Jump to content


Photo

Balea face augengel aqua


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 nuria

nuria

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 15 March 2009 - 08:24 PM

zdravo!
prosim za ocenitev in odgovore...

Takole piše: Z aqua-kapsulami, za vse tipe kože. Balea gel je koži zelo prijazen izdelek z dragocenimi učinkovinami, izdelan posebaj za intenzivno dnevno vlažilno negoobčutljivega predela okoli oči. lahen gel brez olja z vitamini in minerali se takoj vpije v kožo in je ne masti, koža pa je videti bolj napeta in gladka.
Sestavine:
Aqua, isononyl isononanoate, glycerin, dicaprylyl ether, xylitylglucoside, anhydroxylitol, sodium acrylate/acryloyldimethyl taurate copolymer, phenoxyethanol, polyisobutene, panthenol, tocopheryl acetate, xylitol, parfum, methylparaben, caprylyl/capryl glucoside, butylphenyl methylpropional, propylparaben, linalool, limonene.

imam občutek, da je preveč kemije...

Stara sem 31 let, okoli oči se mi delajo majhne gubice. Ima ta krema sestavine, ki gladijo gube? čez dan uporabljam superdefence (tudi okoli oči), zvečer pa okoli oči včasih ta balea gel, včasih pa alvedere jojobo, pa nekega učinka še nisem opazila. Kaj mi predlagate? Kožo imam sicer mastno, nagnjeno k ogrcem in mozoljem.

se lahko kreme kako kombinirajo? npr., da bi si okoli oči najprej namazala kakšno bolj vlažilno (brez UVA/UVB zaščite), čez pa superdefence.

hvala za odgovore in lep pozdrav, N.
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 March 2009 - 09:53 AM

Krema je vlažilna, AOK ima minimalno. Sicer je pa res veliko kemije na kupu. Nič kaj všeč mi ni.
Gub je ne bo nič zapolnilo. Samo za lasten občutek ugodja bi predlagala kakšno kremo s silikoni (Clinique Turnaround serum, ki pa se ne maže okoli oči, ker vsebuje kisline, ampak je za obraz).
Meni je zelo všeč Alverde krema za okoli oči (tako pasijonka kot tista druga), ampak čudežev pa ne bo pri nobeni kremi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 nuria

nuria

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 17 March 2009 - 11:15 AM

hvala sonchika!
se mi je zdelo. vprašala bi te še, če lahko kreme okoli oči kako kombiniram. si lahko kaj namažem pod (ali nad) superdefence? Superdefence namreč uporabljam tudi okoli oči.

pozdrav, N.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 March 2009 - 02:39 PM

Potem je brezveze kar koli drugega še mazati okoli oči. Če te SD ne peče, bo ta čisto zadostovala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users