Jump to content


Photo

gladki ali scufani lasje


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 22 February 2006 - 01:34 PM

zadne cajte mal gledam punce in sm opazila ful velko razliko pri njihovih frizurah. Ene majo res take gladke lase, druge scufane. Tud jst mam probleme s tem- mam dolge in tanke lase. Posledično- ko si jih umijem (in tud če dam gor balzam) in probam razčesat, se jih sploh ne da, ker se kr cufajo in vozlajo. Zakaj to? In potem ko si jih do konca razčešem, zgleda tko kt da bi na glav mela pričje gnezdo- polhn ta malih laskov (ki so seveda zlomljeni lasje) gleda "ven" po celi glavi.
Kako se tega rešit?
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 01:41 PM

Asja_ verjetno se ti lasje lomijo zato, ker jih na silo češeš, ker se po pranju, kot praviš, ne dajo dobro razčesat. Lahko ti svetujem samo redno uporabo kvalitetnih regenerativnih mask, ki bodo obnovile tvoje lase. Poleg tega, lahko da ne uporabljaš dovolj 'močnih' balzamov in pač niso tako kvalitetni, da bi ti dodobra zmehčali lase ... zato tudi lase zelo težko razčešeš.

Poskusi s kakšno Garnier Fructis masko, obilno jo nanesi po vseh laseh in jo posti gor kakšne pol ure, da res temeljito nahrani in zmehča lase. Pred nanosom maske lase dobro sfrotiraj, da ti ne bo voda dol kapljala, potem nanesi masko in nato lase navrhu glave spni s kakšno veliko špango, da ti ne bodo v napoto in lahko tiste pol ure normalno delaš vse, kar želiš.

Mislim, da boš opazila veliko razliko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 07:48 PM

Garnier fructis maska je 1A :thumright:
  • 0

#4

  • Guests

Posted 22 February 2006 - 07:57 PM

men je frizerka enkrat rekla, da ni fajn mokrih las cesat, da mors pocakat da se po pususijo, ker si jih kao "nategujes" ?? in so posledicno bolj tanki in manj lepi...
no, js si jih vedno cesem sele suhe, pa mi je ful bols, ker jih lahko lepo normalno razcesem, mokrih pa ne morm, se mi se bolj zavozlajo.
  • 0

#5 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 22 February 2006 - 10:42 PM

QUOTE(Verja)
Garnier fructis maska je 1A :thumright:



Sam reees!Imela sem jo samo 5min pa je take laske naredila..kaj bo sele ko jo bom imela vec casa biggrin.gif hihi komi cakam!
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 10:07 AM

Jaz nisem nikol verjela kakšne čudeže dela maska.
  • 0

#7 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 23 February 2006 - 05:05 PM

Katero garnierjevo masko bi mi priporočile.
Imam rjave, po vrhu scufane, nepobarvane lase neke srednje dolžine.
že nekaj časa uporabljam, od glisskurja masko, roza barve, vendar ni občutno bolje. poleg tega imam občutek, da se mi prej zamastijo.
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 06:43 PM

Jaz imam od Garnierja za barvane lase.
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 07:41 PM

Garnier Fructis za suhe in poškodovane lase. :thumright: Pa ona za barvane je tudi fajn.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 10:06 AM

Dobra je tudi od Loreala za barvane lase.
  • 0

#11 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 10:19 AM

ja veliko razliko naredi tud, če si lase oblikujes z krtačo... ni treba da jih navijaš, ampak da jih lepo zravnaš... pride "podobno" kot da bi jih likal.
Razlika med tem, če to narediš ali ne je velika!

Drugače pa kot je rekla Dilema... jst naredim potem tako, da po tem ko sperem masko, pustim brisačo na laseh 15-30 min ali jih pustim da se posušijo na zraku tko da so samo še vlažni in si takšne razčešem in oblikujem s krtačo (zravnam)... to je to! Sicer si pa res lahko tak kot da si mal scufan, pa tud če imaš sicer lepe, zdrave lase (jst jih imam)... torej ključno je na koncu še oblikovanje!!! biggrin.gif Da lasu "nakažeš" kako more stat, ne da neki po svoje dol visi wink.gif

  • 0
Posted Image

#12 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 24 February 2006 - 10:32 AM

hvala za vse nasvete laugh.gif
  • 0

#13 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 11:16 AM

Jaz jz pa ko si nanesem masko (avonovo olivno), si razčesem lase, ker so takrat full gladki rolleyes.gif Očitno je tukaj napaka ane... Dilema glede na to, da vem da si imela tudi samo to masko, a je v redu? Ker doma imam še eno neodprto, tako da zaenkrat še ne bi nove kupovala...
  • 0

#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 12:20 PM

QUOTE(mishka)
Jaz jz pa ko si nanesem masko (avonovo olivno), si razčesem lase, ker so takrat full gladki rolleyes.gif Očitno je tukaj napaka ane... Dilema glede na to, da vem da si imela tudi samo to masko, a je v redu? Ker doma imam še eno neodprto, tako da zaenkrat še ne bi nove kupovala...


Kakšna pa je ta Avonova olivna??
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 February 2006 - 01:04 PM

QUOTE(mishka)
Jaz jz pa ko si nanesem masko (avonovo olivno), si razčesem lase, ker so takrat full gladki rolleyes.gif Očitno je tukaj napaka ane... Dilema glede na to, da vem da si imela tudi samo to masko, a je v redu? Ker doma imam še eno neodprto, tako da zaenkrat še ne bi nove kupovala...


Ta olivna (Avon Planet Spa) maska je super ... meni ena najljubših. In tudi sama si češem mokre lase, ker so po uporabi maske tako gladki, da glavnik kar zdrsi skozi in tle ne vidim problema.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 01:30 PM

biggrin.gif Ok, pol pa ni problema, hvala wink.gif
  • 0

#17 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 01:48 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(mishka)
Jaz jz pa ko si nanesem masko (avonovo olivno), si razčesem lase, ker so takrat full gladki rolleyes.gif Očitno je tukaj napaka ane... Dilema glede na to, da vem da si imela tudi samo to masko, a je v redu? Ker doma imam še eno neodprto, tako da zaenkrat še ne bi nove kupovala...


Ta olivna (Avon Planet Spa) maska je super ... meni ena najljubših. In tudi sama si češem mokre lase, ker so po uporabi maske tako gladki, da glavnik kar zdrsi skozi in tle ne vidim problema.


A se ti zdi boljša kot Garniejeva?
  • 0

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 February 2006 - 01:49 PM

Ja, meni je še boljša.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 February 2006 - 06:53 PM

tanjci jz sm brala že večkrat d ani dobr če lase pustiš stat v brisači
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 07:04 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, meni je še boljša.


No potem bom pa najbrž kupila to, ko Garnierjevo porabim.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users