Jump to content


Photo

Savna


  • Please log in to reply
196 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2007 - 07:46 PM

QUOTE(Špela @ 9. 12. 2007 - 19:41) View Post
meni bi bilo adijo, da bi mela kopalke na sebi in švicala ko konj. bljeh. smile.gif

Bedarija, saj pa kopalke ja niso ne vem kak puloverast kos oblačila, saj so kot da jih ne bi mela (razen, če maš kakšne bogate enodelne, lol) - jaz sem tudi bla v kopalkah oz. v tangah (zgoraj sem bla brez). Zato, ker ne bi mogla uživat (klko pač sem enkrat v savni), če bi bila tam vsem na ogled - če so savne za 2, da greš notri z eno osebo (npr. s partnerjem), je pa seveda druga zgodba, tam bi bla brez problema naga. Sploh pa ne maram savn.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 December 2007 - 07:56 PM

QUOTE(Jenna @ 9. 12. 2007 - 19:46) View Post


Bedarija, saj pa kopalke ja niso ne vem kak puloverast kos oblačila, saj so kot da jih ne bi mela (razen, če maš kakšne bogate enodelne, lol)

saj ni vroče od kopalk, vroče od vročega lufta, ergo se švica in se ti limajo te plastične kopalke direkt povsod, zato moj bljeh.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#63 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 December 2007 - 07:59 PM

Jaz si tudi ne predstavljam savnanja s kopalkami. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#64 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2007 - 08:04 PM

Js bi bla z lahkoto tud v kopalkah (seveda samo v sp.delu), pa mi zihr ne bi blo nič vroče, oz. ne bi nič zašvicala, sicer ne vem zakaj, samo enostavno od mene ne priteče niti kaplja potu, oz. se mi začnejo potit samo malo dlani in konice las.Ni mi pa zdej neke panike bit nag, sej si lahko zavit, če se tako bolje počutiš. Bla sem pa ravno v teh savnah Olimia na celodnevnem savnanju in lahko svane samo pohvalim, so me čist navdušle, kljub temu, da na začetku nisem bla ravno navdušena nad idejo savnanja:)

En dan morm it v Svet savnj(BTC), samo morm še koga naštimat, da bo šel z mano in mi delal družbo.
  • 0

#65 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 09 December 2007 - 08:09 PM

aha glede obraznih savn je tako. Hvala za odgovore, sonči jaz sem pač mislila, da bi za problematično kožo lah savna kaj pomagala, da sčisti kožo in to....



Špela tudi jaz sem bila na istem terenu kot ti thumbup.gif , sem bla čist navdušena in sem še....Men je pa bla najbolša oranžna savna, tam ko sedeiš, sem pa bila v kopalkah in tudi bom še naprej....
  • 0

#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30678 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 December 2007 - 10:01 AM

O, Špela, super, midva greva tud čez 14 dni v Olimie in sva rekla, da zdej si bova pa res privoščila savn za nazaj in naprej, ker do zdaj nama vedno nekak ni uspelo oops.gif
Sm bla v savni ene 3x v lajfu, samo pri meni je tako, da me zdržim dolgo noter, moram kmal ven, mal ohladit in potem lahko spet nazaj. smile.gif

OT: a sta imela savnanje že v ceni al sta doplačevala posebej?
  • 0

#67 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 10 December 2007 - 03:25 PM

če je kera iz Mb al pa kaj tam hodi
http://www.termemb.s...ult.asp?id=3424
za 11€ SVETOVNO!!
  • 0

#68 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2007 - 04:38 PM

Kaj pa je katera že bila v savnah Terme Zreče?
  • 0

#69 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 December 2007 - 04:42 PM

QUOTE(_M_ @ 10. 12. 2007 - 10:01) View Post

OT: a sta imela savnanje že v ceni al sta doplačevala posebej?


midva sva imela v ceno aranžmaja vključen enkratni dnevni obisk bazena, savne in fitnesa.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 December 2007 - 04:43 PM

Ja. Pa je (vsaj meni) izredno slabo. Na začetku, ko so jih odprli, so bile lepo zrihtane. Zdaj pa je že videt, da se starajo materiali. Pa problem je v tem, ker je tema v obeh nadstropjih in kozolcu. Tako da če si tam preko celega dneva, ne moreš brati.
Meni so ene najboljših (še nisem bila v Olimijah. smile.gif ) v Zrečah. Razmeroma nove, svetel prostor je, velik jacuzzi in super infra savna.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2007 - 05:02 PM

QUOTE(sonchika @ 10. 12. 2007 - 16:43) View Post

Ja. Pa je (vsaj meni) izredno slabo. Na začetku, ko so jih odprli, so bile lepo zrihtane. Zdaj pa je že videt, da se starajo materiali. Pa problem je v tem, ker je tema v obeh nadstropjih in kozolcu. Tako da če si tam preko celega dneva, ne moreš brati.


na katere savne se to nanaša? huh.gif

  • 0

#72 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 10 December 2007 - 05:55 PM

QUOTE(vrana @ 10. 12. 2007 - 17:38) View Post

Kaj pa je katera že bila v savnah Terme Zreče?


Za olimio lah povem ker sem bla tam, da je vse 1a, najbolše, the best...Zreče so pa baje še bolše, to mi je en , ki hodi v Olimio povedal, in je full hvalil, da je vse v enih zvezdicah, da mu je tam bolše....
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 December 2007 - 06:10 PM

QUOTE(vrana @ 10. 12. 2007 - 17:02) View Post

na katere savne se to nanaša? huh.gif

Na Zreče.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2007 - 02:25 PM

QUOTE(Špela @ 9. 12. 2007 - 19:41) View Post

kalypso, v kopalkah si bla v savni? a ni to mal neprijeten občutek? sem tudi videla, da je pred vhodi v te savne, ki sem jih preskušala čez vikend, znak, da je prepovedano biti v kopalkah v savni - sej če ti je smotano biti gola, si lahko pokrita z brisačo/rjuho. meni bi bilo adijo, da bi mela kopalke na sebi in švicala ko konj. bljeh. smile.gif
Ja, bila sem v kopalkah. Itak imam bikinije, tako da je veliko kože odkrite. Se mi zdi isti šmorn ali si zavit v brisačo ali si v kopalkah. Brisača ti v bistvu še več kože pokrije. Kot sem že napisala pa sem bila do sedaj itak samo v savni v Ptujskih termah, kjer je javna savna (brez doplačila) in so vsi noter v kopalkah, pa še večkrat se je zgodilo, da so nevzgojeni froci tekali sami okoli in odpirajo vrata od savn. V Fontani sem bila v savni dvakrat. Prvič, ko smo se šle s sošolkami in telovadnim profesorjem namesto telovadbe kopat (takrat je bila savna še vključena v ceno kopanja in je tudi lahko vsak šel v savno). Takrat niti pomislila nisem na to, da bi se slekla, še sploh ne ko je en stari lulček v savni začel gnjavit naj se slečemo, da ne smemo bit v kopalkah. rolleyes.gif Potem sem bila v savni še v enem hotelu na Gorenjskem. Tu pa je bila sicer zasebna savna (za doplačilo), ampak tudi nisem slekla kopalk, ker sem bila noter s sorodniki, pred njimi pa mi ravno ni, da bi bila naga. Tukaj pa če se nisem česa pozabila se moje izkušnje s savnanjem končajo.
  • 0

#75 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2007 - 03:39 PM

A če si prehlajen je dobr it v savno glede na to da ti pomaga telo očistit strupov?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#76 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 14 December 2007 - 03:49 PM

Ja to se tud jaz sprašujem, ker sem ful prehlajena, pa imam namen danes it v savno. Baje da te pozdravi in to, ni pa dobro ker lahko nalezeš druge.
  • 0

#77 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2007 - 03:51 PM

Ja sj zarad vročine, a ne ko se še bolj razmnožujejo bakterije,... ma ne vem res me zanima kako je s tem.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#78 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 14 December 2007 - 04:19 PM

QUOTE(rea @ 14. 12. 2007 - 16:39) View Post

A če si prehlajen je dobr it v savno glede na to da ti pomaga telo očistit strupov?


Jaz sem zadnjič ko sem bla mal prehlajena šla, in sem res prišla kot nova domov, sam sem bla čist narahlo prehlajena, nič nisem kseneje več šrmkala-----

Če si pa orng bolan, pa itak ne morš it, al pa s kako vročino al kaj, laugh.gif laugh.gif
No jaz če sem orng prehlajena, ne bi šla nikol, ti nahodi pa to, zato pa itak je savna.
  • 0

#79 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2007 - 12:48 PM

Če si bolan ne smeš v savno, ker te čist izmozga, sploh pa ne, če maš vročino. Savna je v bistvu preventiva in ne kurativa.

Pa tud ne vem, kako lahko v kopalkah letate po savnah, ker kjerkoli sm bla jst (pa tud delam na tem področju, da sem v stiku s tem) nikjer in nikoli ni bilo dovoljeno v kopalkah in če bi kšnga vidla v kopalkah bi mi blo to full čudn. Ok medtem, ko nisi v savni maš itak brisačo okol, ko pa greš v savno pa jo položiš na klopco in se uležeš. Zdej če je pa kermu tolk do tega, da me zija tam spod al pa kjerkol pa naj - boli me.

Morm pa tud jst pohvalt Terme Olimia, ker mi majo res najboljše savne. Res full lepo zrihtano, full savn, tušov, prijazni savna majstri oops.gif. Res pohvalno full. smile.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#80 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2007 - 01:55 PM

Ok, sj z vročino mi je jasn da se ne bi šla tja not kuhat, sam če pa čutš da si slabotn pa lah še zadn vlak uloviš cry.gif laugh.gif
Ne sj ne, sj vem, preventiva vedn bolš k kurativa.
A se morš nujno uležt v savno al lah sediš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users