Jump to content


Photo

Nivea - Nove Kolekcije Za Nego Las


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#21 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 September 2006 - 03:43 PM

QUOTE(DiLeMa)
Očitno niso vse kolekcije isto kvalitetne. Sva pa z miss*sixty ugotovili, da imata balzam iz oranžne kolekcije in intenzivna kura v tubi iz oranžne kolekcije takorekoč identične sestavine ... samo da je to drugi znatno dražje.  :D


100 SIT biggrin.gif

A ne maska in ta intenzivna kura?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#22 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 September 2006 - 09:33 PM

šamponi so švoh,brez vlažilcev,nevem točno kakšen je pa tisti za suhe lase, sem na hitro pogledala in zelo povprečno. Fant si je kupil šampon v roza izvedbi in je po tem ko ga je porabil ali nekje na sredini tožil da ma suhe lase.
  • 0

#23 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 10 September 2006 - 08:04 AM

Hvala bogu niso nekaj "posebnega".Itak sem ze broken biggrin.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#24 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 09:39 AM

kaj si, polomljena? biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 September 2006 - 09:43 AM

jaz sem zadnjič v muellerju spraševala, zakaj hudiča so dali ven 2 balzama in še masko (gledala sem une za uničene/suhe/whatever lase s proteini, v glavnem) in je rekla prodajalka, da je en balzam za vsak dan, en pa je fuuuuuuull močnejši in je samo za enkrat na teden. mislm, what a laugh - najboljš, da dajo ven še za vsak dan v tednu druzga. biggrin.gif

p.s.: pikica, verjetno ima malo polomljeno angleščino. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 09:47 AM

men je pa zadnc una prasica u muellerju rekla, da so dal vn tist garnier ultra beauty balzam (oreh pa marelca al kva je), sm bla tok jezna evil.gif pol sm pa vanilijevga uzela... zakaj dajo vedno lih tanajtabolse stvari vn? a kera ve, kje se da ta prej omenjeni balzam se dobit? v dm vem da ga nimajo rolleyes.gif mogoce tus? se opravicujem za ot oops.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 01:01 PM

Tudi v Tušu ne držijo Ultra Beauty proizvodov, žal.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 10 September 2006 - 01:03 PM

QUOTE(*pikica*)
kaj si, polomljena?  :D



Veš kak?Komaj si dele pobiram. biggrin.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82712 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2006 - 05:39 PM

Kaj?! blink.gif Balzama in šampona Oreh & marelica ni več za dobit? :pain10:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 10:14 PM

sampon je se, i think... sam balzam so vn fuknal rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 September 2006 - 06:47 PM

Zdej je ta kolekcija dobila še eno linijo in sicer svetlo roza, namenjeno suhim in obremenjenim lasem brez leska - baje je za žametno mehkobo in lesk las, torej gre za nekaj podobnega kot L'Oreal Nutri Gloss kolekcijo. Naj bi pa zadeve vsebovale riževe proteine in izvlečke lotosovega cveta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 20 September 2006 - 09:22 PM

diši fantastiš kaj več pa nevem biggrin.gif
  • 0

#33 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 September 2006 - 09:29 PM

Jst grem jutri po Loreal Nutri Gloss, oz. sem nameravala ... se mi splača tole poskusit? happy.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#34 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 25 September 2006 - 02:29 PM

mislm da se ti ne splača, mami je kupila šampon i nsubrino za suhe lase, probala sam šampon, in se mi zdi čisto povprečn wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82712 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2006 - 04:11 PM

Meni je kolekcija Protein Repair fantastična! Sploh šampon, ker je neverjetno kremen in se takoj speni. Pa lase pusti mehke (verjetno bi bili taki tudi brez uporabe balzama/maske). thumbup.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 September 2006 - 09:16 PM

Pol pa hitro idi oceno pisat.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 October 2006 - 09:13 AM

Sem izpolnila na netu nek obrazec, da ti zastonj pošljejo tester tega Nivea šampona iz nove rožnate Beauty Care linije in sm bla zihr, da nič ne bom dobila. Potem pa danes v kaslcu najdem kuverto in notr malo plastenkico tega šampona, 50 mL. Sem bla ful prijetno presenečena. wink.gif

Pa še zahvalo so mi poslali. biggrin.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 01:42 PM


Ja, na njihovi strani se da naročit.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 17 October 2006 - 04:39 PM

Sem isto med sreckami biggrin.gif ki so prejele ta tester sampon. Mi je pa pisalo ob izpolnjevanju, da ga dobi le prvih 300 srecnezev. Guess I was lucky laugh.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#40 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 17 October 2006 - 05:06 PM

3000 srečnežev! biggrin.gif
sm lihkar naročila
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users