Jump to content


Photo

podaljsanje las


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#41 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 01 March 2007 - 02:22 PM

Čak ššiva a ti pol sam drede delaš al tud pač sam podaljšuješ? A si po poklicu frizerka?
  • 0

#42 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 March 2007 - 02:30 PM

ššiva, ona je bl tko fancy, nevem ce bi se hotla na kratko postrizt. pomoje bo kr kapo furala, dokler ji ne zrastejo dost za vsadke, nevem, jo morm se uprasast, k mi je rekla da se mal pozanimam okol.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#43 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 01 March 2007 - 02:42 PM

QUOTE(lany @ 1. 3. 2007 - 14:22) View Post

Čak ššiva a ti pol sam drede delaš al tud pač sam podaljšuješ? A si po poklicu frizerka?


Ja sm frizerka, samo sm take narave da bi se smo striženja in brvanja kamlu naveličala, zato sm začela delat vse možno, od dreadov pravih in umetnih do podljševanja las......

Piko*biko: potem je pa res najbolje da počaka pa si da podaljške;)
  • 0

#44 suzanicca

suzanicca

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 02 March 2007 - 06:24 PM

živjo vsem puncam,
jaz sem najdla na bolhi oglas za podaljševanje las,
sem poklicala punco,in mi je vse lepo povedala kako teče ves postopek podaljševanja,
nato sma se dobili v lj,mi je fotke pokazala,kako lepi so čepki,in kako so v vrsti postavljeni,
lase dobi pri gospe kac ,in so 100% naravni takoj sem se odločla,ko mi je rekla da en pramen
55cm,z delom stane 650 sit ali 2,70e.lahko me vidite na njenem oglasu,
bolha.com,in otipkate podaljševanje las,so cap hairdreams.drugače pa jo pokličite bo vesela vsakega vašega
uprašanja.041 903 427 thumbup.gif
  • 0

#45 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 03 March 2007 - 02:30 PM

ja,jst mam bolj goste lase...pa sm mela full dovge..pol sm se pa čist na kratko postrigla...

pa si zdej fuul želim dovge laske met tongue.gif kr so mi full hudi in sebe si sploh ne predstavljam več na kratko..

ššiva kje pa maš ti salon??

ker jst sm vedno mislna de je podaljšavanje laskov full nek zakompliciran "shit"pa de je to fuull drago tko ene 250-300 jurjev huh.gif huh.gif če govorimo še v tolarjih
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#46 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 03 March 2007 - 09:09 PM

Jst bi si pa mogoče samo spredne lase pa mal stranskih dala podaljšat. A mogoče kdo ve kolk pramenov to približn pride?
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#47 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 March 2007 - 09:42 PM

Meni je to ful grdo hmm.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#48 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 04 March 2007 - 02:07 PM

ššiva, mene tudi zanima kje maš salon, al karkol, kje ustvarjaš.
Še neki me zanima...te umetni prameni?Kolko se da z njimi pol kej oblikovat...ker mam naprimer sama čist mal valovite lase in če si dam tigi peno gor pol mi uspe ustvart kvazi kodre. P bi mal debilno izgledal če bi bli sam te "vsadki" ravni(: V mislih mam p tacheep lase.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#49 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 05 March 2007 - 01:01 AM

Večinoma delam po domovih, lahko pa pridete tudi do men na dom.
Za več inforamcij pa poglejte MOJO STRAN

Sanies: Lahko izbiraš med naravnimi in umetnimi lasmi. Naravne se da dobiti ravne ali pa skodrane, s temi prameni pa potem lahko ravnaš enako kot s tvojimi lasmi.

Slončica; potrebovala bi tam od 20-40 pemenov, je pa full odvisno od frizre same ter gostote tvojih las. Bi te morala videti v živo.
















  • 0

#50 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 March 2007 - 11:14 AM

QUOTE(Coco* @ 3. 3. 2007 - 21:42) View Post

Meni je to ful grdo hmm.gif
No, če je dobro narejeno lahko pride zelo dobro. Če pa je bolj slabo narejeno pa lahko izgleda zelo grdo ja. Kot vse. laugh.gif

  • 0

#51 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 05 March 2007 - 11:36 AM

Tud men to ni všeč, tko umetno deluje da konc. Čist nenaravno in cheap. Ampak to je samo moje skromno mnenje... wink.gif
  • 0

#52 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 05 March 2007 - 03:47 PM

Treba je pazit da so lasje čimbolj enaki lasem stranke ter, da so na koncu dobro postriženi, tako se razlike ne opazi.
  • 0

#53 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 05 March 2007 - 06:58 PM

ššiva...tam maš oblikovanje trepalnic-oblikuješ trepalnice ohmy.gif , al je blo mišljeno obrvi?

Jazst bi mela umetne zato, ker ne morem pridt na zelene nikakor. Barva se spira, alpa je nekje svetlejše, drugje temnejše, kasneje nastane kar oranžno. Frizerka je rekla da sm prevečkrat farbana in enostavno ne prime, ko mi da peroksid gor(na črno) in pol še čez zeleno. P še čisto preveč keša sm zmetala za to, učinek pa je milo rečeno klavrn.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#54 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 05 March 2007 - 07:34 PM

QUOTE(Sanies @ 5. 3. 2007 - 18:58) View Post

ššiva...tam maš oblikovanje trepalnic-oblikuješ trepalnice ohmy.gif , al je blo mišljeno obrvi?
.


Ej hvala ti, sploh nisem opazila da je prišlo do napake. Oblikujem in barvam obrvi.

Glede zelene barve pa točno vem kaj te muči, pred 3 leti sem imela celo glavo zeleno.
Imaš dve možnosti prva so palatinasto blond vsadki ki jih potem barvaš na zeleno, ali pa sintetična zelena pramena, na izbiro imaš dva odtenka.

  • 0

#55 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 March 2007 - 01:30 PM

Jaz mam pa fuL uničene lase in mi nikamor ne zrastejo oziroma so tak uničeni da grdo zgLedajo doLgi. Pa sem študiraLa da bi se kr fejst na kratko postrigLa pa bi si daLa poL podaLjšaT Lase. PoL pa bi meLa podaLjške tak doLgo notri dokLer mi moji nebi zrastLi.. kaKo Leto pa poL.. Kaj to bi šLo ?
aL Ti poDaLjšanje Lase tut uniči ?
Kak pa jih poL odstranit?
Pa kaj poL Ko Lasi rastejo ti umetni Laski zraven rastejo aL kaK ?
Vmes je treba Kaj popravLaT ?
  • 0
Memento mori.

#56 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 March 2007 - 01:41 PM

Pa kaj poL Ko Lasi rastejo ti umetni Laski zraven rastejo aL kaK

laugh.gif oprosti ampak tale izjava me je pa res nasmejala



Če boš hotla met podaljške not eno leto in pol, jih boš morala pa kr ene parkrat it delat, ker jih tok časa itak ne moreš met na glavi, ker ti lasje zrastejo, pol se ti pa tam k maš spojene to premika na dol in se ti lasje začnejo ful vozljat.
Mislim da je to ful bedna ideja, ker ti podaljšanje tud uniči lase, raje si nabavi cel kup stvari za negovanje las, postriži se toliko kot ti je sprejemljivo da maš kratke in jih res ful ful neguj. Jsti ti svetujem da si jih ne podaljšaš. Je grdo, drago in bed za lase. Škoda časa, denarja in las, res.
  • 0

#57 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 07 March 2007 - 02:03 PM



Lany se ne strinjam stabo, kolegica je imela full uničene lase zaradi likanja. Sedaj ima podaljške eno leto in jih bo čez par mesecev dala ven, ker so njeni lasje že dosti dolgi.
Podljški se parviloma ne premikajo, lahko se zgodi da kak pade dol, pa se ga da brez skrbi nazaj vštukat. Ker lasje prekrivajo silikon se ta ne vidi tudi če zrastejo.
Podaljške se odstrani s posebno tekočino ki 100% NE uniči las.
  • 0

#58 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 March 2007 - 02:21 PM

QUOTE(lany @ 7. 3. 2007 - 13:41) View Post

Pa kaj poL Ko Lasi rastejo ti umetni Laski zraven rastejo aL kaK

laugh.gif oprosti ampak tale izjava me je pa res nasmejala
Če boš hotla met podaljške not eno leto in pol, jih boš morala pa kr ene parkrat it delat, ker jih tok časa itak ne moreš met na glavi, ker ti lasje zrastejo, pol se ti pa tam k maš spojene to premika na dol in se ti lasje začnejo ful vozljat.
Mislim da je to ful bedna ideja, ker ti podaljšanje tud uniči lase, raje si nabavi cel kup stvari za negovanje las, postriži se toliko kot ti je sprejemljivo da maš kratke in jih res ful ful neguj. Jsti ti svetujem da si jih ne podaljšaš. Je grdo, drago in bed za lase. Škoda časa, denarja in las, res.


hehe ja pa res sem maLo smešno napisaLa biggrin.gif misLa sem tak če se ti poL toti čepki doL pomikajo biggrin.gif

ej zakaj pa se ti uničijo laski od tega ? sad.gif kaj od silikona al kak ? ja sej po eni strani maš prav da si rajše tolko več proizvodov kupim ane.. sam glej.. jaz če bi se na kratko postrigla je to kriza za mene kr mam ono fulll skodrane in si jih likam pol pa bo spet enako pa se bom spet mogla postričt al kak nevem sad.gif zato pa sem si htela dolge pustit ker če bi mela res ono lepo dolge laske pa bi skodrani lepo prišli. ampak zaj ko so tak uničeni je nikakvo down.gif včasih so se mi v take lepe svedrčke skodrali zdaj ko so pa uničeni pa zgleda kot da mam ptičje gnezdo na glavi.. pa še na blond bi rada bi prišla in sem res v bedu ko ne vem več kaj naj nardim rolleyes.gif te pa sem misla da bi si jih podalšala.. sam tolko dnara dat ven za to.. pa še če ti uniči te pa tak brezveze sad.gif ..

QUOTE(ššiva @ 7. 3. 2007 - 14:03) View Post

Lany se ne strinjam stabo, kolegica je imela full uničene lase zaradi likanja. Sedaj ima podaljške eno leto in jih bo čez par mesecev dala ven, ker so njeni lasje že dosti dolgi.
Podljški se parviloma ne premikajo, lahko se zgodi da kak pade dol, pa se ga da brez skrbi nazaj vštukat. Ker lasje prekrivajo silikon se ta ne vidi tudi če zrastejo.
Podaljške se odstrani s posebno tekočino ki 100% NE uniči las.


Aja torej če hočeš met 1 leto podaljške notri si moreš 2x dat delat ne. okej zaj kapiram kak to gre ko ti lasi zrastejo biggrin.gif ej pa a ko maš podaljške not se vidi tvoja naravna dolžina al kak ?
  • 0
Memento mori.

#59 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 March 2007 - 02:33 PM

QUOTE(ššiva @ 7. 3. 2007 - 14:03) View Post

Lany se ne strinjam stabo, kolegica je imela full uničene lase zaradi likanja. Sedaj ima podaljške eno leto in jih bo čez par mesecev dala ven, ker so njeni lasje že dosti dolgi.
Podljški se parviloma ne premikajo, lahko se zgodi da kak pade dol, pa se ga da brez skrbi nazaj vštukat. Ker lasje prekrivajo silikon se ta ne vidi tudi če zrastejo.
Podaljške se odstrani s posebno tekočino ki 100% NE uniči las.



Kako se podaljški ne premikajo, če las raste, podaljšek pa je s silikonom pritrjen na njih??? Kaj potem podaljšek ostane pri korenu las, lasje pa kr rastejo al kako??

Moja prjatlca ma te podaljške in se ji prov čutjo tko take bunkice na glavi k potipaš in meni osebno ni všeč. Pa tud takoj se vidi ali so lasje tvoji ali so podaljški.
  • 0

#60 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 March 2007 - 02:39 PM

Ja sej zato ker lasje rastejo & se s tem čepki premikajo jih morš pol po nekaj časa menjat a ni tak ?

ej lany bi lahko ti pogledala tam pod ono temo ideje za moderiranje vašega naglavnega okrasja al kak je že da nebom tukaj preveč ot tongue.gif
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users