Jump to content


Photo

NOVOSTI


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#101 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 February 2009 - 09:53 PM

Jaz imam tudi načeloma nekak raje balzame, ampak zdej se mi je pa res 'zluštalo' ene maske. Sem pred časom spet začela malo nazaj uvajat silikone, tko mal za konice, ker se mi zadnje čase muchos vozlajo, pa me je takoj neznosno začelo srbet lasišče, sem kr dobila neke rdeče fleke, čeprav nisem nanašala na lasišče - WTF? Očitno silikoni res niso za mene, tako da je tudi balzam iz te kolekcije zame no-go.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2009 - 03:15 PM

FITOVAL ZA POŠKODOVANE IN SUHE LASE

IPB Image

Vaša formula za gladke in sijoče lase.

Manj poškodovani in suhi lasje, manj razcepljene konice in bolj mehki lasje so dokazani z dermatološko raziskavo.
Aktivne sestavine v izdelkih obnavljajo površino poškodovanih las in jim vračajo lesk.
Lecitin in pšenični proteini naredijo na površini poškodovanega lasu zaščitni film.
Las je spet bolj gladek in sijoč.



FITOVAL PROTI IZPADANJU LAS

IPB Image

Vaša formula za goste in močne lase.

Zmanjšano izpadanje las, povečan volumen in bolj vitalni lasje so dokazani z dermatološko raziskavo.
Aktivne sestavine v izdelkih lasem takoj vračajo polnost in zagotavljajo dolgotrajno rešitev težav z izpadanjem las.
Glikogen in pšenični peptidi globinsko obnavljajo las. Glikogen spodbuja rast lasnih mešičkov. Pšenični peptidi krepijo lasna vlakna.



FITOVAL PROTI PRHLJAJU

IPB Image

Vaša formula za negovano lasišče brez prhljaja.

Vidno zmanjšanje prhljaja in občutno manj srbeče lasišče sta dokazana z dermatološko raziskavo.
Aktivne sestavine v izdelkih učinkovito odpravljajo tudi trdovraten prhljaj, zavirajo njegov ponovni nastanek in pomirjajo pordelo lasišče.
Klimbazol in ihtiol delujeta protiglivično, ihtiol pa dodatno učinkuje na srbenje in razdraženo lasišče.
Luske so manjše, lasišče pa je bolj pomirjeno.








  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 February 2009 - 01:25 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 2. 2009 - 20:54) View Post

L'Oreal Elseve Re-Nutrition

vonj pa je takorekoč enak, kot pri stari L'Occitane medeni kolekciji, tako da tle pridejo na račun vsi ljubitelji medenih vonjav.


S tem pa se absolutno ne strinjam. ;-) Jaz sem včeraj vohala masko in težko rečem, da je sploh vonj prijetno meden, kamoli L'Occitane-ovsko meden. To mi pa ni jasno, kak lahko vonj oceniš kot takorekoč enak L'Occitane medeni kolekciji. ;-) No ja, naši nosovi zaznavajo drugače. Jaz sem res pričakovala tak vonj ali pa vsaj podoben, pa ni p od podobnega. Tak da sem bla razočarana in nisem vzela ne maske, ne balzama, ker mam teh zadev dovolj. Sem pa vzela ono zadevo, ki bi se naj dala na lase čez noč (konice) in se ne spira (na sliki je druga z leve). Nisem še probala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2009 - 02:23 PM

Meni se zdi res skoraj identičen, tudi zdej ko masko že uporabljam, se ni moje mnenje nič spremenilo.
Jaz vonjam izrazito medeno komponento in me res zelo spominja na bivšo L'Occitane kolekcijo, samo da je imela tista nekoliko bolj nežen vonj.
Osnovi pa sta meni res identični, pa jaz res ful voham med s tako dodatno kremno komponento. Je pa res, da ljudje precej različno zaznavamo vonjave ...

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2009 - 07:16 PM

Nivea ima (spet) novo linijo za nego las in sicer Beautiful Age.

Linija vsebuje šampon, poseben balzam v peni in krepilni tonik za lasišče.

IPB Image IPB Image IPB Image

Ošvrknila sem samo balzam v peni in ima dokaj vredi sestavine, je tudi brez silikonov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2009 - 07:32 PM

Revlon Professional ima novo linijo Interactives Hydra Capture, vse izdelke pa najdete na spodnji spletni strani:

http://www.hydra-capture.de/
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82550 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2009 - 11:44 AM

Revlon Interactives HYDRA RESCUE in Shine Up

IPB Image





IPB ImageIPB Image


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2009 - 07:53 PM

To je že vse na zgornjem linku. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82550 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2009 - 08:11 PM

Slepa sem. oops.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#110 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82550 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 March 2009 - 11:30 PM

IPB Image
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#111 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 March 2009 - 02:41 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 3. 2009 - 20:16) View Post

Nivea ima (spet) novo linijo za nego las in sicer Beautiful Age.

Linija vsebuje šampon, poseben balzam v peni in krepilni tonik za lasišče.

IPB Image IPB Image IPB Image

Ošvrknila sem samo balzam v peni in ima dokaj vredi sestavine, je tudi brez silikonov.


Dilema, a je tole že pri nas?
Si mogoče videla kje sestavine?

Tenks
biggrin.gif
  • 0

#112 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 31 March 2009 - 03:28 PM

Je že pri nas. Sem videla zadnjič v Müllerju. Sestavin pa nisem gledala.
  • 0

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2009 - 05:16 PM

QUOTE(november.rain @ 31. 3. 2009 - 15:41) View Post

Dilema, a je tole že pri nas?
Si mogoče videla kje sestavine?

Tenks
biggrin.gif

Jaz imam balzam (nisem mogla iz svoje kože tongue.gif ) in se mi ne zdi nič posebnega. Pač lase omehča, da se lepo razčešejo, ne nudi pa nekih vidnih vlažilnih ali hranljivih učinkov. Vonj prav tako ni nič posebnega, sestavine tudi ne - mi je sicer super, da ne vsebuje silikonov, pa ekstrakt granatnega jabolka že kar zgodaj na spisku, česa drugega omembe vrednega pa ni. Mi je pa fino tudi to, da se ga zelo malo porabi, ker se na rokah ful napihne. Pena je zelo gosta, kompaktna in putrčkasta, tako da je fajn za nanašat, ampak ne bi kupila še enkrat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 March 2009 - 07:03 PM

Hvala vama smile.gif
A kakšnega q10, keratina, kolagena ipd. pa ni notri?
  • 0

#115 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2009 - 07:20 PM

Kaj pa tele L'orealove zadeve za volumen, so že? A se bo tole sploh dobilo v navadnih trgovinah? smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#116 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 March 2009 - 07:26 PM

Pomoje ne ker piše Hair Expertise.

  • 0

#117 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2009 - 08:05 PM

Q10 menda ima, ostalo ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#118 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 01 April 2009 - 01:30 PM

Danes sem v Müllerju videla, da ma Schwarzkopf nove barve Coloriste. Naj bi prijele v 10 minutah. So pa trajne barve. Obstajajo pa v teh odtenkih
*1000 Lichtblond
* 850 Goldblond
* 800 Mittelblond
* 700 Dunkelblond
* 660 Caramel Braun (ta je čudovita wub.gif )
* 600 Hellbraun
* 550 Goldbraun
* 510 Naturbraun
* 500 Mittelbraun
* 480 Rotbraun
* 450 Schokobraun
* 400 Dunkelbraun

IPB ImageIPB ImageIPB Image
IPB Image wub.gif

The revolution in usage, color and shine
Coloriste, the 10-minute-coloration

September 2008

A coloration that changes everything: Coloriste, the new coloration from Schwarzkopf gives you intensive, natural looking color with a brilliant shine – in just 10 minutes.
Thanks to a patented breakthrough Arginin-formula, the experts of Schwarzkopf found a way to minimize hair-damage during the coloration process and enhance the color pigments’ effect at the same time. The result: intensive, long-lasting colours with perfect grey coverage and a much more shorter application time. The innovative comb-applicator offers a comfortable application – without dripping and as easy as combing your hair.
Coloriste will be available from September 2008 in Germany, Austria, Switzerland, France, Netherlands, Italy and Greece.

The color-revolution that satisfies 98 % of all women*: Women that use hair colorations wish for a gentle coloration that gives intensive, natural color. For those that avoided colorations because of long application times and fear of hair damage Schwarzkopf reinvented the coloration. Coloriste is the premium coloration for women that want it all: It is intensive, more gentle, more comfortable and faster.
In only 10 minutes Coloriste gives your hair an intensive, shiny color. Due to the short application time and the conditioning Color-Creme this coloration is extra gentle. The innovative technology with its patented Arginin-formula stabilizes the hair during coloration and maintains its natural flexibility. At the same time the Arginin enhances color richness. The Schwarzkopf experts found a way to get significantly more color pigments into hair and therefore shorten application time. Small, colorless pigment-precursors gang in the hair and coalesce to bigger color pigments that are deep-seated in the hair. The color is not only intensive but also long-lasting and covers perfectly even in case of predominant grey hair. The special comb-applicator which is comfortable and easy to use offers a clean application without dripping and an evenly color result. After coloration the care-balm with Shea-Butter, which can be used up to four times, provides additional moisture and, even with later washings, intensive shine.

One more advantage: Coloriste is the first long-lasting hair color that does not smell like coloration. Due to a exclusive developed perfume-formula Coloriste pleasingly smells like raspberries and roses. Coloration becomes to a sensual experience. Coloriste meets all expectations you could have of a coloration.

*out of 200 consulted women
  • 0

#119 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82550 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2009 - 09:24 PM



John Freida Root Awakening

IPB Image

Every product in the NEW Root Awakening™ line is formulated to purify, stimulate, feed and nourish roots and scalp, for hair that looks more resilient, radiant – and 3x healthier*. Formulated with natural Eucalyptus and essential oil, Root Awakening™ products actually tingle when you use them – a sign that these formulas are working at the root.

If you have normal hair, you'll want to use our Health Infusing™ Shampoo and Conditioner.

Those with dry hair should use our Nourishing Moisture Shampoo and Conditioner.

If your hair is breakage-prone, our Strength Restoring Shampoo and Conditioner was formulated just for you.

For all hair types, there's our Health Boosting™ Detangling Spray — a must use product. Vitamin-enriched and invigorating, this leave-in spray creates dramatically silkier, more manageable hair that's noticeably more radiant and resilient with every use


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#120 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 April 2009 - 07:31 PM

Schauma Q10

IPB Image

Polnost, mehkobo in zdrav sijaj je še težje doseči pri zelo zahtevnih laseh, ki se tekom let tanjšajo in izgubljajo na kvaliteti.

Za zahtevne ženske v zrelih letih, ki opazijo tanjšanje las in slabšanje njihove kvalitete je Schauma razvila inovativno linijo Schauma Q10. Lasne korernine z leti proizvajajo čedalje manj potrebnih keratinov. Bogata kremna formula izdelkov linije Schauma Q10 vsebuje koecim Q10, ki pomaga izboljšati proizvodnjo teh keratinov. Lasje so tako ojačani od korena do konic, bolj polni, voljni in sijoči.

Linija vključuje:

* šampon Schauma Q10 Aufbau-Shampoo (pribl. € 2);
* balzam Schauma Q10 Aufbau-Spülung (pribl. € 2);
* intenzivno negovalno masko Schauma Q10 Intensiv Pflege-Maske (pribl. € 4);
* sprej za lesk las Schauma Q10 Glanz-Spray (pribl. € 4).

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users