Jump to content


Photo

Spletne parfumerije


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#61 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 November 2012 - 05:50 PM

YSL Elle je ful znižana na Cheapsmells.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2013 - 04:13 PM

Fragrance Direct:

 

adwJ6MM5.jpg 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 May 2013 - 06:50 PM

Na Fragrance Direct so pa očitno podražili poštnino, saj mi izpiše 5,5 funta :shock: parfum, ki bi ga kupila, pa še 9 funtov ne stane...Odpade zaenkrat.


  • 0

#64 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 May 2013 - 07:08 PM

Tudi na cheapsmells so jo, to sta edini spletni trgovini iz UK, ki še pošiljata parfume (in lake) k nam. Aja, pa Escentual, ampak tam je še dražja poštnina (parfume pošiljajo samo z ekspres dostavo, ki je 12 funtov).  


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#65 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 May 2013 - 08:05 PM

Mislim, da sem nasla pravega. Kenzo Flower Extrait.

Attached File  image.jpg   3.51KB   7 downloads

Ampak ce se ne motim, ga ni niti na Fragnance Direct niti na Cheapsmells. :/ Mislim, da je cisto nov, letosnji.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#66 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2013 - 08:32 PM

Aja, a ni bilo ravno za Cheapsmells rečeno, da ne pošiljajo več? Meni je pred časom, ko sem probala naredit checkout napisalo, da ni mogoče. Na fragnance direct pa so mi odgovorili, da še pošiljajo, vendar ne z letalsko pošto. Koliko časa zdaj traja, da dobiš pošiljko? Koliko pa je bila prej poštnina? Okrog 3 funte, če se prav spomnim?

 

Zdaj vidim, da je na Cheapsmells poštnina za parfume 7,95 funtov. Navadna poštnina pa je 3,95, ampak ta velja le za tiste izdelke, ki jih lahko pošljejo z letalom. Na Fragnance direct pa 5,5 funta ja. Ful je drago.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#67 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 May 2014 - 04:52 PM

A katera pozna stran Salma? A majo originalne parfume?
  • 0

After all this time?

Always.


#68 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 May 2014 - 05:32 PM

V negi obraza smo že nekaj govorili o tem. Sicer nisem naročala, ampak vsi, ki so, pravijo, da so originali :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#69 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 May 2014 - 06:58 PM

Ja, se mi je zdelo, da sem nekje že brala, sem iskala med parfumi, pa nisem našla. Hvala! :woot:


  • 0

After all this time?

Always.


#70 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 27 August 2014 - 05:23 PM

Haha, ravno to sem prišla vprašat. :D Sicer sem pred časom že spraševala isto na forumu, ampak zdaj spet cene gledam in meni res ni logično, kako so tako poceni. Bvlgari Jasmin Noir je 52 € 100ml flaška (EDP), na fragrancedirect pa 74 funtov. Ne vem no, jaz se ne morem načudit tej razliki. 


  • 0

#71 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2014 - 05:30 PM

http://www.thefragra...uk/default.aspx

 

Normalno pošiljajo k nam. Pa pri escentual so ravno tako spet začeli pošiljati parfume prek standard pošte.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#72 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2014 - 07:29 PM

Ima katera dejanske izkušnje z naročanjem na cheapsmells (oz. zdaj se imeju allbeauty)? Zaradi carine me zanima.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#73 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2014 - 08:12 PM

Sem prišla napisati glede Salme. Kak mesec ali dva nazaj sem prvič naročila pri njih, parfum Burberry London. Je bil še cenejši kot na UK straneh, kjer sem ga najprej mislila naročit. Dobila sem v nekaj dneh, zraven pa sem dobila še mini tester enega parfuma. Odpošiljajo pa 2x tedensko, če se prav spomnim ob ponedeljkih in četrtkih (ali petkih?). Vse v redu, je original. No, vsaj po moji presoji. Vonj in obstojnost sta enaka, kot pri tistem iz drogerije, flaška enaka in zapakirana v škatlici in foliji, ni bilo nobenih dvomljivih oznak gor. Sem prej preiskala tudi druge forume in so punce, ki so že večkrat tam naročile, napisale, da so dobile originale.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#74 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 November 2014 - 08:54 PM

Jaz sem naročala že na CheapSmell in sem bila prepričana, da je iz UK? :o Hahah.. kukrkoli, nobenih problemov.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#75 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2014 - 11:03 PM

Ja, a ni iz UK? Jaz sem tam kar dostikrat naročala, BP.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#76 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 November 2014 - 01:04 PM

Ne, iz Guernseyja, ki ni del EU. Nekakšna davčna oaza in to veliko firm izkorišča, šele prebivalci EU pa potem plačajo davek. Na parfume se pa še carina zaračunava. Zdaj pa ne vem koliko so na naši carini pametni glede tega, ker včasih zaračunajo, včasih pa ne. Najboljše, da probam, ane :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#77 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 November 2014 - 03:07 PM

Itak odpirajo pakete na blef, pač jih ne izbirajo po nobenem ključu.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#78 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 August 2019 - 07:44 AM

Osvežujem temo, ker mi bo zmanjkalo mojega <3 D&G The One. V Mullerju je nekaj čez 90 eur 50 ml. Se mi zdi kar drago, khm.

 

Na Escentual me pride okoli 70€, na Thefrgranceshop 80€. 

 

A Salma ne obstaja več? Sem vtipkala in me je preusmerilo na Notino.si. Tu bi bil 60 € 50 ml. 

 

 

Če naročim iz UK moram plačat carino? 

A na duty-free/letališčih se še splača kupovat?


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#79 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 August 2019 - 08:51 AM

Notino je Salma. Iz UK je zaenkrat se vse zastonj.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#80 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2019 - 09:19 AM

Edino drago ekspres postnino je treba placat, povsod pride ok. 12.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users