Jump to content


Photo

Pomlad - poletje 2006 in dišave


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 February 2006 - 04:30 PM

Nameravate kupiti to pomlad ali poletje kakšen nov vonj?
  • 0

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 February 2006 - 05:24 PM

nekoga imam namen to te mere omrežit, da pljune 18k (al koliko že?) za dostojno količino parfumske vodice l'eau d'issey.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 11 February 2006 - 05:34 PM

clinique-be happy!
ceprav sm ga ze mela,ampak res je ful dober
  • 0

#4 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 11 February 2006 - 05:55 PM

Pozna katera Addict 2?

Opis: sadno cvetoča dišava za seksi žensko, nežen, senzualen, 'rosy glow of life', grenivka, bergamotka, frezija, granat, musk,sandalovina

IPB Image
  • 0

#5 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 11 February 2006 - 08:58 PM

kupila sm si od BVLGARI-ja: OMNIA biggrin.gif
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 February 2006 - 10:15 AM

Jaz razmišljam še o kakšnem od CK ali pa Escada, pa ne vem še katerega.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 February 2006 - 11:57 AM

Nameravam kupiti:
Dior Jadore
Escada Magnetism ali Pacific Paradise
Loccitane 4 vrtnice
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2006 - 12:02 PM

Jaz pa nameravam nabavit Clinique Simply, ampak še ne v kratkem ... tam enkrat maja. Drugih želj glede parfumov pa nimam, razen novo stekleničko Chopardovega Cashmirja, ker mi ga zmanjkuje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 February 2006 - 12:51 PM

QUOTE(sonchika)
Loccitane 4 vrtnice


8) js bi ga tut mela. bom mogla res fajn mreže naštelat, da bo kej. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 Clody

Clody

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 13 February 2006 - 01:21 PM

Jaz pa kar vztrajam pri Gabrielli Sabatini, včasih uporabim La Coste (predvsem za večerne izhode :-)), lansko pomlad pa sem si v Parizu privoščila Lancome-Miracle.

Moj dečko je v Lj odkril neko parfumerijo, kjer točijo parfume in mi navlekel en kupček različnih dišavic, tako da zdaj vsak dan dišim drugače. Če nočete zapravljati veliko denarčkov, je tudi to dobra rešitev. Menda se cene gibljejo okrog tisočaka (več mi ni izdal). Poskusiti ni greh, a ne?

Lep dišeči pozdrav. tongue.gif
  • 0

#11 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 February 2006 - 01:25 PM

mah ne vem, vonj valda ni čist isti kokr original, pa te parfumi točeni se hitrej razdišijo se mi zdi..
  • 0

#12 Clody

Clody

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 13 February 2006 - 01:37 PM

Ja, nekateri se hitro razdišijo, to je res, vendar pa se je našlo nekaj primerkov, ki mi zdržijo cel dan. Vsekakor pa moram povedat, da mi noben parfum, ki sem ga kupila v Sloveniji ne zdrži tako dolgo, kot tisti, ki jih dobim iz Francije. Pa lahko sta iste znamke in vrste. Res, sem naredila test- že večkrat. Me pa plačujemo kot nore... rolleyes.gif
  • 0

#13 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 February 2006 - 01:39 PM

jap...sj mi itaq dobimo sam drugo kvaliteto v to klinčevo slovenijo..pa ne sam kar se parfumov tiče..tut kar se drugih stvari tiče..moja mat je že par let nazaj ugotovila, da isti prašek k ga prpelemo iz avstrije velik bolš diši kokr tak ki ga kupmo pri nas...zato smo velik let v avstrijo hodil persil kupovat, vonj je biu bol obstojen, lepš se je opral...tko je pa tut pr parfumih.
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2006 - 01:43 PM

Pa pri mobitelih, avtomobilih in še marsikje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 04:44 PM

QUOTE(Clody)
Jaz pa kar vztrajam pri Gabrielli Sabatini, včasih uporabim La Coste (predvsem za večerne izhode :-)), lansko pomlad pa sem si v Parizu privoščila Lancome-Miracle.

Moj dečko je v Lj odkril neko parfumerijo, kjer točijo parfume in mi navlekel en kupček različnih dišavic, tako da zdaj vsak dan dišim drugače. Če nočete zapravljati veliko denarčkov, je tudi to dobra rešitev. Menda se cene gibljejo okrog tisočaka (več mi ni izdal). Poskusiti ni greh, a ne?

Lep dišeči pozdrav. tongue.gif


Res zelo malo zdržijo, preizkušeno. sad.gif
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 February 2006 - 12:24 AM

.
Imela bi (v tem vrstem redu):

Burberry - Baby Touch
Lush - Karma
L'Occitane - Eau du Val Magnolia
Jean Paul Gaultier - Gaultier2

Zdaj moram začet počasi nekoga masirat spet malo. twisted.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 February 2006 - 06:03 PM

imela bi še jill sander pure in mogoče elizabeth arden spiced green tea (sam za tega se ne morem odločit, al mi dejansko diši al ne).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 February 2006 - 06:06 PM

Jaz bi pa mela tanovega od J.Lo ampak je tak drag. ermm.gif Skoraj tolko stane kot moja enomesečna žepnina. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 17 February 2006 - 06:13 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Jaz bi pa mela tanovega od J.Lo ampak je tak drag. ermm.gif Skoraj tolko stane kot moja enomesečna žepnina. ermm.gif


Začni šparati biggrin.gif twisted.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 February 2006 - 06:16 PM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Jaz bi pa mela tanovega od J.Lo ampak je tak drag. ermm.gif Skoraj tolko stane kot moja enomesečna žepnina. ermm.gif


Začni šparati biggrin.gif twisted.gif biggrin.gif


Tiho smrkla. Ti znaš šparat ne? .. Jaaaaaaaaa. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users