Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1161 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2018 - 03:26 PM

Ne vem, kam napisati - če pride komu prav - 30 % popust na vse izdelke zaradi selitve trgovine:
https://beautybottled.si
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1162

  • Guests

Posted 14 June 2018 - 10:08 AM

Hej hej! Prebrala sem vseh 60 strani, pa mi vseeno ni čisto jasno kaj nabaviti.
Koza mi je čisto podivjala. Mozolji vsepovsod, mastna za znoret, gubic pa sploh več ne štejem.
A mi lahko katera na kratko napiše katere zadeve bi bile najboljše?

Trenutno uporabljal Lush Herbalism za čiščenje, preko njihov tonik iz čajevca in Neutrogena kremo. Nič koristnega za kozo imam občutek.
  • 0

#1163 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 July 2018 - 01:52 PM

Uporabljate kaj novega oz. planirate za jesen?

 

Nameravam naročit skvalen od TO, pa malo pogledujem še za tem glikolnim tonikom in retinolom ali retinoidu v skvalenu ampak nisem ziher če bi že z tem začela. :) Pa Cosrx salicilne mi bo počasi zmanjkalo in bi kaj novega poskusila, ta mi je brezvezna. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1164 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 24 July 2018 - 03:12 PM

Cosrx salicilna je po mojem boljša in cenejša od to. Mene od to ni nič tako prepričalo, da bi se kupovala. Tudi skvalen med drugim in retinoid v skvalenu.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#1165 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2018 - 03:35 PM

Meni je skvalen super in ga bom spet naročila, ko mi zmanjka Tetraforce. Mogoče probam še tega z retinoidom, ko ga bom lahko spet uporabljala.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1166 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 04:32 PM

Jina od katere znamke boš naročila skvalen? Se spomnim, da si rekla da od TO nočeš več in me zanima kateri so še kaj na trgu.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1167 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2018 - 05:49 PM

Kar od TO. Da jih bom bojkotirala, sem rekla ob tisti drami z lastnikom znamke, ampak sem ugotovila, da mi brez Caffeine solution živeti ni. :D Vmes sem bila nekaj časa brez in je opazna razlika. 

Razmišljam pa, da bi vzela kakšen drug vlažilni serum, ker sem se malo naveličala Derma E. Tega sem gledala:

 

jwtmafftykwaewiwzmxu.jpg

Aqua/Water, Dicaprylyl Carbonate, Octyldodecanol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Glyceryl Stearate, Propanediol,

Salix Alba Bark Extract/Willow Bark Extract, Mica, Arachidyl Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Tocopherol,

Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Arachidyl Glucoside, Limonene, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum,

CI 77491/Iron Oxides, Potassium Sorbate, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Glycine Soja Oil/Soybean Oil, Phytic Acid,

Citral, Sodium Benzoate, Linalool, Punica Granatum Fruit Extract, Malpighia Punicifolia Fruit Extract/Acerola Fruit Extract. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1168 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 July 2018 - 06:39 PM

Meni bi bilo ful zanimivo videt, kaj vse imate v kozmeticnih torbicah oz. kopalnicah od izdelkov za nego obraza. Mogoce na podoben nacin, kot je Kalypso nekoc vsebine hladilnikov dokumentirala :) 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1169 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 July 2018 - 07:20 PM

Jaz komot poslikam. Sem ful zreducirala. Odpremo novo temo ali tu? Ker se nanasa vse tudi na preventivno nego.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1170 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 July 2018 - 07:29 PM

Sem ustvarila novo temo, pa da vidimo, ce se bo prijelo ;) 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1171 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2018 - 10:34 PM

Pred leti je ena taka tema ze obstajala, kolikor imam v spominu. Podpiram. Meni je dosti informativna tudi tema, kjer se opise rutino obrazne nege.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1172 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2018 - 11:58 AM

Jaz bom, ko bom porabila Vitamin C z vitaminom F od TO, naročila novi Buffet z bakrovimi peptidi.

Caffeine solution pa mene ni navdušil, ne opažam neke razlike. Imam še vedno prvo flaško. Jo bom porabila do konca, ne bom pa ponovno kupila.

Jina, Innisfree serum z zelenim čajem si že imela kdaj? Meni je bil ful dober. 

 

51o7a1p2d5L._SY355_.jpg


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1173 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2018 - 11:59 AM

Nisem, ga imajo samo na ebayu?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1174 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2018 - 12:03 PM

Jaz sem ga na ebayu naročala. Imajo tudi na iHerbu recimo, ampak je precej dražji. 

Sem se spomnila, da bi ga lahko spet kdaj naročila. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1175 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2018 - 12:06 PM

Hvala! Gledala sem tega novega Clinique, ga prijateljica ful hvali, ampak mi je 125 ml prevec.
https://www.lookfant...l/11768510.html
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1176 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 July 2018 - 12:28 PM

Od tega imam jaz ful testerjev, ti lahko posljem. Sem narocila 60 ml v testerjih, ker pride ceneje kot cela embalaza. Skrtost.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1177 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2018 - 01:00 PM

Meni pa Innisfree serum ni bil nič kaj posebnega, ni mi sicer delal nobene škode po obrazu, vendar tudi nisem opazila koristi. Je pa res tak lahek serum, včasih se mi je zdelo kot, da sem se z vodo namazala. Pa preveč diši (sicer prijetno), ampak jaz sem se ga ful naveličala. Na koncu sem se mazala v velikih količinah po dekolteju toliko, da sem ga porabila.  :ph34r:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1178 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 July 2018 - 01:29 PM

Joj jaz imam ful malo tega... Mogoče pa res poslikam  :wink1:


  • 0

#1179 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2018 - 02:21 PM

Od tega imam jaz ful testerjev, ti lahko posljem. Sem narocila 60 ml v testerjih, ker pride ceneje kot cela embalaza. Skrtost.


Super, bi bila vesela kaksnega testerja. :) Ti posljem ZS.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1180 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 09:36 AM

Kako ste uporabnice tretinoina zadovoljne? Podgana, Fiona,...?

Razmisljam da bi tam nekje oktobra zacela z uporabo na dolocenih predelih obraza, mislim da je cas, 1x tedensko za zacetek. Pa z neko manjso zacetno dozo seveda.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users