Jump to content


Photo

Čedalje slabši lasje


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#41 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26385 posts

Posted 05 May 2008 - 03:43 PM

Mična, sam men se je zdel k sm te vidla d maš ful daljše lase. Js se pa že od septembra ne barvam in sam čakam da mi lasje prerastejo. Konice mam take grde oranžkaste in suhe, da bi si jih mogla skorej vsak mesec strižt. Sej se mi ne cepijo, sam me je res prou groza k se vidim. Zarad tega se mi tud ne kodrajo več lepo laski sad.gif . Delam na tem ,da se škoda čim manj vidi, sam je itak ogromna razlika med lasmi pri glavi, ki so zelo zdravi in tistimi na konicah. Ravno danes obupujem, da bom sploh kdaj imela dolge lase.

Ta link od Dileme: js ne vidim razlike med lasmi pred in po tem postopku, razen, da so na prvi sliki videt malo skuštrani.
  • 0

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 04:07 PM

Meni se pa zdi, da ima na after sliki full več volumna. hmm.gif Sam barvo ma še vedno tok čudno in 'krneki', da je groza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26385 posts

Posted 05 May 2008 - 04:09 PM

Ja razlika je a si ti sfriziran al pa sam počesan. Js v to ne verjamem smile.gif . Ni čudežne formule za nobeno stvar.
  • 0

#44 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 06 May 2008 - 09:15 AM

Jaz sem že pred dolgo časa o tem LiteRAM-mu velik brala na enih forumih in še sama razmišljala o tem , pa punce pišejo, da je treba postopek ponoviti čez pol leta hmm.gif Torej sklepam, da to ni reč, ki bi ti trajno izboljšala lase, ali pač hmm.gif Vsaka stvar, ki jo je treba ponavljat imam občutek, da ni glih neka revolucija, tako kot obljubljajo. Nisem imela občutka neke navdušenosti punc, ki so si to dale delat. Lahko da se motim.
  • 0

#45 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2008 - 12:17 PM

Meni se srce para zaradi teh las, ker sem ful navezana nanje. cry.gif Včasih sem imela take lase, potem sem se pa januarja enkrat iz zeeeelooo dolgih postrigla na malo krajše, nekje do ramen. Seveda je bil jok in stok še nadaljne 3 mesece. No, pa so spet lepo rastli, bili so gosti kot na začetku. No in včeraj me je doletela ena stvar, da sem se mogla postričt (služba, al kako že rolleyes.gif ). In sem tistmu kvazi frizerju povedala da naj mi jih ne tanjša niti skrajša. No, rezultat je, da sem spet k oskublen piščanc. cry.gif Kar me najbolj moti je gostota, da zgleda da mam 3 laske in ne čupo. cry.gif In zdej spt jovo na novo čakat. cry2.gif
  • 0

#46 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 May 2008 - 12:45 PM

Saj če so razrečeni se bojo obrastli v kakem mescu, dveh. Mene je moja frizerja tut en čas rečla mislim halo zakaj za boga, saj nimam žime na glavi. Zdaj sem ji dopovedala da ne, da nočem razrečenih las in me postriže super.
  • 0
Viens, reste ici!

#47 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 12 May 2008 - 10:51 AM

sweetblush, volumen se ti bo koj vrnil pomojem. Sama se redno redčim že od 11. leta (torej 10 let) in se trajno stanjšat ne da tongue.gif , že čez 6 tednov imam enak bogat volumen. Ko sem imela krajše, pa sem se morala še bolj pogosto, ker se dolgi le bolj poležejo in lepo padejo - kar je tudi razlog, da krajših las ne bi nikoli nosila. Seveda pa je pr meni drugače, ker bi imela, če si ne bi redno redčila, res neestetski volumen - da ne govorim o teži, ki jo mora glava nosit biggrin.gif. Ne štekam pa frizerjev, zakaj so tako nori na tanjšanje čisto vredu volumna - ne vem, ful veliko jih pali na videz umetnih, polizanih las in zredčenih las. Očito je to v modi.
  • 0

#48 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 12 May 2008 - 12:30 PM

sweetblush, ful maš lepe laske!! na obeh slikcah!! js ko sem bila blont sem bila vsa skrepana in suhe lase in konice obup!! sej sm ful skrbela za njih, sam tkole pa nisem mela nikol!!
  • 0

#49 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2008 - 06:12 PM

Upam, da bo res tako. cry.gif Mislim, enim bi bilo treba prepovedat, da so sploh frizerji. rolleyes.gif Točno sem mu povedala kaj hočem, a ne, on kar nekaj po svoje, debil en. In sem bila otk jezna, da sem odpovedala to, za kar naj bi me postrigli.

Jaa, od nekdaj sem ful skrbela za lase, čeprav vedno v mejah normale, se pravi šampon, balzam, balzam v spreju za lažje razčesavanje pa sprej za lesk občasno. Nikoli ni bilo nobenega posebnega dela z njimi, res so bili lepi, za kar se mam v precejšnji meri zahvalit mami. Pa glavnike mam povsod, pa za frufru obvezno posebnega. oops.gif
No, upam da bo čimprej mim to piščančje obdobje. laugh.gif
  • 0

#50 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5732 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2008 - 11:38 AM

lite ram ni vreden nič. sem bila enkrat ni ni bilo učinka, razen, da sem pustila veliko denarja tam. veliko bolj se obrestuje redna in dosledna nega z dobrimi proizvodi. moji lasje so sedaj veliko boljši, ker jih pravilno negujem. po lite ram-u so bili pa isto sranje.
ni priporočam.
  • 0

#51 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 May 2008 - 04:22 PM

Imam eno malo butasto vprašanje, ampak me res zanima: a ima dejstvo kako hitro se ti speni šampon kakšno povezavo s kvaliteto las??? Že mesec in pol, odkar uporabljam rekonstruktor, opažam, da se mi prav vsak šampon (tudi Lavera) TAKOJ speni, ob prvem šamponoranju. Prej pa (se dobro spomnim) sem si jih morala vedno nujno šamponirat 3krat.
  • 0

#52 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 May 2008 - 04:28 PM

Mogoče imaš manj svonjarije sedaj na glavi.

Primer: Če pomivaš mastno ponev, porabiš več detergenta, kot če bi pral krožnik.

Možno tudi, da brcam v temo. oops.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#53 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 15 June 2008 - 09:53 AM

Hej! Bom kr tuki neki vprašala biggrin.gif

Po dolgem času sem si končno kupila Joicov rekonstrutor. Zdej me pa zanima če bi blo kul če bi si na začetku dajala ga na konice po vsakem pranju (na 4 dni), ker so velik bolj uničene kot ostala dolžina zaradi prekomernega barvanja. Na celo dolžino pa bi si dala na vsaki dve pranji. Da ne bo slučajno prepogosto in bodo negativni rezultati wink.gif
  • 0
Why so serious?

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2008 - 10:57 AM

Posebej so pisali na tujih forumih, da ni dobro pretiravat z nanosom in da res ne priporočajo, da se uporablja pogosteje, kot enkrat na teden. Mislim, da s pogostejšo uporabo ne boš dosegla nič boljših rezultatov, poleg tega pa so navodila tam zato, da se jih upošteva - zagotovo obstaja en razlog, zakaj se naj ne bi uporabljal pogosteje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 15 June 2008 - 11:26 AM

Ok, hvala. Potem pa sam enkrat na teden thumbup.gif
  • 0
Why so serious?

#56 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 15 June 2008 - 09:18 PM

Bom kar tu vprašala. Kater izdelek ti naredi čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist mehke lase? Ker moji so grozni zadnje čase. Prav pikajo cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#57 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2008 - 09:20 PM

Meni osebno ta nov L'Oreal Elseve s ceramidom (?), šampon in balzam+Gliss Kur Nutri Repair v spreju.
  • 0

#58 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 15 June 2008 - 09:23 PM

S tem gliss kur kaj špricam, pa ni dosti boljše. Oz. le kratek čas. Pa po umivanju so ful mehki, samo čez nekaj dni pa fuj in fej! cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2008 - 08:28 AM

To je pač zato ker so izsušeni in verjetno tudi poškodovani, pa potem kar 'popijejo' vse proizvode in se čez nekaj dni vrnejo v slamnato stanje. Če imaš tako suhe lase, daj na vlažne po pranju nekaj kapljic olja - najprej na dlani, pa fajn dlani med sabo podrgni in potem nanesi po laseh, kakšnih 10cm stran od lasišča.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 16 June 2008 - 09:29 AM

Js ne morem in ne morem prehvaliti Joicovega K-PAK šampona, čist po domače: iz izsušenega sračjega gnezda ti ob redni uporabi naredi slap svilenih, mehkiiiih (zelo), gladkih, svetlečih se laskov kot iz reklame - in to po celi dolžini, tud na konicah ... Res ga priporočam vsem puncam, ki trpijo zaradi trdih suhih las. In zelo dolgo traja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users