Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5121 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2021 - 07:05 AM

Jaz sem nazadnje kupila v Esprit in Tom Tailor.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5122 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2021 - 01:44 PM

Jaz imam tudi iz S.Oliver, pa iz Zare.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#5123 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2021 - 08:03 AM

Stradivarius, Mustang (tam imajo en model, ki mi je kot ulit na rit) & Tommy Hilfiger
  • 0

#5124 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 August 2021 - 10:16 AM

Zadnjič sem si kupila Leviske v C&A (skinny, dolžina 32 mi je kot ulita, medtem ko mi je bilo v TT v isti dolžini vse po vrsti prekratko, 34 pa niso imeli).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5125 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2021 - 11:47 AM

Probaj se S.Oliver, meni so 34 kot ulite. Mislim, da imajo precej modelov tudi 36.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5126 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2021 - 03:54 PM

Coco, Olivija, kaj pa nosita “namesto” kavbojk? Jaz bi se jih rada malo znebila, ker za pozimi že leta nimam več drugih hlač (imam nekaj kril), a na koncu vedno pristanem pri kavbojkah. So mi najbolj udobne/vsestranske/lahko kombiniram z udobnimi čevlji itd..
Sicer največ nosim S. Oliver, včasih naročim kakšen podaljšan model iz Bonprix kataloga, so kar posrečeno krojene za mojo postavo, tudi material je prijeten.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5127 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2021 - 03:59 PM

Jaz tudi vse druge hlace nosim vec od kavbojk. Vmes jih skoraj 10 let nisem nosila. Vecinoma sem oblecena cisto sportno ali pa elegantno, nekaj vmes redko.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5128 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2021 - 04:08 PM

Jaz pa samo kavbojke, redko kej drugega.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#5129 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 August 2021 - 05:35 PM

Ja, kot je rekla Jina, vse ostale hlače, vseh možnih krojev in materialov. :D Ravne, na zvonec, kulotke, mega široke, ni da ni. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5130 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2021 - 09:35 PM

Hvala! : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5131 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2021 - 07:46 PM

Se da za zmerno ceno zmanjsati usnjeno jakno za dve stevilki?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5132 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 07 September 2021 - 07:55 PM

Huhhh. Da se. Podlogo je treba vzeti ven (ponavadi je to zoprno delo), zoožati in prišiti podlogo nazaj.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5133 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2021 - 09:08 PM

Sem upala, da bos ti odgovorila😊
Imas kaksen kontakt osebe, ki to zna?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5134 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23383 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 September 2021 - 05:15 AM

Mislis zmanjsat za dve stevilki ali samo zoozat pri straneh?

Ce je zmanjsanje, je potrebno (po moje) popolnoma prekrojit, saj je treba vse dele prilagodit in zmanjsat (vsaj prsni del, hrbet, skrajsat rokave, ki jih je potrebno v ramenu krajsat, zozat patente, ... )
Torej skoraj celotno jakno "podret" zmanjsat in nazaj sesit
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5135 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 September 2021 - 05:47 AM

Nazadnje je prijateljica ožala blejzer (isti princip) pri neki šivilji blizu železniške postaje, preverim ime in sporočim. Najbolje, da se direktno z njo zmeniš, odvisno, kakšen stroj ima in če lahko šiva usnje. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5136 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2021 - 06:58 AM

Mislis zmanjsat za dve stevilki ali samo zoozat pri straneh?

Ce je zmanjsanje, je potrebno (po moje) popolnoma prekrojit, saj je treba vse dele prilagodit in zmanjsat (vsaj prsni del, hrbet, skrajsat rokave, ki jih je potrebno v ramenu krajsat, zozat patente, ... )
Torej skoraj celotno jakno "podret" zmanjsat in nazaj sesit

Zmanjšanje, ne samo ožanje.

Od mami usnjena jakna je, jo je ful malo nosila. Meni bi pa ful veliko pomenilo, če imam njeno.

 

Coco, velja. Hvala ti :)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5137 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 September 2021 - 07:28 AM

Aha, ja, če je cela preglomazna, ima Kami prav, bo treba vse razparati. :/ Odvisno od kroja in modela, mogoče bi ji pa neki boxy fit pasal in bi lahko šlo skozi z minimalnimi popravki.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5138 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2021 - 07:30 AM

Jaz vem za enega tipa v Celju, ki šiva usnjene jakne in brezrokavnike (predvsem za motoriste). Karakterno mi je človek obup, ampak je edini, za katerega se spomnim, da dela z usnjem. Lahko vprašam za kontakt...
  • 0

#5139 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2021 - 01:35 PM

Če je tebi tip obup, kaj bo šele meni :D  Se mi zdi, da imaš ti višjo toleranco:D

Prosim, če lahko vprašaš


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5140 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 08 September 2021 - 01:54 PM

Hisa usnja Herman je bila vcasih. Ne vem, ce je se. Smo imeli podobno hisno tel. stevilko in je folk leta klicaril na naso za jakne po narocilu.
Eber ali Tivadar bi najbrz tudi znali.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users