Jump to content


Photo

Čudne kombinacije


  • Please log in to reply
315 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 11 June 2005 - 05:12 PM

No da slisimo biggrin.gif Moj mozek ponavad kombinira za zajtrk kisle kumarice,mleko in salamo.Zelo rad ima neke cudne kombinacije.Jaz ga vcasih sam gledam.Dva dni nazaj je jedel za kosilo banane+cebulo na zacetku mi je kmal zelodec obrnilo sam sedaj sem se ga ze navadila.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2005 - 05:39 PM

Kisle kumarice in mleko? Mmmm ... biggrin.gif

Jaz niti nimam neke zelo čudne kombinacije, imam pa kolegico, ki je enkrat namakala napolitanke v majonezo ... uhh meni prek vrže! biggrin.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 05:40 PM

Banane in čebula, ha ha ha.
Jaz tudi nimam nekih weird kombinacij.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 June 2005 - 05:49 PM

jah men se to veckrat dogaja da npr.si delam palacinke pol mi pa umest zapase ogrska salama pa pojem pol palacinke pa mal ogrske salame...alpa ne vem jem meso pol pa se vsake tok casa mal ugriznm v kej sladkega ponavad ksni piskoti.
Najrajs mam pa sladoled pa pomfri mmm.
  • 0

#5 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 11 June 2005 - 05:52 PM

QUOTE(lejck)

Najrajs mam pa sladoled pa pomfri mmm.


ja, to je pa tud men dobr. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 05:55 PM

Aja, jaz pa vem za eno weird kombinacijo! Vanilija sladoled in gor bučno olje. Sem to probala in ima okus kot kak lešnik. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 11 June 2005 - 05:56 PM

QUOTE(lejck)
Najrajs mam pa sladoled pa pomfri mmm.


Uf kira huda kombinacija... biggrin.gif Jst edino kar jem je ponfri v juhi.
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2005 - 05:57 PM

Meni je pa ful čudna kombinacija, ki baje sploh ni tako zelo nenavadna ... da se je recimo za veliko noč potica in šunka skupaj ... ermm.gif
  • 0

#9

  • Guests

Posted 11 June 2005 - 06:29 PM

QUOTE(Jenna)
Aja, jaz pa vem za eno weird kombinacijo! Vanilija sladoled in gor bučno olje. Sem to probala in ima okus kot kak lešnik. biggrin.gif


Mmm, sliši se dobro. Bom probala enkrat! Hvala za idejo, Jenna!


Kakšne prav hude kombinacije se pa trenutno ne spomnim ... POmfri in sladoled skupaj me silita na bruhanje, samo to vem. biggrin.gif
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2005 - 06:39 PM

Meni je pa zelo všeč marmelada in sendvič. Tako fajn sladko je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 07:06 PM

vanilijin sojin sladoled, noter pa pomakam pomrfi .... božansko .... sicer pa pomfri jem samo v belgiji (dežela pomfrija pač), ubitačno dobro mi je pomrfi s kečapom in na drobno narezano čebulo. pri improviziranju v kuhinji (skoraj vsak dan, torej) kdaj kaj čudnega skombiniram, pa vseeno dobro izpade.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 June 2005 - 07:12 PM

moja teta je namakala krof v joto biggrin.gif

drgač glede sladoleda in teh kombinacij....je kao celo neka specialtiteta- balzamični kis in jagodni sladoled?!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 June 2005 - 03:38 PM

ekrat sem ene Čehe opazovala na morju: na solato so si stresal sladkor. Na mesto soli so solato sladkali ermm.gif
  • 0

#14 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 June 2005 - 04:34 PM

Joj, men pa zmeraj ko jem govejo juho ful Coca cola pase. laugh.gif Pol pa pojem zlico juhe, pa pozirek ali dva Coca cole, pa spet mal juhe... Njamii
  • 0

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 June 2005 - 07:19 PM

QUOTE(Nadi)
ekrat sem ene Čehe opazovala na morju: na solato so si stresal sladkor. Na mesto soli so solato sladkali ermm.gif


profesorica za angleščino nam je enkrat povedala, da so si otroci, ki jih je v študentskih letih pazila, na navadno zeleno solato dali stopljeno čokolado in sladkor. in da so čist vn padli, ko jim je dala zeleno solato, začinjeno s soljo, kisom in oljem. jim je blo baje full všeč. wink.gif včasih vidim, ko da kdo na koncu pripravljanja solate ščep sladkorja noter. čudna kombinacija mi je tut ta, da čez kis in olje zlijejo mal vode.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 12 June 2005 - 08:00 PM

v vrtcu v katerem dela moja mami v kuhinji, za zajtrk jejo kislo smetano in marmelado. :sign11:
  • 0
lp, Martina

#17 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 June 2005 - 09:32 PM

[quote=\"Špela\"][quote=Nadi]ekrat sem ene Čehe opazovala na morju: na solato so si stresal sladkor. Na mesto soli so solato sladkali ermm.gif[/quote]

[color=indigo]profesorica za angleščino nam je enkrat povedala, da so si otroci, ki jih je v študentskih letih pazila, na navadno zeleno solato dali stopljeno čokolado in sladkor. in da so čist vn padli, ko jim je dala zeleno solato, začinjeno s soljo, kisom in oljem. jim je blo baje full všeč. wink.gif včasih vidim, ko da kdo na koncu pripravljanja solate ščep sladkorja noter. čudna kombinacija mi je tut ta, da čez kis in olje zlijejo mal vode

Jst pa to doma vedno naredim. Uporabljam samo tist ta bel alkoholni kis (mislim da je bolj za vlagat), pa bi mi pomoje čene čist sklenino razžru.
  • 0

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2005 - 12:27 AM

espeazakaj si pa ne kupiš bolj blagega in potem ne bibilo treba dodajati vode ermm.gif: ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 June 2005 - 12:30 AM

QUOTE(Martina)
v vrtcu v katerem dela moja mami v kuhinji, za zajtrk jejo kislo smetano in marmelado. :sign11:


joj to moj tip je na palacinke...kislo smetano pa marmelado js tega sploh ne razumem..njegova sestra pa namaz tamar pa marmelado na palacinke....

pol pa mene obadva gledata k da sm z lune padla k jem skuto pa notr si zmesam al cedevito alpa limono laugh.gif
  • 0

#20 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 June 2005 - 12:32 AM

drgac pa najbol ogabna stvar kar sm jo vidla da folk je,so navadni spageti s cukrom!!! ewwwww.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users