Jump to content


Photo

Vonji, ki privlačijo moške


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 12 July 2005 - 02:11 PM

pred kratkim sm u eni reviji (ne vem točno kateri) zasledila članek, da vonj sivke in vanilije pri moških (dokazano!) vzbuja ljubezenske občutke. oops.gif

Zanima me kakšne mate ve kej izkušnje s tem, ste tut že slišale za to, a kej učinkuje pa kaj mislte o tem na splošno (zdej so tud postale zlo popularne aromaterapije)...tko da a je kej na tem da vonji vplivajo na človeka tko zelo kot poudarjajo ermm.gif: aja zasledila sm tud že na intrnetu pa se spet ne bi spomnla kje; prodajajo razne dišave (za boljše učenje, za v shope da ljudje več kupujejo, za v pisarne d biznismani lažje sklepajo posle itd.) :glasses7:
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 July 2005 - 05:17 PM

osebno verjamem, da dišave blagodejno vplivajo na počutje, občutek je krasen, ko me moj dragi pohvali, da lepo dišim laugh.gif Všeč so mu sadni in bolj sveži vonji. Mislim, da dišave pomirjajo...(večina dišav)....me pa nekatere naredijo čist živčne...ne maram močnih, sladkih in orientalskih dišav.
  • 0

#3 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 07 October 2005 - 06:46 PM

ja moj fant ma ful dober nos za parfume, se spomnim ko mi je parfum kupo za rd ful dobro je zbral! Jaz osebno pa mam rada sveže vonje, ne maram pa definitivno kake ogabne vanilije in sladkih vonjev!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 October 2005 - 04:52 PM

QUOTE(AnYa_r)
Jaz osebno pa mam rada sveže vonje, ne maram pa definitivno kake ogabne vanilije in sladkih vonjev!


Ufff... Meni tudi osebno vonj vanilije nikakor ne sede.
  • 0

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 October 2005 - 05:08 PM

Meni pa je všeč vonj vanilije. biggrin.gif Ampak se mi zdi da še ni zamene ampak je bolj za "zrele" gospe biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#6 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 09 October 2005 - 10:53 AM

jst pa pravm da je Kenzo Flower na ženski čista zmaga biggrin.gif
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 04:07 PM

Uuuuhh jaz tudi obožujem Flower By Kenzo.

Zdej pa tudi vem, zakaj mi tipi vedno tko pohvalijo Chopardov Cashmir ... očitno je za to 'kriv' vonj vanilije v parfumu. biggrin.gif

Drugače pa mi je načeloma všeč vonj vanilije, vendar pa se ti vonji med sabo zelo razlikujejo ker je večina vonjev po vaniliji preveč sladkobnih in umetnih ... mora bit takšen glih pravi, če ne deluje vsiljivo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 *milla*

*milla*

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Domžale

Posted 12 November 2005 - 06:48 PM

tudi sama sem že slišala da vonj vanilije moške zelo privlači- pa sem tudi dobila potrditev.. poskusite L'occitane parfum v kremi z vonjem vanilije.. odziv moških dokazano zelo ugoden tongue.gif
  • 0

#9 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 June 2006 - 12:11 PM

QUOTE(AnYa_r)
ja moj fant ma ful dober nos za parfume, se spomnim ko mi je parfum kupo za rd ful dobro je zbral! Jaz osebno pa mam rada sveže vonje, ne maram pa definitivno kake ogabne vanilije in sladkih vonjev!


QUOTE(Nadi)
osebno verjamem, da dišave blagodejno vplivajo na počutje,  občutek je krasen, ko me moj dragi pohvali, da lepo dišim  :lol: Všeč so mu sadni in bolj sveži vonji. Mislim, da dišave pomirjajo...(večina dišav)....me pa nekatere naredijo čist živčne...ne maram močnih, sladkih in orientalskih dišav.


Jaz pa mam take najrajee biggrin.gif am.. kolko pa stane ta krema vanilijeva od L'Occitane ?
  • 0
Memento mori.

#10 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 June 2006 - 04:39 PM

Najvažnejše se mi zdi, da ženska ni prešpricana od pete do glave, da ko gre mimo se kar en zadušljiv oblak vonjav širi za njo...enako velja za tiste moške, ki si pol kolonjske zlijejo nase biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#11 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 08 July 2006 - 02:10 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(AnYa_r)
ja moj fant ma ful dober nos za parfume, se spomnim ko mi je parfum kupo za rd ful dobro je zbral! Jaz osebno pa mam rada sveže vonje, ne maram pa definitivno kake ogabne vanilije in sladkih vonjev!


QUOTE(Nadi)
osebno verjamem, da dišave blagodejno vplivajo na počutje,  občutek je krasen, ko me moj dragi pohvali, da lepo dišim  :lol: Všeč so mu sadni in bolj sveži vonji. Mislim, da dišave pomirjajo...(večina dišav)....me pa nekatere naredijo čist živčne...ne maram močnih, sladkih in orientalskih dišav.


Jaz pa mam take najrajee biggrin.gif am.. kolko pa stane ta krema vanilijeva od L'Occitane ?


Ja, ja Claudija a hočeš fante osvajat? biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif twisted.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#12 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2006 - 12:07 PM

QUOTE(inchika)
Najvažnejše se mi zdi, da ženska ni prešpricana od pete do glave, da ko gre mimo se kar en zadušljiv oblak vonjav širi za njo...]enako velja za tiste moške, ki si pol kolonjske zlijejo nase biggrin.gif


jst mam kup takih sošolcev in komaj mdiham zraven njih. ermm.gif fuj.
  • 0

#13 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 10 July 2006 - 12:05 PM

Ogromno komplimentov sem dobila na račun Angela.
  • 0

#14 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 10 July 2006 - 01:18 PM

jst pa na račun hugo deep red-a, ampak se mi zdi, da je to bolj večerni vonj, za podnevi vsaj zdej poleti sigurno ni (me asocira na nekaj vročega)
perfekten poletni vonj mi je diorjev addict 2
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 July 2006 - 03:59 PM

.
Moj je pa utrgan na L'Occitane - Vanilijo in od Lush - Flying Fox vonj.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Issak

Issak

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 393 posts
  • Location:Zgornji Kašelj

Posted 06 August 2006 - 09:21 PM

QUOTE(Jenna)
.
Moj je pa utrgan na L'Occitane - Vanilijo in od Lush - Flying Fox vonj.

sam flying fox je pa res FUL HUD, ane biggrin.gif


drgač sm pa jst usekan na cat deluxe, escada, diable bleu... (pač, vse kar ma princeska biggrin.gif)
  • 0
"cowardly warrior vents his rage
his lust for blood cannot be appeased
what fickle angels are we
our divided brothers we slay
his lust will erase all"

#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 August 2006 - 10:05 AM

js sm ugotovila, da fantje ful obozujejo vonj vanilije. matr, se limajo name k muhe na govno laugh.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 August 2006 - 10:09 AM

QUOTE(*pikica*)
js sm ugotovila, da fantje ful obozujejo vonj vanilije. matr, se limajo name k muhe na govno  :lol:

Kok si pa dala za parfum?
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#19 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 August 2006 - 10:14 AM

10k Loccitane vanilija 8)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#20 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 August 2006 - 10:20 AM

Šparat bo treba biggrin.gif biggrin.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users