Jump to content


Photo

Kaj me na njej najbolj privlači?


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#161 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 April 2007 - 09:02 PM

Glede zunanjosti me v prvi vrsti privlači geštel (definiranost) in pa temna polt, močne roke in full lepi in urejeni nohtki, skladna oblika obraza - temno modre nagajive oči, majhen nosek, polne ustnice, rdeča lička in temni gosti lasje. Privlači me tudi to, da ima občutek za oblačenje in stil.

Bolj kot to pa me privlači njegova notranjost. Privlači me to, da razmišlja s svojo glavo, da je razgledan, razumen, iznajdljiv, sposoben, odprt in ni omejen. Da se ne pusti zmest in ujet na besedo, da ni osladno romantičen in ne živi v sanjah, kjer obstaja idealna popolna ljubezen, da mi ne da občutka, da sem ga 100% osvojila. Nasploh me privlači to, da ni lahek plen in da ga nimam v popolni lasti. Da ne pretirava z izkazovanjem čustev (ampak ima pravšnjo mero), da me spoštuje, se zaveda vrednot v vezi in ima občutek zame.




  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#162 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 April 2007 - 04:37 PM

na njej me privlačijo njene plave očke,dolge trepalnice,bejbi face,fantastičen body in uhan spodaj.aja pa rdeče ustnice,takih rdečih čobic sočnih še nisem vidla.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#163 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 April 2007 - 06:51 PM

in kdo je ta misteriozna gospodična, če smemo zvedet?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#164 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 08 May 2007 - 08:12 PM

QUOTE(cvetkolinka @ 19. 11. 2006 - 20:40) View Post

čir ap-a.


tole bo zdele OT in butasto,ampak preden sem sploh ugotovila kaj si skušala povedat, se mi je začel po glavi rolat un komad " cheer up a tntntn .. cheer up a " ma saj sploh ne vem kaj poje, zveni kot girapa; je bil pa enkrat v neki reklami ko je bil en tip z neko metlo. oops.gif

Drugače pa nimam nekega izdelanega profila tipa, ki me privlači.. Všeč mi pa je da ma tako malce izklesano postavo (ne pretirano), je malce višji; lasje so lahko pa blont ali temni. Seveda mora potem imeti ujemajočo se polt - blont + temna polt = no go! Pa na splošno mi je všeč da je urejen, da se vidi da nekaj da nase. Odbijajo me pa tisti "aj em sou hot" frajerji itd.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users