Jump to content


Photo

Ponaredki parfumov


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 06 March 2007 - 12:38 PM

QUOTE(sammyika @ 5. 3. 2007 - 23:28) View Post

Da so res naši parfumi takšne dobre kvalitete so jih prodajalke v trgovini DM testirale, tako da so probale original na eni roki na drugi pa naš proizvod. Čez nekaj minut sploh niso več ugotovile kaj je original in kaj naš produkt.


A sedaj so že prodajalke v DM usposobljene za prepoznavanje ponaredkov? thumbup.gif

Jaz uporabljam samo originale, saj mi ni škoda denarja, sploh pa za parfum, ki ga bom imela nekaj let. Za nekaj kar ljubim, mi ni problema dat denar.

  • 0

#22 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 March 2007 - 07:28 PM

ma sj to je pol podobn kt razni ponaredki torbic (npr. Prada) sam s to razliko, da torbice šivajo 9-letni otroci na kitajskem (sm lih en dan tole zasledila), čeprov je valda kazniv to folk kupuje kljub visokim kaznim, če te dobijo seveda. da ne bom preveč ot: mene tud redkokater parfum prepriča do te mere, da bi ga kupla tko da jih mam največ tri do štiri pa še ti so originalni
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#23 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 06 March 2007 - 07:39 PM

Samyika, če pravilno prebereš moj post, sem napisala, da si ti citirala, se pravi, kopirala en odstavek iz enega drugega foruma, nisem pa rekla, da je to tvoje mnenje.In jaz nisem komentirala tvojih besed, ampak besede sestavka, ki si ga prilepila.
Ok? smile.gif
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#24 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2007 - 08:55 PM

punce, bo siba pela spank.gif lepo se zmente, sej niste u vrtcu ane
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 March 2007 - 09:34 PM

QUOTE(Šišyka @ 6. 3. 2007 - 19:28) View Post

ma sj to je pol podobn kt razni ponaredki torbic (npr. Prada) sam s to razliko, da torbice šivajo 9-letni otroci na kitajskem (sm lih en dan tole zasledila)


originalne nike superge pa 6letni otroc - torej, kje je razlika in od kod silna pravičnost? pa kokakolo tut vsi pijemo, a ne? sori, piko*biko, sam nisem mogla dat miru. oops.gif valda bodo izbrali najcenejšo delovno silo, da bo mela firma kar največ profita.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2007 - 09:57 PM

sej dokler se boste lepo pogovarjale, lahko zarad mene 100 strani OT nabijete, sam na nivoju botte ok!
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 08 March 2007 - 11:05 PM

Kaj sm neki slišala da v tej drogeriji v Merkatorju tut menda točjo?
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users