users