Jump to content


Photo

Kje ste ga spoznale?


  • Please log in to reply
395 replies to this topic

#381 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2008 - 08:24 PM

QUOTE(Dragica @ 8. 5. 2008 - 20:40) View Post


Pa se te še kr ni naveličal????


Look who's talkin' twisted.gif

  • 0

#382 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2008 - 08:30 PM

Joj babe. laugh.gif

Ne vem zakaj sm mislila, da sta že dlje časa skupi, Fluffy.
Sam par mescev dlje sta skupi k midva.


Kok časa pa si ti Adriane z dragijem?

Draguša, zate pa že vem, da si že ful dolg z gospodičem T. biggrin.gif In, ja, res je neverjetno, da se te še ni naveliču. tongue1.gif Js ga čist štekam, ob tebi res ni nikol dolgčas. wink.gif



  • 0

#383 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2008 - 08:34 PM

midva bova pa jutr 2 leti pa 2 mesca pa 2 dni skup biggrin.gif
  • 0

#384 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 May 2008 - 08:40 PM

QUOTE(ananas @ 8. 5. 2008 - 21:30) View Post
Ne vem zakaj sm mislila, da sta že dlje časa skupi, Fluffy.
Meni se tudi zdi, da sta že celo večnost skupaj, a me FTSE včasih hitro postavi na realna tla, ko vdim, kako zelena je še v določenih stvareh IPB Image

QUOTE
Kok časa pa si ti Adriane z dragijem?
Popravek. ON je z mano closedeyes.gif

Od 23.8.03. Jaz kar zaokrožam na 5. Včasih malo mesece pobrkam, včasih sem dokaj natančna. Kak kdaj. smile.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#385 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15457 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2008 - 08:55 PM

QUOTE(ananas @ 8. 5. 2008 - 21:30) View Post

tongue1.gif Js ga čist štekam, ob tebi res ni nikol dolgčas. wink.gif


Nimam kej za dodat. closedeyes.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#386 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 May 2008 - 09:43 PM


QUOTE(Adriane @ 8. 5. 2008 - 21:40) View Post
Meni se tudi zdi, da sta že celo večnost skupaj, a me FTSE včasih hitro postavi na realna tla, ko vdim, kako zelena je še v določenih stvareh IPB Image

prebrala sem to pred kakšno uro, ko sem se komaj zdaj odtrgala od tal, zgrudena od krčev smeha. closedeyes.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#387 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 09 May 2008 - 08:37 AM

Spoznala sem ga neke sobotne noči zunaj, padel pa mi je predvsem v uho, ker ima skorajda identično ime kot moj pes. Primerno podmazana z alkoholom sem, med krohotanjem, še to ponovila ene 32x tisto noč (pač pijanski repeat, lol).


Dragica lol1.gif

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#388 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 09 May 2008 - 01:54 PM

svojega sem spoznala ko je biu prjatu od moje prjatlce...pa smo šli večkrat ven pol pa lanska zima in pomlad sva bila samo pijatelja 4 mesece sva se že imela rada brez tega da bi imela sploh kaj...potlej polet wink.gif
sva pa par postala tko da je zdej že dobrih 9 mesecev.

pa tok ga obožujem. oops.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#389 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 07 August 2008 - 10:41 AM

Jst sm ga pa spoznala za novo leto - on je nameraval silvestrovati v Ljubljani, jaz tudi, a nazadnje so obema propali plani in sva pristala v nekem manjšem kraju, kjer je bil pač nek bend pa vse to.. No in on je bil trezen, jst niti ne.. In je poznal eno mojo frendico in je pršu do nje da jo pozdravi pa kkšno reče in sm se kr jst neki začela vmešavat v njune debate in bla vsa gobčna in sm ga kr neki napadala iz zajebancije...

No in par minut do polnoči leti frendica na wc in se zmeniva da počakam pr njemu, da se ne bom še jst gužvala tam.. In nje ni pa ni.. In tko sm namest s frendico odštevala zadnje sekunde starega leta skupaj s tem tipom in njegovo družbo. In v istem momentu ko vsi zavpijejo "noovoo leeeetooo"" in se začne ognjemet pa vse, mu sežem v roko (oziroma bol planim po njej), mu zaželim srečnga pa zdravega in ga poljubim-na usta. Ampk to ni biu en mini poljub, ampk kar tak velk poljub-kar konkretno sem ga zalizala u bistvu twisted.gif

Njegovi frendi so si kr nehal voščevat, k so se vsi zazrl v naju-čš, kdo sm, kaj je zdej to (k on prej ful doug ni meu punce, ful so se mu vse zamerle zarad nečesa, sploh pa ni bil nek bluzer..) in so bli čist šokirani..
No potli sm mu pač rekla da grem po frendico da še njej voščim in da se kasneje vidiva.. In no, kasneje sva se res dobila, šla na doug sprehod, se spoznala, si izmenala cifre, itd itd..
Frendica je itak našla tam ene frende pa z njimi žurala, jst sm bla pa nadaljnjih pet ur po pounoči z njim.

Potli pa pač smsi, parkrat pijača, pa potem moji kompleksi, ampk nato sm končn pristala da hodva. In za uradni datum sva pač zbrala 1.1. smile.gif




  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#390 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 13 August 2008 - 08:24 PM

js pa sm mojega spoznala na delovnem mestu(adriatic-slovenica tongue.gif )
prvo mi je neki hodu okoli en njegov kolega-sodelavec...pol se mi je ta po novem letu čistu zgabu...
pol pa sm bla na neki žurki ki je bil en tip ki sm bla neki let zaljubljena vanj...
in sm bla fulll dol-razočarana...
in tako ta moj sodelavec-zdej moj dragi...mi je hotel polepšat dan..in mu je valda uspelo..
pol na koncu še ljubček mi ga je on dal...samo takrat nisem si mislila-predstavljala da bi lahko kdaj bila z njim niti pod razno...pol sm začela nekaj čutit do njega...in to se je razilo v kaj več... oops.gif
zdej sva skupaj že skoraj 7 mesecev...
aja ki ste govorile o razliki v letih js in moj sva 11 let razlike
js jih imam 21 on pa 32 pa se super štekava...ker ni tak kot nekateri ki so pri 32-ih že zreli moški itd.. sej on je ampak je tak veseljak da sploh jih ne izgleda biggrin.gif
in zdej ko oba več ne delava na adriaticu-slovenica..sm prej js nakjdla novo delo v izoli...in zdej tudi on..usoda???
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#391

  • Guests

Posted 27 August 2008 - 12:05 PM

Asja, tudi midva sva približno toliko let narazen in se odlično razumeva. wink.gif Pa med mojo babico in dedkom je bilo tudi toliko let razlike. :-)
  • 0

#392 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 August 2008 - 04:10 PM

Moja babi pa dedi sta bla 19 let razlike. Pa sta se mela bl rada k kerkoli drug par kar sm jih kdaj spoznala. Je pa bil dedi vedno ful postaven pa mladosten, tut pri 40 al pa 50 jih ni kazu niti mal že tok.
  • 0

After all this time?

Always.


#393 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 28 August 2008 - 08:22 AM

QUOTE(Nila @ 27. 8. 2008 - 13:05) View Post

Asja, tudi midva sva približno toliko let narazen in se odlično razumeva. wink.gif Pa med mojo babico in dedkom je bilo tudi toliko let razlike. :-)


ja sej..ma so nekateri ki uno''joj tolko let razlike''pa sej smo še zmeri ljudje...nevem kaj ima veze koliko let je razlike...glavno da se štekaš..in itak od današnjih tipov-moje generacije ali pa nekaj let starejši so vsi neresni itd...sploh se mi ne da ubadat z njimi
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#394 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2008 - 09:09 AM

Men se pa pri nama zdi kot da sva že 5 let skupaj, ker sva že 5 let najboljša prijatelja, dobro leto pa par biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#395 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 29 September 2008 - 11:12 AM

Spoznala sem ga najprej pri sošolki in njenih kolegicah na žurki (martinovanje je blo). Sva se ful menila cel večer, ampak kj več pa kar ni blo.
Nooo, potem pa sem ga po dobrem pol leta srečala na vlaku (no in že prej na postaji sem ga opazovala). Se najprej nisem mogla spomnit od kje ga poznam ne nič, potem pa mi je le kapnilo. No, sem se usedla tko ene 2 sedeža nazaj pa nasprot, da sem ga lahka vidla. Ko me je pogledov sem ga pa kar poklicala po imenu pa se zraven usedla. Potem je pa počasi zlaufalo, začele so se pijačke itd. Skupej sva zdaj pa 1 leto, 3 mesece pa 16 dni. happy.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#396 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 29 September 2008 - 12:54 PM

v Kp sva s takratnim cimrom, neke vrste platonično ljubeznijo že iz vrtca, iskala stanovanje. za vselit sva se mela v eno hišo v Kp, kjer so že bli cimri not in edin On je manjkal ko sva bla na ogledu. Vse ostale sva pa spoznala. Njemu so naju predstavli in opisali kot da sva s tem frendom par itd. No pol je pa ta moj kolega šel na eno potovanje in sm se predčasno vselila sama in takrt sm ga spoznala smile.gif . Js najprej nism nč mislna met z njim, ker smo cimri pač, pa še mal sm bla v tega frenda zaljubljena... No pol po pogovorih in on se je eno celo noč trudu me v smeh spravljat, res - celo noč sm se smejala, ker je res komedijant. Sva ležala vsak v svoji postli in se celo noč pogovarjala v temi. Tko da po tisti noči sm js se odločla, da mal popustim. On se je še naprej noro trudu... Kokr sva se pol kasnej pogovarjala, da zato ker se je na prvi pogled zaljubu vame takoj ko me je vidu v hišo prihajat z vso uno robo. No, pa tut mel je takrt še punco s kero sta mela vezo na fuuul veliko razdaljo in je blo v razpadanju vse skupi...
Ja nč, pol pa je bil en pijanski večer. Z ostalimi cimri smo ga žural. In se je pač njihova postla kjer so sedel sesula. Hihi, ja stara bajta. No in pol sm js Njega povabla naj pride na mojo (pijana že). Še en cimr k je bil z nama še na konc je pa mogu na tla it sedet. Pol pa je nekak prekloplo... oops.gif No in ja pač ta cimer je šu pol spat, mi2 pa ne biggrin.gif . Od takrat sva par in ker sva se že od začetka naučila in navadla živet skupi, živiva še zdaj. Po pol leta sva se odselila na svoje (brez cimrov) in tko je še danes. 1. oktobra pa bova praznovala 3. obletnico.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users