Jump to content


Photo

Spodnja frizura


  • Please log in to reply
305 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 12:37 PM

Jaz sem se na začetku sama sebi zdela full čudna, ko sem se začela brit na nulo. biggrin.gif Potem sem se pa navadila in zdaj sem v bistvu kar skoz na nuli, včasih pustim kako črtico (samo dostikrat se zgodi, da je postrani ali vijugasta in potem seveda spet pristanem na dobri, stari nuli). 8)
  • 0

#42 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 August 2006 - 03:51 PM

jaz imam vedno ozko črto, ko pa imam menstro pa se pobrijem na nulo biggrin.gif
  • 0

#43 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 18 August 2006 - 04:23 PM

Jst pa dobim pikice klub temu da se na vsake pol ure namažm z otroškim pudrom biggrin.gif A je ta prav un za dojenčovo rit biggrin.gif

Sam to ti pol spet ful hit zrastejo nove dlake. Jovo na novo evil.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#44 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2006 - 06:22 PM

hmm k tole berem čedale bl ugotavlam da vse kar ni na črtico ali na nulo ni in?? Hjej... a sploh katera tle pušča naravno?
no sj važno da je vm kul ;)tongue.gif

Moj bivši je imel najrajš da je tko kot je.

Sploh pa ne maram kšnga hudga eksperimentiranja... Zmer so pol kšne posledice, če ne vneta koža pa grobe dlake k zrastejo... Odstranim samo tisto k treba ;)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#45

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 06:33 PM

QUOTE(smetanca)
britje je zakon!
ne sam zarid higiene, tud tko....on - do konca, jz - crtica al p cist brez
laugh.gif


No, tole glede higiene pa ni cist resnicno! Dlake ti tam po naravi rastejo ravno zato, da tisto, kar je z njimi pokrito, ostane cimbolj higienicno in cisto. Ce se brijes na nulo, si veliko bolj dovzeten za vnetja, bakterije in druge zunanje vplivi, pred cimer te dlake naceloma scitijo.
Vsaj zase vem, da vsaj na potovanje nikol vec ne grem obrita..ko se ne mors vsak dan umit, spis bogve kje pa po tri dni iste gate..fases v trenutku kaj zelo neprijetnega..
No, to je bil zdaj ekstremni primer biggrin.gif
Je pa res da ce se redno umivas in vse kar spada k skrbi zase, je bolj higienicno met dlake kot pa ne. Vprasanje je bolj, kaj je bolj estetsko. Pri tem sem pa cisto na strani brijocih se.
  • 0

#46

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 06:42 PM

Ja, nekateri pa pravijo, da ravno dlake niso preveč higienične, ker se na njih nabira pot in bakterije itd. Vsak po svoje in kot mu paše, jaz pravim. 8)
  • 0

#47

  • Guests

Posted 18 August 2006 - 06:52 PM

Ja, sam bakterije ostanejo na njih in ko se umijes jih odstranis, ce jih pa ni, majo pa prost dostop cist not v notranjost.

Saj tega ne pisem da bi kogarkoli prepricala naj se ne brije. js se tut brijem, ne cist dol, ampak tolk da mi ne zgleda grdo. Hotla sm sam rect da kar se higienicnosti tice narava ze ve, kk nardit, da bo najboljse, mi jo pa pol popravljamo in mislimo, da vemo vec in boljse..
  • 0

#48 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 August 2006 - 11:59 PM

QUOTE(izabela)
Ja, sam bakterije ostanejo na njih in ko se umijes jih odstranis, ce jih pa ni, majo pa prost dostop cist not v notranjost.

Saj tega ne pisem da bi kogarkoli prepricala naj se ne brije. js se tut brijem, ne cist dol, ampak tolk da mi ne zgleda grdo. Hotla sm sam rect da kar se higienicnosti tice narava ze ve, kk nardit, da bo najboljse, mi jo pa pol popravljamo in mislimo, da vemo vec in boljse..


se strinjam s tabo wink.gif

meni osebno je grdo, če je ženska pobrita na nulo, ker mi izgleda kot mali otrok ermm.gif
mi je lepše, če je cela zaraščena kot pa na nulo laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#49 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 August 2006 - 07:16 AM

jst si frizurco pristrižem, brila sem edino čez poletje
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#50 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30721 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 August 2006 - 08:28 AM

Z Veet Bikini Duo si lepo depiliram na črtico, čist spodaj si pa z britvico pomagam.
Ko sem bila še z bivšim skupaj, je on redno skrbel za mojo spodnjo frizurco - kok je užival, ko mi jo je rihtal, hehe..
Najprej sm imela kr mal strahu, da bi me kaj porezal, sam sčasoma sm mu pol čist zaupala. 8)
  • 0

#51 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 August 2006 - 04:27 PM

Meni sta pa ravno črtica in "nulerica" najbolj vizualno neprivlačni. Všeč mi je, kot je že sade omenila zgoraj, da ženska zgleda kot ženska in ne kot dete, malce šume prav fajn zgleda.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#52 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2006 - 04:31 PM

QUOTE(crna)
Meni sta pa ravno črtica in \"nulerica\" najbolj vizualno neprivlačni. Všeč mi je, kot je že sade omenila zgoraj, da ženska zgleda kot ženska in ne kot dete, malce šume prav fajn zgleda.


podpis!! ;)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#53 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 20 August 2006 - 07:50 AM

Se strinjam biggrin.gif Sam glih tropski deževni pragozd pa tut ne biggrin.gif:D
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#54 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 20 August 2006 - 08:41 AM

.
  • 0

#55 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 August 2006 - 10:32 AM

meni je nekaj najbolj nagraužnega totalno skinjen tip :puker:
saj je ok, če ima malo urejeno pumico, če pa je nima pa mi je še najboljše.
vrnimo se k naravi laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#56 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 20 August 2006 - 07:48 PM

QUOTE(izabela)
Dlake ti tam po naravi rastejo ravno zato, da tisto, kar je z njimi pokrito, ostane cimbolj higienicno in cisto. Ce se brijes na nulo, si veliko bolj dovzeten za vnetja, bakterije in druge zunanje vplivi, pred cimer te dlake naceloma scitijo.


Točno tako. Narava že ve biggrin.gif Meni je edino rahlo ogabno čist na nulo (dobim asociacijo na 10-letno punčko). Čist šuma glih ni treba da je, pač pristriženo in bikini linija urejena, pa je super.
  • 0

#57 egika

egika

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:maribor
  • Interests:vse

Posted 20 August 2006 - 08:37 PM

joj ne, meni je pa ful všeč če nijam nič dlak ne, sam do zaj še nisem fasala kake okužbe, pa ne me strašit z medicno biggrin.gif pa nasploh meni dlake niso všeč, niti na dedu laugh.gif
  • 0
Like the painting of a sorrow
a face without a heart (Hamlet)
Shtypjen e zemres do ta perfundoj,
sepse kurr me ty nuk do t'jetoj...

#58 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 20 August 2006 - 09:49 PM

Jst se ponavad na črtico oops.gif Tko se mi zdi se najlepš...ni čist k otrok, pa tut k pragozd ne biggrin.gif Al pa kakšn lep trikotničk je tut lep biggrin.gif Pri tipu mi je pa ubistvu useen..ampak ful lepo zgleda, če si tut on nardi črtico od popka navzdol biggrin.gif njami tongue.gif
  • 0

#59 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 10:04 PM

Jst se tut čist pobrijem, ne trpim sploh dlak tm spodaj, pri moških je pa tko, lepo je če ma lepo urejen gozdiček spodaj biggrin.gif sam ne rab zdej bit čist pobrit, če pa slučajno je me pa tut ne moti, sam da ni zaraščen, to je pa fuj!
  • 0
Posted Image

#60

  • Guests

Posted 20 August 2006 - 10:11 PM

Mene pa ne moti to. Sploh se nism do zdaj nikol pomislila, da bi se on spodaj pobril, nekak nenaravno bi blo..
Pod pazduho mi je edino kul da se tudi tip pobrije..no, moj se noce smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users