Jump to content


Photo

Zadeva parfume


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 27 September 2011 - 07:03 PM

Ne vem, kako bi dala naslov tej temi.

Rada bi se priporočila, če ima SLUČAJNO katera od vas kakšen prazen parfum ali ji gre h koncu in sicer: Escada Magnetism in Givenchy Ange ou Demon. Rabim pa pokrovček. laugh.gif Od Givenchya dvomim, da bo katera imela ker rabim za 100ml, od Escade pa bi znala katera imet prosimprosim? cry.gif

Ful smešno izgleda parfum brez pokrovčka. oops.gif
  • 0
Memento mori.

#2 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2011 - 07:05 PM

Jaz mam Givenchy Le Secret, samo mislim da je 50ml. Kako pa ti, da ti na tolkih manjka pokrovček? laugh.gif
  • 0

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 27 September 2011 - 07:31 PM

Samo res, tudi druge verzije bi se verjetno ujemale. Samo ml pomoje morajo bit enaki. hmm.gif

1. Givenchy - sem vedela da bo brez pokrovčka oz. je bilo nalašč, ker se je obravnaval kot izdelek z napako in sem zato dobila 100ml novi parfum za 40€ ali celo nekaj manj. tongue.gif Se mi je res splačalo pa sem si takrat mislila pokrovček gor ali dol, samo če je res cigansko. down.gif

2. Escada - moj bratranec (3 leta) ga je imel za namišljen mikrofon in je vanj pel, ga vlačo po hiši, ko se ga je pa naveličal pa ga dal psu, ki ga je 'prežvekal' in konkretno poslinil, tak da mi ni več teknil.

In danes sem ob ogledovanju svoje 'parfumske poličke' ugotovila, da izgleda smešno, ker tole pomanjkanje vse pokvari. ninja.gif
  • 0
Memento mori.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2011 - 11:03 PM



QUOTE(Zlatolaska @ 27. 9. 2011 - 20:31) View Post
2. Escada - moj bratranec (3 leta) ga je imel za namišljen mikrofon in je vanj pel, ga vlačo po hiši, ko se ga je pa naveličal pa ga dal psu, ki ga je 'prežvekal' in konkretno poslinil, tak da mi ni več teknil.


laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users