Jump to content


Photo

Poškodbe


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 06:55 PM

Mislim, da tale teme še ni blo ... zanima me, kakšne nesreče/poškodbe ste že kej doživel v življenju.

Bom js začela:

- Na vikendu med pohajkovanjem po gozdu padla v konkreten prepad in si pri tem razbila glavo, preklala kožo ob nosu (malo manjkalo pa bi lahko ostala brez levega očesa) mela pretres možganov in precej hud udarec v hrbtenico, da se sploh nisem mogla premikat kakih 14 dni.

- Na enem pohodu sem tekla proti koči in se spotaknila ob drevesno korenino, padla in si zvila koleno, pretegnila vezi, poškodovala meniskus pa neki odkrušla ... od takrat mam skos težave s kolenom in mi ga je po tistem že ene 5X ven vrglo ... bi naj šla na operacijo pa nočem ... auč.

- Enkrat sem v petek zvečer zunaj tolk strmela v enga tipa, da nism gledala kje hodim in sem tko stopla s pločnika, da sem si ful zvila gleženj ... to je tud ful bolelo.

- Na vikendu sem stopila na ful debel zarjavel žebelj in si preluknjala podplat ... bolelo za znoret, pa kri povsod.

- Enkrat sem si med odbojko zlomla mezinec pa nism šla nč k zdravniku tko da se mi je ful hecno zarastu.

Zdej ste pa vi na vrsti. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 19 October 2005 - 07:01 PM

Dilema...si še živa? blink.gif biggrin.gif

Jst...hm psa pelala na sprehod, pa sm se po enmu stebričku urezala po žilah na zapestju(šest šivov)


Ene dvakrat al pa trikrat zvila prst, dvakrat zapestje, enkrat zlomila gleženj.

To ni glih poškodba ampak po šoli so pousod uni žeblički in sm že usaj 100x stopila na njih..auva evil.gif
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 07:04 PM

QUOTE(TASH)
To ni glih poškodba ampak po šoli so pousod uni žeblički in sm že usaj 100x stopila na njih..auva evil.gif


Jaaa ti risalni žebljički bolijo ko svina, sploh če stopiš z boso nogo gor ... se ti lahk tak fajn zarinejo v peto, da vse zvezde vidiš. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 19 October 2005 - 07:06 PM

blink.gif blink.gif Oooo. revce.
Jaz nism mela še nobene take hujše poškodbe. Nič si nism zlomila pa nič si še nisem zvila.
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 October 2005 - 09:06 PM

Pri športni smo si tko mal podajal žogo za odbojko in ko sem se enkrat dvignila, me je zagrabl v križu. Odpeljal so me na urgenco, dobila inekcijo, tablete, 2 dni ležala v pojstli, pol pa še ene 2 mesca "počivala".
To je pa tud po moje vse. Uhhh... ne. Zdej sm se še neki spomnla. Ko sm bla stara ene 5 let smo se pred vrtcem lovil in ko sm se naenkrat obrnla sm se zaletela v vrtec, sam da je bla taka rebrasta stena. Pol sm v nekaj urah imela celo barvno paleto na obrazu pa še pikce.
  • 0

#6 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 October 2005 - 09:12 PM

Potrkam na les..nisem imela takih poskodb oz. jih splčoh nisem imela in updam da jih ne bom.Sem miren otrok ki mora paziti na sebe drgac ne trpim samo jaz... rolleyes.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 October 2005 - 09:23 PM

nikol gipsa pa tega ... enkrat sm pred bratom bežala, ko sem bla mejhna in sm se v rob mize z nosom zabila .... kri mi je tekla pa brazgotino mam. drgač mam dve brazgotini od dveh operacij, sam to ne paše pod poškodbe ... parkrat sem 'narobe stopla', sam si nism gležnja zvila (na srečo!), to je pa tut vse. v drugem letniku enkrat mi je ponoč ratal full slabo in sm vstala, se naslonila na vrata od kuhne pa rekla, da mi je slabo, pol se pa nč ne spomnem. dokler me ni mami po licu špricala z mrzlo vodo pa klofutala, da sm se zavedla. posledice: gadna modrica na očesu in čakanje na urgenci ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2005 - 09:43 PM

DiLeMa, si me čisto šokirala ...moj zviti gleženček v 4. razredu oš ni nič v primerjavi s tvojimi poškodbami,... svaka čast , da si jih preživela!!
Mogoče bi se pa mogla potegovati za naslov za Ginesovo knjigo najbolj pompoznih poškodb ... wink.gif

aja, se odrgnjena kolena zaradi *exa na plaži, polni skal, štejejo?? biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 19 October 2005 - 09:44 PM

jaz sem pa bolj storaste narave...zlomljena prsta na levi roki,zlom leve roke,zlom desne roke,zlom desne noge,stirikrat prebita glava,poceno rebro,pa par zvinov.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
no ja,ampak morn rect,da so vse lepo posraufal nazaj,tak da se na vzven nic ne vidi biggrin.gif 8) in lepo se danes skacem naokoli,novim dogodivscinam naproti :toothy7: :toothy8: :toothy10:
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#10 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 19 October 2005 - 09:47 PM

Hm. Kaj pa vem ...

- enkrat zgodaj v osnovni šoli - pogrnil dovolj temeljito na makadamskem parkirišču, da imam še sedaj dobro vidno brazgotino na kolenu
- enkrat napol med dremanjem staknil trsko od postelje (dila ob steni) pod noht. Do belega. Hec je bil da hvala bogu sploh nisem čutil prave bolečine in sem se spraševal, a imam res trsko pod nohtom ali ne. No, sem jo imel, so mi nastrigli noht, en pas je šel dol. Je trajalo preden je toliko nohta zraslo smile.gif
- blok ima stopnišče z osmimi stopnicami od enih ram do drugih. Med preskakovanjem po štirih stopnic sem si zlomil kost v stopalu - tisto kamor je mezinec pritrjen biggrin.gif
- v srednji šoli med telovadbo - delali smo stoje - sem pri spustu s stopalom priletel na nogo bradlje. Fajn bolelo ... Sem potem še sklece delal, pa v šoli bil, pol zvečer doma, ko sem se sezul, se je izkazalo, da imam izpahnjen mezinec na nogi biggrin.gif
- en modelarski izpad z olfa nožem, rezal proti sebi, poleg željenega narezal še lep del palca in malo nohta. Imam nezgrešljiv prstni odtis biggrin.gif
- v kolesarski fazi pred nekaj leti ... spust s šmarne gore. Ni bil ravno downhill, ampak pač ... no, levi padec. Kolk, komolec/podlaket, rama. Komaj prišel do dol, ker je bilo treba z levo roko še močno zavirati. Pobiral sem se itak kar nekaj časa.
- maja sem se z motorjem prekucnil v moj javor :love5: Ljubezen na prvi pogled. Precej časa sem se sestavljal, oplazil z desnim kolkom drevo, sledil padec v nasprotno smer. Tudi takrat sem se precej časa pobiral, najprej sebe, potem pa še motor smile.gif

... and counting biggrin.gif
  • 0

#11 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 19 October 2005 - 09:58 PM

O, Dilema, ob branju tvojih prigod sem pomislila, da je dobro da si še živa. biggrin.gif biggrin.gif
Sicer pa sama (trkam po mizi) nisem imela večjih in resnejših poškodb. Edino par padcev na kolena, ko sem še veselo letala okoli hiše v mlajših letih. Pa enkrat, ko smo imeli poškodovano ograjo ob hiši (ker se je en avto notr zaletel), sem šla pač mimo in (štor kot sem) sem se nekak spotaknila ob štrleči del ograje. Najprej sem mislila, da ni panike, pol sm pa pogledala nogo in pod kolenim sem imela kr globoko rano. Še vedno se mi pozna brazgotina. rolleyes.gif
To je pa do zdej blo tud vse.
  • 0
IPB Image

#12 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 19 October 2005 - 11:38 PM

Začelo se je nekje v 2. razredu OŠ. Razen odrgnin, peska v kolenu (pod kožo), to so bile itak stalne spremljevalke v mojem otroštvu.

2. raz.: padla sem z voza in si zlomila levo roko, nekaj se mi je okrušilo v komolcu - ena operacija dva tedna bolnice + še en teden bolnice in ena operacija, žica v komolcu, longeto sem nosila tudi kakšen mesec - posledica: občutljiv komolec že samo na dotik

Med počitnicami se mi je zarila žica v stegno, ma na to me spominja samo že brazgotinca.

3. raz.: z takratno simpatijo sem kegljala, oz. sem spravljla tiste krogle v vrsto, dve krogli sta se zaleteli, vmes je bil moj levi sredinec, zlom (najbrž je bil kar zdrobljen), nosila sem mavec - posledica: ukrivljen prst ermm.gif

1. letnik: med počitnicami smo se stalno vozili z motorji in en večer, ko sem šla s prijateljico se nama je pokvaril, za nama je pripeljal še en prijetelj z motorjem in me na polno zadel - kompliciran zlom leve goleni, zvin desnega zapestja - tri tedne bolnice ena operacija + še en teden bolnice in ena operacija, 9 vijakov in ploščica. Nogo sem imela v longeti samo v bolnici potem pa še mavec kakšnih deset dni, bergle pa 3 mesece. Roko sem imela v mavcu samo v bolnici. 1. teden samo ležanje, 2. teden inv.voziček 3. teden partizanske bergle (lesene do pod pazduhe). Posledice: razoarna golen (polna šivov)+ vidno mesto kjer sem imela rano + stalne otekline in občasne bolečine, na roki nimam posledic razen občasnih bolečin. Aja in telesne vzgoje nisem imela ne 2. in ne 3. letnik (v 3. sem malo posleparla oops.gif )

Pri 20-ih letih: za pusta sem v diskotu padla po stopnicah, tri tedne bolovanja in nekaj dni bergel, naša kuharca (beri: zdravnica) mi je zadnji teden rekla, da ji je žal, ker mi ni dala mavca blink.gif . Posledice: jih skoraj ni.

Čez kakšno leto sem si spet zvila isti gleženj, samo en teden bolniške.
  • 0

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 01:24 AM

hm... ok biggrin.gif

- začel se je, k sm bla še v vozičku ... mami je neki rezala v kuhni in je medtem z nogo porivala voziček in glih k ga je povlekla z nogo nazaj k seb, se je v kuhni zrušla omara ... in glej ga zlomka, če bi takrat mela mami drug ritm, bi bla zdaj mrtva biggrin.gif

- z bratom na dvorišču, k sm mela ene 4,5 let ... meče pikado in zadane mene v roko ... super ermm.gif (ker se je bal povedat kaj je blo, je reku, da me je pičla osa laugh.gif )

- k sm mela ene 8 - 9 let, sva se s sošolko igrale na dvorišču, kjer je tud 2m luknja, zraven pa so stopnice in, k sva pršle na vrh stopnic me je porinla notr (bla sm v nezavesti, pa mela sm ustnco k angelina biggrin.gif )

- pol ... a veste une verige, k so za 'parkplatz', no tm sem se gugala in obrnla in padla na glavo

- z atijem sva šla lovit ribe in jz sm valda zraven skakala in lih k je on zamahnu, da bi vrgu laks u vodo, me je zadel direkt v prst in se mi je trnk mau zahaklu v prst biggrin.gif

- v oš sm brisala tablo in ker sm bla bolj mala sm si vzela stol, da bom lahk brisala pa sm si ga full čudno postavla in sm ga nabila v noht na nogi in mi je pol dol padu.

- nazadnje pa sm mela bolj resno nesrečo, ne dolg nazaj, k sm padla v srednji šoli skupi ker mi je žila počla v trebuhu in se mi je vsulo v trebuh 0'5 l krvi... (notranje krvavitve, velika cista) in ker je blo to med uro me ni noben vidu k sm ležala na tleh (sreča je bla, da se je zgodil 5,10 minut pred odmorom) in, ko sm se zbudila iz nezavesti, sm začela panično 'laufat' (itak pa čist brez moči) in sm si pr tem še brado razbila pol še 1krat skp padla ... no,končal se je pa ok biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2005 - 09:13 AM

Joj nekteri mate za sabo že ful zgodovino ... Rea ob tistem 'piku čebele' sem se pa ful nasmejala. biggrin.gif

P.S. Kok za vraga te ni nihče v razredu med uro videl, da si na tleh ležala? To mi sploh ne gre v glavo ... a mate tak ogromne učilnice? blink.gif
Pa menda je ja kdo opazil, da manjkaš? Če ne drug, vsaj tisti, s katerim sediš v klopi?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 October 2005 - 09:16 AM

Al pa učiteljica, če smo že pri tem ... ta ima pregled nazaj biggrin.gif

Kako slavna bi bila učiteljica ... če bi ji v razredu kdo umrl, ona pa še porajtala ne bi biggrin.gif
  • 0

#16 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 October 2005 - 09:31 AM

Jaz tudi trkam po lesu - nic hušega: od odbojke parkrat "nabit prst", kakšno razbito koleno, komolec (vendar nič hujšega), porezan prst...

Edino ko sem imela 3 leta sem imela kar nekaj šivov na desni roki, ker sem padla pa steklenico pod seboj razbila - pravijo da je bila kar zahtevna operacija, ker sem imela full podkožnega sala (moja roka pa še zdaj ne more nosit normalne ročne ure, ker je presuha ermm.gif ).

Tako, da če bo šlo tako naprej,... mislim da se nimam ničesar bati!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 October 2005 - 09:59 AM

QUOTE(DiLeMa)

P.S. Kok za vraga te ni nihke v razredu med uro videl, da si na tleh ležala? To mi sploh ne gre v glavo ... a mate tak ogromne učilnice? blink.gif Pa menda je ja kdo opazil, da manjkaš ... če ne drug, vsaj tisti, s katerim sediš v klopi?

Ja, sj maš prou! Sam nism dobr napisala -jz sm prosla za wc- in, ko sm se polulala sm čutla, da bom padla skp, zato sm hitr vrata odklenla (da ne bi not ostala in me noben ne bi vidu) in zlaufala na hodnik (sm čutla pač, da bo neki hudga) in pol sm tm ležala zgleda do odmora, ne vem rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2005 - 11:08 AM

med branjem vaših poškodb sem trkala po lesu kot nora. jaz sem oseba (za razliko od mojega brata, ki ima abonma na urgenci), ki ni bila nikoli v gipsu, nikoli šivana in v bolnici samo 3 dnikot enoletni otrok (ne zaradi poškodb amapak zaradi driske in temu posledične dehidracije). sem pa kot otrok hodila naokoli z razbitimi koleni (pa smo ven lovili pesek in podobno), komolci in ostalimi posledicami padcev. drugače pa sedaj samo veselo pridelujem modrice (noge imam plave kot fuzbaler), ker sem dobitna kombinacija: modrico dobim že ob grdem pogledu in povrhu vsega sem štorasta (jaz temu pravim slaba koordinacija gibov)!!!
in to je to!
  • 0

#19 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 October 2005 - 02:04 PM

bil je deževen dan! pa sm morala it po mleko.no pa pejmo, sam ne peš ampak s kolesom.da ne bi bla tko zlo mokra sm si oblekla palerino čez kolena.na hrbet pa nahrbtnikza mleko.pot do mleka pa je bila navzgor po klancu!sej to ni bil problem na vrhu sm vzela mleko , ga dala v nahrbtnik nato sm se odpravla domov po klančku navzdol. nekje na četrtini klanca ugotovim da bremze ne delajo (kolo je bilo bratovo).js sm šla pa še kr hitr.pol se pa spomnm da ma cesta kar oster ovinek.ker pa bremze niso delale in ovinka nebi odvozila zato sm se odločila da grem kr naravnost.potem pa sm na kolesu letela (DOBESEDNO)približno 3 metre. s kolesa sm se vrgla dol da kolo ne bi pristalo na meni in da se nebi zaletela v drevo ki je bilo ravno tako tam. padla približno 4 metre v globino. smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

moje poškodbe: jih ni bilo skoraj nič, le rahla praska pod očesom. biggrin.gif
mleko je ostalo celo. kolo pa je bilo tko zvito da je ko sem ga peljala domov samo zavijalo v levo. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#20 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 October 2005 - 08:38 PM

Jst sicer nwem po časovnih obdobjih kdaj je kj blo, bom probala čim bolj zadet...

0-6let - ni blo razen zvinov,prask,odrgnin nč posebnga (vsaj pomoje rolleyes.gif )

6.let oz.mala šola - sem laufala po klančku dol k smo kao laufal za gunimi hulahop obroči se spotaknila in si fajn zvila gleženj. Starši me niso peljali h dohtarju in posledice čutim še danes ermm.gif
Pol tut u mali šoli smo se gujsal z gunimi stvarmi k si se usedel na en konc pa se prijel za ročko ta drug pa na drug konc poj si se pa gujsal, ponavad so ble tri težavnostne stopnje, sj veste kaj mislm. No v glavnm mi smo se tm zajebaval in delal "hlebčke"(vzdigneš noge, pa prbiješ čim bolj v tla da nasprotnika čim bolj vzdigne v luft) No v glavnm, midve s prijateljico sva ble glih na najvišji ko je mal preveč butnla in sm zletela dol na glavo in doživela rahli pretres možganov.

2.razred - se ne spomnm čist točn kaj je blo narobe, neki s krvjo pomoje in sm bla dva tedna u bolnici pa na dan so mi premenal po 1.5 krvi ermm.gif

4.razred - smo igral človek ne jezi se na igrišču, sem se nahitr obrnila nazaj in kar naenkat vidla žogo pred mano. Odnesl me je na tja in ujela sm se nekak na zapestje. Psoledica: počeno zapestje in gips na njemu

5.ali6.razred (nevem točn) - smo imel pr ns tekmovanje v smučarskih skokih in sm pač skočila, ful čudn pristala in zarotirala nogo za 160°. Sm kr fletn nategnila vezi pa mela longeto kkšn mesec.

8.razred - smo laufal kuperja in to na takem igrišču k je blo čist razrvano od vode in total nagubano. Pa sm laufala, mal čudn stopila na guno gubo, mi je kolen vrglo vn iz sklepa na živc, pa mela sm longeto kkšn mesec.

Da ne omenjam mojih dednih poškodb al kak bi rekla:
- imam ful ohlapne vezi po celem telesu, zaradi katerih mi sklepi non-stop vn skačejo in jih morm glihat + pr večjih obremenitvah kolena mi te vezi ful zatečejo in boli k svina. In kot posledico ne smem smučat ker je preveč nevarno cry.gif
- potem se mi ful tresejo roke (če to lahk štejemo kt poškodbo). V glavnm kao mam neki narobe s ščitnco bla bla bla, baje se bo po puberteti popravlo. Sam roke se mi res komadno tresejo, včasih niti kozarca ne morem držat.

To je pa mislm da vse rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users