Jump to content


Photo

mozolji na hrbtu


  • Please log in to reply
124 replies to this topic

#41 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2009 - 06:58 AM

lemslip je tako... žele milo biggrin.gif
  • 0

#42 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 27 May 2009 - 09:29 PM

Do 23.6. se moram znebit mozoljev na hrbtu in brazgotin!! Torej zaokrožimo-mesec ... kaj naj delam do takrat? Čeprav bi blo fino čimprej, saj pri 35 stopinjam ne morem vsa zadekana okol hodit cry.gif .

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#43 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 29 May 2009 - 04:38 PM

Mogoče bi ti pomagalo eterično olje čajeve mirte, ki deluje antiseptično. Bi ti ga lahko kdo nanašal na mozolje, ali pa si ga razredčiš s čim in to nanašaš na celoten hrbet.

Jz jih mam ene par po zadnjici oops.gif in si sedaj nanašam razredčenega.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#44 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 May 2009 - 04:56 PM

Kaj pa limonin sok? Daš gor na mozolje rezine al pa blazince namočene v tem soku.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#45 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 29 May 2009 - 04:57 PM

Dajem si tea tree Justovo eterično olje gor. Pa mi ne izsuši kože. Samo jst ga to potem tok hitro porabim, ker ga ne nanašam lokalno, zadevca pa ni ravno poceni. down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#46 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 May 2009 - 04:58 PM

Sej maš še kremo od Justa Tea Tree, ki je tut ful dobra!
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#47 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 29 May 2009 - 05:02 PM

Vem, vem, ampak je to tok bolj koncentrirano, jst se jih hočem pa na hitro znebit. biggrin.gif

Sem se odločila, da bom večkrat piling delala, potem neutrogenino masko gor dajala, kupila sem danes lemslip tudi (mimogrede, kako so ga podražili rolleyes.gif ), essence en sprejček za akne po telesu. Je pa ves alkoholen hmm.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#48 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 May 2009 - 06:28 PM

Od česa sploh nastanejo mozolji po hrbtu?

Mislm men je ful zanimiv, jz recimo jih nikol nism mela nič, moj tamau jih ma pa precej po hrbtu.
  • 0

#49 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 May 2009 - 06:49 PM

Žlez lojnic! Pomoje. Pač če se ti masti tut tam velik koža al pa če se spotiš se nekaterim takooj spustijo mozolji, tud če se greš čez kaki dve uri stuširat.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#50 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 May 2009 - 09:44 PM

Pore se zamašijo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#51 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 31 May 2009 - 12:07 PM

Najbolje je na hrbtu delati pilng, če je ful štala lahko tudi parkrat na teden, pa pol umiti z gelom proti mozoljem (malo pustiti gor) pa pol še namazati kako kremo proti mozoljem, ali pa tea tree tekočino, pa masko proti mozoljem ali kaj takega. Pa to delati redno, učinek mora biti.
To bi jaz delala en čas, pa se pol odločila šele za kaki Roaccutan, če nič drugo ne bi pomagalo, ker je to ful agresivno za telo.

Drugače pa, če imate samo na hrbtu težave je lahko od balzama za lase, če si perete lase med tuširanjem in si pol balzam sperete tako, da vam teče dol po hrbtu - to lahko fino zamaši pore, jaz si vedno pol malo spilingiram hrbet pa malo še z milom operem.
  • 0

#52 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 31 May 2009 - 01:02 PM

Skoraj neizvedljivo se mi zdi pilingirati po hrbtu biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#53 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 May 2009 - 02:22 PM

Pa sej rečš mami.
  • 0

#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 May 2009 - 03:59 PM



Jaz si komot dosežem cel hrbet. huh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 May 2009 - 04:05 PM

Jaz imam katastrofalen hrbet. In ne, to ne mislim pač male brezbarvne bunkice ki ful srbijo ampak miljon ogrcov, črnih pikic, in pol gnojnih in podkožnih mozoljev ki tako bolijo da včasih ne morem normalno spat na hrbtu ali pa se naslonit nazaj na stol .... mam ogromno brazgotin in modrih flekov, zgledajo ko ene modrice.

Edina stvar, ki mi resnično pomaga je sonce. In res mi ornk pomaga, zadnjič me je malo speklo po hrbtu in so mi za 3 dni zginli čisto vsi mozolji. Ampak ostanejo ogrci, brazgotine, fleki (ki so najbolj moteči) ...

Kaj uporabljam? Tuširam se z alverde geli in vedno uporabim tisto grobo rokavico... pol pa nanesem od Exfoliaca losjon oz tonik za telo.. mislim da je samo en. Ampak zdaj bom šla nabavit ono od Neutrogene al pa Garnier 3v1, pa bom tisto prakticirala.... kr se mi more spucat v najkrajšem možnem času... kr je poletje in še vedno ne upam nosit majčk na naramnice sad.gif

Aja pa še ena finta.... lase si dolge jaz zdaj puščam in se prav vidi kak se tista meja kje mam mozolje niža... daljši so lasje, nižje dol se mi delajo mozolji... in sem ziher da če bi se zdaj postrigla nevem na gobico... bi se stanje ful izboljšalo. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#56 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 May 2009 - 04:08 PM

Jaz si ga z malo joge tudi, samo se mi ne da vsakič rogovilit naokoli.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#57 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 01 June 2009 - 08:14 PM

Mah, sj jst si tud dosežem hrbet že nekak, samo ne morem si pa z nazajopletajočimi rokami prav drgnit in še lepo koordinacijo držat. Ej nutella, te čist razumem. Jst tudi ne nosim majčk na naramnice, razen tistih, ki so zadaj do vratu zaprte, ker mi je grozn, če pomislim, da bi kdo v to gledal. Samo nimam ogrcev in drugega, samo nekaj mozoljev in nekaj flekcev.

Samo zakaj bi ti potem lasje nagajali pri mozoljih, če pa nimaš tako odrptih majčk?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#58 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 June 2009 - 09:00 PM

Mojemu sošolcu je msz da kozmetičarka rekla da nej gre v solarij in se mu je koža potem res mal izboljšala. Pa sej to ne pomen da se morš vsak dan tm 10 min pečt, ampak če greš enkrat alpa dvakrat na teden za par minut pa pomoje "sonce" že mal pomaga...
  • 0

After all this time?

Always.


#59 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2009 - 10:38 AM

Meni je tudi sonce ful pomagalo, sem imela same mozolje in rdeče fleke, potem pa me je enkrat, kar fajn primlo sonce in nisem mogla verjet...sploh nobenga mozolja več. Prvič, da sem imela tako lepo kožo po hrbtu smile.gif



  • 0

#60 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 June 2009 - 09:05 PM

Men so se pa pozimi velik delal, zdej se mi je pa koža skor čist spucala in mam ful lepo, gladko in čisto kožo na hrbtu, sam ne vem kok časa bo to trajal. rolleyes.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users