Jump to content


Photo

Masaža - MARTINI SPA Massage Regenerating glove


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2010 - 04:22 PM

IPB Image


Tukaj pa gre za pravo pravcato odkritje! Precej rada preizkušam nove zadeve tudi pri gobah umivalkah
(LOL) in tale je pred kratkim pritegnila mojo pozornost. Ko sem jo prvič sprobala, sem naslednji dan kot
blazna letela v trgovino po tri na zalogo (sem se pač spomnila svojih mnogoterih izkušenj, ko sem kupila
kak izdelek, ko je bil zrel za zamenjavo, pa ga nikjer več ni bilo za dobiti). Precej kompaktna (torej ne
deluje, da bo prehitro razpadla) goba je v obliki rokavice, kjer imamo na eni strani gladko teksturo, ki je
primerna za blagi vsakdanji piling (opozarjam, da spet ni tako hudo blagi, kot bi morda kdo pričakoval, a
meni to neznansko odgovarja). Druga stran pa je precej bolj groba in za moje pojme ni primerna za celo
telo, ampak zgolj na določenih delih (podplati, kolena, komolci, itd. … sploh fantastično se obnese na
predelih z zelo suho, skorajda do lusk izsušeno kožo, fina je tudi za masažo nog in ritnic). Koža je po
tuširanju resnično v nulo spilingirana, popolnoma gladka in mehka, kaj takega pa še ne! Gladko stran
uporabljam tudi za obraz, ki je po procesu gladek, da je le kaj! Je pa res, da za občutljive najbrž za obraz
rokavica ne bo primerna. Je zelo vpojna in se že minimalna količina gela/kreme za tuširanje izdatno zapeni.
Po umivanju je potrebno temeljito izpranje. Je tudi ustrezno velika, roka v njej je stabilna, ne spolzi dol, itd.
Ima tudi zelo priporočni del za obesiti. Pakirana je v prozorno vrečico, jaz sem jo kupila v Lepota in zdravje,
cena je pa malo pod 3€, kar se mi zdi zelo ugodno … sem kupila že do 2x dražje zadeve, ki so se bistveno
slabše odrezale. V glavnem, to je za moj okus in potrebe najboljša goba za umivanje sploh. ZELO za!

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users