Jump to content


Photo

ORGAZEM!!


  • Please log in to reply
161 replies to this topic

#1 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 20 April 2006 - 10:36 AM

Pozdravljene!

Mene pa zanimajo vaše izkušnje glede orgazmov.Recimo-jaz ga še nisem doživela nikoli v življenu.Sprva sem mislila,da je problem z fantom,ampak trenutno sem menjala 4 zveze,tak da fant ni problem.Kaj je po vaše narobe,da ne doživim orgazma?Fant mi govori,da se dovolj ne sprostim.Kaj pa menite na to ve? rolleyes.gif
  • 0

#2 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2006 - 10:40 AM

Če sama ne doživiš orgazma, ga tudi s fantovo pomočjo ne boš. To moraš pošlihtati, tako, da se čimveč ukvarjaš s svojo 'cvetkico'... in, ko boš ugotovila na kakšen način ti paše, pride, potem je to to. In šele takrat imaš možnost, da se fantu prepustiš...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#3 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 20 April 2006 - 10:45 AM

Saj, sama pridem do orgazma,ko se sama mi vedno pride,to sem tudi fantu povedala ter mu tudi pokazala kako pač pridem do orgazma,ampak ni nič pomagalo! rolleyes.gif
Včasih mi je že beda sexati,saj ne doživim s sexom nobenih doživetij,pač sam da fanta zadovoljim,in to je pol to,saj sebe med sexom pol verjetno ne bom nikoli. blink.gif
  • 0

#4 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 20 April 2006 - 10:49 AM

seveda boš med sexom tudi, kaj bluziš! biggrin.gif Probaj se čimbolj sprostit in uživaj v samem sexu ne se osredotočit samo na orgazem, temveč uživaj cel čas, orgazem bo že sam izbruhnil biggrin.gif in to najmanj eden! wink.gif
  • 0

#5 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2006 - 10:53 AM

Potem moraš počasi stopnjevati... znebiti se moraš občutka da bi te kdo silil do orgazma ...
In vse dokler se psihično ne boš rešila tega problema, bo težko. Mislim reči, da je vse v glavi, v psihi. probajta s fantom skupaj ugotoviti kako rešiti ta problem?
imaš mogoče kak strah pred čim? pogovorita se...

prilagam ti nek naslov, pa si zdounloudi z mule(česarkoli) in poslušaj. sicer je v angleščini, se boš pa prijetno nasmejala, spoznala par zanimivih novičk, in mogoče našla nekja zase...

Audio Books - Secrets Of Great Sex - John Gray

Je pa v dveh delih
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2006 - 10:56 AM

predvsem 'prisili' dečka, da te vsaj med preigro fajn poliže: orgazem garantiran! mal vežbe, pa bo. sprobavejta tut čimveč različnih položajev, da boš vidla, pri katerih ti čutiš najintenzivnejše trenje.

meni seksa sploh ni, če mi že pri predigri vsaj enkrat orng ne pride, ergo: js rabim full oralnega seksa. biggrin.gif

svetujem, da se med seksom osredotočiš predvsem nase, na tvoje telo, tvoje odzive, tvoje užitke ... ko boš že zverzirana, pol sploh ne bo problem, da se boš mimogrede osredotočila še na dečka. biggrin.gif mogoče bo res mal čudno zgledalo, ampak ne vem, kaj bi ti drugega rekla, kot dejansko to, da se spočetka dejansko nase osredotočiš. tipu bo slej ko prej prišlo. biggrin.gif

pa čimveč samozadovoljevanja, da boš vedla, kakšen feeling sploh je, ko ti pride. in da boš znala dečka tut usmerjat.

kar veselo na delo, uspeh ne more izostat! srečno! 8)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 20 April 2006 - 10:57 AM

Ja,ampak kdaj,na to čakam že kar nekaj let.Ne vem,kaj še naj storim,in kako se še naj bolj sprostim,da bi mi prišlo.Enkrat je fant načel temo,gelde orgazma,da mu je čudno,kako da sva že par mesecev skupaj,pa da še mi ni prišlo,pa da mu nič ne pustim,da me ne sme prijeti za joške,da mi ne sme lizat...pol sem se spremenila in od tistega pogovora pustim oralni sex,pa tudi druge stavri..(recimo,jaz do zdaj nisem dobenemu fantu pustila oralnega sexa,niti da bi me prijel za joške ali bilo kaj takega,nobenega šlatanja pa nič,am..mislite,da je tole tudi vplivalo na orgazem,da ga ne doživim? rolleyes.gif
  • 0

#8 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 20 April 2006 - 11:00 AM

itak! pozabi na predsodke, vklopi čim več domišljije, naj te oralno čimdlje, pa zraven si še s prstki pomagaj, pa z boki, skratka vključi celo telo in uživaj........pa fantaziraj zraven, itak je vse v glavi!¨
boš videla, : brez orgazma ni sexa!
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2006 - 11:02 AM

mogoče še to: kaj, ko bi se pred njim samozadovoljevala, on bi mel pa kak prst v tvojih dveh luknjicah ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2006 - 11:03 AM

[quote=Špela]mogoče bo res mal čudno zgledalo, ampak ne vem, kaj bi ti drugega rekla, kot dejansko to, da se spočetka dejansko nase osredotočiš. tipu bo slej ko prej prišlo. biggrin.gif
nič čudno, to je 'zlato pravilo' biggrin.gif ženska more bit v sexu kar najbolj egoistična 8) v smislu: to jaz hočem, jaz bi rada, da me tako, ali pa iz lastne želje/potrebe prevzame vodilno funkcijo ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#11 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 20 April 2006 - 11:07 AM

To mi je problem,da se pred njim ne morem,ne vem..če sem pod odejo,pa me gleda potem lahko,če pa kar prd njim,pol pa ne morem,da me gleda se sploh ne morem vklopit... :blob7:
  • 0

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2006 - 11:11 AM

QUOTE(Mayci)
To mi je problem,da se pred njim ne morem,ne vem..če sem pod odejo,pa me gleda potem lahko,če pa kar prd njim,pol pa ne morem,da me gleda se sploh ne morem vklopit... :blob7:


js se spomnim, ko mi je to en prvič reku ... in sm rekla, da ni šans! biggrin.gif pa me je prisilil ... biggrin.gif zdej mi je to ena izmed najbolj rajcig stvari pri seksu. najprej mogoče pomaga, da bi recimo mižala in pač izklopila to, da te on gleda. potem pa sčasoma boš prišla do tega, da je to, da ga ti gledaš, ko te on gleda, full rajc. in pol ni problema to delat. kar pogumno! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 20 April 2006 - 12:22 PM

hmm...bom sprobala vse kar ste napisale in upam,da mi bo pomagalo.Mogoče pa sem ena izmed tistih punc katere pač,orgazma ne morejo doživeti. rolleyes.gif
Bom dala vse od sebe! smile.gif
  • 0

#14 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 May 2006 - 12:41 PM

no, da ne bom odpirala nove teme!
1. zanima me koliko krat povprečno vam med seksom pride?
2. in če vam spoloh vedno pride?
3. in še nekaj. če fantu pride prej kot vam ali nadaljujete s seksom dokler niste ve zadovoljene?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 May 2006 - 12:43 PM

[quote=sade]
1. zanima me koliko krat povprečno vam med seksom pride?

pred samo penetracijo vsaj 2x, pri penetraciji vsaj še enkrat - to mi je zadovoljiv seks

2. in če vam spoloh vedno pride?

ne, se pa trudim, da mi.


3. in še nekaj. če fantu pride prej kot vam ali nadaljujete s seksom dokler niste ve zadovoljene?

kakor kdaj. včasih se mi tut ne da. ponavadi ga napodim z glavo med moje noge. ali pa si sama pomagam do vrhunca. včasih tut že vmes med penetracijo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2006 - 01:00 PM

Pred sexom odvisno, kdaj ja, kdaj ne. Največkrat je tako, da ko sem že blizu vrhunca, preideva na penetracijo. Mi pa ne pride med enim sexom večkrat, ker rabim še kar časa in potem se vmes že oba naveličava. In če mi že enkrat pride, rabim potem še dlje časa, da bi mi ponovno prišlo.
Če pa njemu prej pride, pa odvisno... Ponavadi malo počakava, da pride k sebi in potem nadaljujeva.
Drugače pa na splošno njemu večkrat pride kot meni blink.gif ermm.gif
  • 0

#17 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 May 2006 - 01:06 PM

kak to misliš po seksu jenna da še ti pride? oralno?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 May 2006 - 07:32 PM

no, meni pride približno vsakič tretjič, samo zadnje čase mi nikak neče prit. sploh nisem pretirano vzburjena. malo mi gre že vse skupaj na jetra evil.gif
drugače mi pa vedno samo enkrat med seksom pride.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#19 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 17 May 2006 - 10:47 PM

QUOTE(sade)

1. zanima me koliko krat povprečno vam med seksom pride?
2. in če vam spoloh vedno pride?
3. in še nekaj. če fantu pride prej kot vam ali nadaljujete s seksom dokler niste ve zadovoljene?


1.ponavadi obvezno pred sexom 1krat(oralno),med sexom 1krat če se dražim s prsti/vibratorjem
2.vedno mi pride ,razen če je sex na brzake
3povečini naredim tako da meni vedno prej pride, če med samim sexom pride njemu prej, me mora še oralno ali pa nadaljujem z prsti ali vibratorjem
  • 0

#20 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 18 May 2006 - 01:06 AM

Ja jaz sem glasna.


Še to povejte: koliko časa pri vas ponavadi traja sex in koliko časa predigra (približno)?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users