Jump to content


Photo

Kdaj prvič?


  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#41 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 02 January 2006 - 10:25 PM

z dragim sva pri 16ih čakala 4 mesce ampak nisva neki ful razmišljala prezgodaj/prepozno itd., pač ko je ratalo je ratalo. če bi po enem mescu al po šestih po moje ne bi blo bistvene razlike
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#42 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 03 January 2006 - 09:03 PM

Men se pa zdi, da je to full odvisn od privlačnosti. Midva sva recmo pr mal manj k pr 2 mescih, pa oba sva prvič in je blo carsko!!! Sva se pa tud pogovarjala o tem že prej, da je to lepa stavr, ne sam tko da bi potešila potrebe pa to.
In zdej še zmer uživava, skupi sva pa skor 1 let pa pol.
  • 0

#43 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 01:15 AM

pearl...jaz mislim, da morš poslušat predvsem sebe in svoje želje. noben ti ne more povedat, kdaj je pravi čas. se mi pa zdi, da je punca za tipa malo bolj mamljiva, če se daje malo po malo, da ne pokažeš takoj vsega.
(špela, vem, da se ne strinjaš wink.gif ) men je pač všeč malo igrice mačke - miši, pa malo kurjenja, itd...

aja, pa ne pričakuj preveč, ker prvič ziher ni seks tisti, ki te bo impresioniral... wink.gif
  • 0

#44 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 January 2006 - 09:58 AM

QUOTE(Michelle)
pearl...
aja, pa ne pričakuj preveč, ker prvič ziher ni seks tisti, ki te bo impresioniral... wink.gif

bolš tole... nič ne pričakuj, razen to mogoče, da vama v prvo sploh ne bo ratal

priporočam vama lubrikant, ker bo verjetno vsaj notr šlo (v lekarni se dobi KY, ki je ful dober, ne predrag, pa še ginekologi ga priporočajo vsaj moja ga je men)

drugač pa, če čutiš, da si pripravljena, pol lahko me rečemo samo

  • 0
Posted Image

#45 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 04 January 2006 - 12:58 PM

Jap, mislim da sem pripravljena. biggrin.gif Počakati moram da dobim tabletke, jih začnem papat, če bo sreča konec tega meseca, ko bo ponovno gospa M na obisku, potem pa akcija.. pa ravno super..v tem času bodo šli še izpiti čez (če bo bog dal biggrin.gif). Heheheh mam že kar vse splaniran. laugh.gif
  • 0

#46 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 04:34 PM

Vau! wink.gif Sam pol ne pozabi poročat!!!
  • 0

#47 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 04 January 2006 - 04:55 PM

QUOTE(Michelle)
Vau! wink.gif Sam pol ne pozabi poročat!!!

Ne bom. biggrin.gif
  • 0

#48 Baby_pikyca

Baby_pikyca

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts
  • Location:maribor

Posted 25 January 2006 - 08:33 PM

Jaz sem bla priblično enoi leto zaljubljena v enega tipa pol pa se je pač enkrat zgodlo čeprv nisma bla skup samo srala sma kr nekaj časa.Bilo pa je nepozabno bi še ponovila tisti prvič če bi šlo:)
  • 0
I love just one boy 4-ever!

#49 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 25 January 2006 - 09:45 PM

Jst sn tut prvič po treh mescih in to s prvim tipom, ki sva še zdej skupi. :love3:

Mislim pa, da če ne bi biu moj prvi tip in da ne bi bla več nedolžna (da bi mela več izkušenj glede sexa), bi ziher 100% že prej. biggrin.gif tongue.gif
  • 0

#50 mishkica

mishkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 26 January 2006 - 12:48 AM

Jaz se po pravici povedano sploh ne morem upret skusnjavi oops.gif , tako da vec ali manj pade ze po cca. tednu ali dveh. Sploh ce sva na kaksnem pravem mestu, da bi ostala pri samem rajcanju, ni variante...

..pac, tud rada vem v kaj se spuscam; ne pa da sele po 3 mesecih ugotovim, da je en hlod kar se tice sexa sad.gif ...
  • 0

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 January 2006 - 02:08 AM

QUOTE(mishkica)
ne pa da sele po 3 mesecih ugotovim, da je en hlod kar se tice sexa sad.gif ...

Jaz rajši to doživim, kot pa da mu dam po enem tednu, pa po treh mesecih ugotovim, da je v bistvu prefukaril vse, kar ima luknjo med nogami in da je v bistvu navaden pezdetek.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 January 2006 - 11:51 AM

QUOTE(mishkica)
pac, tud rada vem v kaj se spuscam; ne pa da sele po 3 mesecih ugotovim, da je en hlod kar se tice sexa sad.gif ...


izrazim strinjanje .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#53 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 January 2006 - 05:01 PM

Jaz pa odvisno. Če mislim met s tipom nekaj več, potem sem hard to get. biggrin.gif Ne hecam se, sigurno pa nem dala nog narazn takoj. Treba si je zaslužit 8)
  • 0

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 January 2006 - 09:11 AM

QUOTE(Blondi)
Jaz pa odvisno. Če mislim met s tipom nekaj več, potem sem hard to get.  :D  Ne hecam se, sigurno pa nem dala nog narazn takoj. Treba si je zaslužit  8)


meni je pa ta 'finoča' takorekoč zelo mimo. mislm, zakaj čakat, če se ve, da se bo zgodilo in si to oba želita ... js ne vem, od kod ta predsodek, da če daš v manj ko tednu, si pa kurba, on je pa pofukal vse, kar lazi in gre .... ermm.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 27 January 2006 - 09:22 AM

Prvič sm s tipom s katermu sm še zdej skupi, stara sm bla pa 14 let.heh oops.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#56 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 January 2006 - 04:23 PM

Jaz sem prvic po stirih mescih.Bolelo me je ful in zato ni slo - tip se je zjokal laugh.gif No ko je slo po enem tednu je blo k.V bistvu mene niti najmanj ni mikalo tko da..In pol se je tip zaljubim v neko drugo (usoda je tako zelela (njegove besede)) laugh.gif .Leto kasneje sem pa spoznala svojega cukra s katerim sva prvic po 10dni in res je bilo super.Nato sva se 2tedna gledala kot angelcka in sva se smehljala laugh.gif ful je bilo fajn ja..
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#57 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 January 2006 - 06:46 PM

[quote=Špela][quote=Blondi]Jaz pa odvisno. Če mislim met s tipom nekaj več, potem sem hard to get. biggrin.gif Ne hecam se, sigurno pa nem dala nog narazn takoj. Treba si je zaslužit 8)[/quote]

meni je pa ta 'finoča' takorekoč zelo mimo. mislm, zakaj čakat, če se ve, da se bo zgodilo in si to oba želita ... js ne vem, od kod ta predsodek, da če daš v manj ko tednu, si pa kurba, on je pa pofukal vse, kar lazi in gre ....

s tem se strinjam v neki meri. Vsekakor kot prvo, mi je potreben samo tisti filing, da bi res. Pa sploh ne gre za predsodke. Ampak zato, da se ne nočem nafukat, pač varovalni mehanizem, če mi je tip všeč seveda.
  • 0

#58 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 January 2006 - 08:08 PM

QUOTE(lala)
Jaz sem prvic po stirih mescih.Bolelo me je ful in zato ni slo - tip se je zjokal laugh.gif No ko je slo po enem tednu je blo k.V bistvu mene niti najmanj ni mikalo tko da..In pol se je tip zaljubim v neko drugo (usoda je tako zelela (njegove besede)) laugh.gif .Leto kasneje sem pa spoznala svojega cukra s katerim sva prvic po 10dni in res je bilo super.Nato sva se 2tedna gledala kot angelcka in sva se smehljala laugh.gif ful je bilo fajn ja..


lala loooool no pr men je blo like totaaaaal isto sam da sem mu dala po 6h mesecih ne pa po 4h, pa da sva z mojmu lubjem zj že en mesec skp pa da še nisva sam če ne bi ena določena oseba pršla vmes že bi oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#59 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 January 2006 - 11:17 PM

Oseba?Hmm ..mama,ata,brat,seka? biggrin.gif
Pri naju je bilo tako da sem ga povabila k meni na torto (sama sem bila doma) in preden sem jo odrezala sva bila na kavcu in kr na 1x sem bleknila: greva na tla.
Hm..nepozabno je bilo - definitivno.Doben od naju ni kaj takega pricakoval biggrin.gif 8)
Ahhh.. hjo kje je rabim ga twisted.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#60 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 January 2006 - 11:08 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(mishkica)
ne pa da sele po 3 mesecih ugotovim, da je en hlod kar se tice sexa sad.gif ...

Jaz rajši to doživim, kot pa da mu dam po enem tednu, pa po treh mesecih ugotovim, da je v bistvu prefukaril vse, kar ima luknjo med nogami in da je v bistvu navaden pezdetek.


se podpišem pod ta post... mi2 sva tut že nekj časa skup... pa sva že zlo intimna pa za oba prvič, sam do konca pa še nisva šla... sam mislm da nau več douh tko laugh.gif twisted.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users